Jump to content
Dogomania

Czarek po kastracji..Zamieszkał w DS w Aninie !!!!!!!!!!!!!!!!


AGA35

Recommended Posts

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wilk był u mnie wczoraj.
Trzeba wiedzieć , że jest ogromny-bardzo wyrośnięty. Tylko do dużego domu, albo na zewnątrz. W moim mieszkaniu się nie zmieścił (65 m2), jest bardzo ruchliwy, do dużego wybiegu.
Wszyscy członkowie rodziny przestraszyli się jego rozmiarów. Niestety mąż nie zgodził się. Potem powiedział, że jak byłby mniejszy. Ale moje wina, nie uprzedziłam męża.
Wilk jest b.przyjazny, pozbawiony agresji , lubi wszystkich, psy, koty też. Na zabiegi weta reaguje ze spokojem. Wymaga stałego leczenia łapa nie jest w najlepszym stanie, nie stawia jej prosto-trzeba najpierw prześwietlić i zobaczyć co się dzieje.
Nie kastrowany. Wet powiedział, że obecnie kastracji może nie być możliwa, bo pies jest w trakcie leczenia. Jest podejrzenie o zapalenia pęcherza, stale siusia, bolesność w okolicy nerek i ma chore uszy, w trakcie leczenia.
Osoba opiekująca się nim [URL="http://www.dogomania.pl/members/98320-AGA35"][B]AGA35[/B][/URL]

mówi o pozostawieniu sobie psa na stałe, więc zrozumiałam, że dom tymczasowy jest potrzebny tylko na czas leczenia.

Link to comment
Share on other sites

Pani chyba nie zna sprawy, więc nie będziemy dyskutować.
Wg pani [URL="http://www.dogomania.pl/members/98320-AGA35"][B]AGA35[/B][/URL] pies ma zostać docelowo u niej, sama to zadeklarowała, a jedynie na czas rekonwalescencji szukany jest Dom Tymczasowy dla Czarka.
A jak Pani nie przeszkadza mieszkanie w bloku z wilkami nieudomowionymi, podwórzowymi to proszę bardzo. Ja rozpoznaję, które nadają się do mieszkania w bloku, a które wyłącznie do dużego wybiegu i ocieplanej budy, zresztą dla ich dobra.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwonka12']Pani chyba nie zna sprawy, więc nie będziemy dyskutować.
Wg pani [URL="http://www.dogomania.pl/members/98320-AGA35"][B]AGA35[/B][/URL] pies ma zostać docelowo u niej, sama to zadeklarowała, a jedynie na czas rekonwalescencji szukany jest Dom Tymczasowy dla Czarka.
A jak Pani nie przeszkadza mieszkanie w bloku z wilkami nieudomowionymi, podwórzowymi to proszę bardzo. Ja rozpoznaję, które nadają się do mieszkania w bloku, a które wyłącznie do dużego wybiegu i ocieplanej budy, zresztą dla ich dobra.[/QUOTE]


Chyba nie wie Pani na czym polega idea umieszczenia psa w DT czy w Hotelu. Między innymi na tym, aby psa socjalizować. Na tym koncze dyskusję z Pania. Do niczego ona nie prowadzi. Najpierw Pani dała nadzieje, a później sie okazało, że jednak z DT nici. Jakoś bardziej wyobrażam sobie psa z łapą w gipsie w bloku niż w budzie, do której być może nawet nie da rady wejść.

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem dyskusja jest bezcelowa. Zwłaszcza z kimś, kto o psie w typie onka pisze "wilk nieudomowiony". Nie wiem czego pani się spodziewała. Jamnika? Pudelka, a może ratlerka?? Pies docelowo u Agi?? Pierwsze słyszę, ale może mało wiem. Aga oprócz swojego psa ma jeszcze Otisa na DT. I to jest dopiero kawał psa, który notabene potrzebuje specjalistycznej, drogiej karmy. Narobiła pani tylko niepotrzebnej nadziei, dała szansę, i zaraz tej szansy pozbawiła. Bardzo zrozumiałe np. dla mnie jest to co pani pisze powyżej: [B]Jest podejrzenie o zapalenia pęcherza, stale siusia, bolesność w okolicy nerek i ma chore uszy[/B]. Czyli wyczuła pani problemy w postaci zasiusianego mieszkania i po sprawie. No cóż. Może pora przerzucić się na DT dla króliczków?

Link to comment
Share on other sites

To moze i ja sie wypowiem !!! CZAREK W DALSZYM CIĄGU SZUKA DT DOMOWEGO !!! Był poddenerwonany i miał do tego prawo - 1,5 godziny jazdy , chora łapa i swędzące uszy . wg mnie pies absolutnie nadaje si.e do dużego mieszkania !!! poza tym jest bardzo czysty - nie załatwia sie w kojcu - czeka cierpliwie na spacer!!
Na tą chwile " wymyśliłam - wykombinowałam " mu ciepłe posłanko zabudowane z trzech stron , dodam ze kojec jest takze zabudowany z trzech stron i zadaszony .Była "dogomaniacka komisja " :-) stwierdziła że jest oki. Nie moze to sie co prawda równać z mieszkaniem w blokach ale niestety już nic więcej nie wymyśle :-( duża buda to koszt około 1300 zł. - a i tak trzeba było by przerabiać wejscie bo czarek nie zgina łapy więc wejście musi mieć około 70 cm wyskości .

Co do domu stałego po zakończeniu leczenia będę szukała dla niego ds!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nemesea rozbawilas mnie do łez. Nie mam zamiaru sie licytowac kto i ile razy pomogl zwierzakom.

IWONKA zaoferowala DT dla Czarka, jednoczesnie z nas zakpila! Tak.. zrobila sobie z nas zarty. Osoba odpowiedzialna nie zachowuje sie w taki sposob. Najpierw wzbudza nadzieje, a potem co sie okazuje?? Taki mały drobiazg.. zapomniala powiadomic o tym fakcie swojego męża. Tyle w tym temacie. Czekam Nemesea na Twoje propozycje pomocy dla Czarka. Akurat źle trafiłas.... bo w temacie pomocy psom Agnieszki jestem świetnie poinformowana :)

Link to comment
Share on other sites

jutrzejszy dzień czaruś będzie na głodzie :-( Rano badanie krwi i moczu ;-( a poniewaz ma ubytek w gipsie na " łokciu " trzeba to uzupelnic i być moze nie obędzie sie bez lekkiej narkozy ;-( przy tej okazji wyczyscimy jeszcze uszy !!
odrobaczanie od piątku :-(

Link to comment
Share on other sites

jestemy już po pobraniu :-) wyniki po południu , jednak powiększone węzły chłonne , zapalenie uszu i zapalenie spojówek - to wstępnie składa się na to żę czarek jest alergikiem , ale tak jak powiedziałam to bardzo bardzo wstepna diagnoza :-(

Link to comment
Share on other sites

Witam, cieszę się, że pomogłam Czarkowi. Poszedł do weta i został zdiagnozowany. Zostały faktycznie określone jego potrzeby i możliwości. I takie są pozytywy wizyty w Warszawie.
A Panią Aga 35 proszę o nie wprowadzanie na drugi raz ludzi w błąd i nie manipulowanie nimi tak jak mną dla tzw. dobra psa. Bo obróci się to przeciwko biedakowi j.w.
I Pani świetnie wie o czym mówię.
A drogim Panią, które faktycznie nic nie pojęły z tej historii, życzę faktycznego zaangażowania w pomoc zwierzętom, a nie paplania, paplania i emocjonowania się z nudów przypuszczam itd. Miłego wieczoru, całusy dla Czarka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...