Jump to content
Dogomania

chce zalożyć stronkę schroniska...pomocy!!


dogsmoq

Recommended Posts

przepraszam, ale nie przeczytalam całego watku bo sie strasznie spiesze - jutro nadrobie zaległości- i sie wtrące.... nie wiem jak daleko postepuja juz prace nad stronką ale mozecie zgłosic sie do [url]www.schronisko.net[/url] z prosbą ze chcecie założyc taka strone - oni wykonuja strony dla schronisk i to za darmo i na swoim serwerze i za domene nie musielibyscie placić. Zobaczcie sobie stronkę moze akurat...dla nas zrobili:lol: w przeciągu 2 tygodni tylko jeszcze my jej nie uzupełniłysmy :p
[url]www.sosnowiec.schronisko.net[/url]

powodzenia

Link to comment
Share on other sites

jesli chodzi o [B]zdjecia psow[/B], odkad jestem na dogo meczy mnie jeden temat

[B][COLOR=darkgreen]skala porownawcza[/COLOR][/B]

[B]czy nie mozna by robic choc jednego zdjecia gdzie pies stoi przy[COLOR=red]...nie smiejcie sie prosze...[/COLOR]chocby 1 litrowym kartonie mleka?[/B]
tj przedmiocie ktorego wielkosc kazdy zna i ma pod reka
i mozna bedzie sobie wyobrazic jak duzy / maly jest to pies

czesto sa klopoty z maly/sredni...itpmoze byloby przejrzysciej

zdjecia nawet jesli sa przy czlowieku , tj widac nogi czlowieka nie oddaja czasami wielkosci psa, bo czlowiek moze byc niewielkiego wzrostu

Link to comment
Share on other sites

co z jamnikiem?
zdjecia rany...moze choc tak cos poradzimy..jak wyglada opieka weterynaryjna w tym schronisku
nie dojrzalam...czy jest dochodzacy, jak czesto...szczepienia..
czy suczki sa z psami razem, sterylizacje/kastracje czy sie przeprowadza..czy bedziesz mogl o to wypytac, czy tez moze jeszcze nie...
czy sa szczeniaki..itp

Link to comment
Share on other sites

opieka weterynaryjna jest...wet przychodzi nawet ostatnio dosc czesto bo mielismy szczepienia...ale nie dokonuje sterylizacji/kastracji.Szczeniaczków nie ma.Wszystkie pieski są w osobnych kojcach...nigdy nie ma tak żeby były razem...dzisiaj dom znalazła tina-dalmatynka a jutro do swojego nowego domu pojedzie aga- mix dobermanki a nie rotweilera jak wczesniej sie pomylilem.Dzisiaj też zabrałem ze schroniska do domu Balu.Cudowny piesek bardzo spokojny ..na ogół:P ale starssi nie zgodzili się by został...uparcie siedział przy mnie przez pół dnia i nawet sobie troche na nich powarczał:P ja uparcie moowilem ze psa nie oddam ale koniec konców po kilkukodzinnej bitwie nerwy mi puscily poddałem sie i musiałem go zawieźć spowrotem.nie wiem...bardzo chcialem go zatrzymac...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

cały czas czekam na zrobienie stronki... poprosilem o to Pana z [url]www.schronisko.net[/url] przesłałem mu troche zdjęć i info o naszym schronisku zgodnie z jego prośbą ale jak dotąd nie wiem kiedy stronka bedzie gotowa...mam nadzieje ze niedlugo bo piesków w schronisku przybywa a strona internetowa pozwolilaby na podjęcie dalszych działań.

Link to comment
Share on other sites

jeśli chodzi o ranę tego wilczurka, to wet był i pryskamy mu ranę takim spreyem. nie bardzo to lubi bo to chyba zimne jest, ale przynajmniej rana sie nie powieksza i z tego co widzialem przestala ropiec i jest o wiele lepiej.

dostaliśmy nowe pieski do schroniska. Jeden z nich to husky.biegam z nim,bo slyszalem ze haszczaki potrzebują ruchu, niestety musze miec go caly czas na smyczy i nie moge go narazie puscic wolno bo by mi uciekl.
Tina-dalmatynka wrocila do nas spowrotem.Podobno powod byl taki ze gryzla dzieci...nie moge potwierdzic tego ani temu zaprzeczyc gdyz nigdy nie widzialem jak zachowuje sie w obecnosci dzieciaków, ale mnie ani pracownika schroniska nigdy nie ugryzla i nawet przez chwile nie widzialem zeby miala taki zamiar.Jesli chodzi o inne psy to co innego, byla kilka razy agresywna w stosunku do innych psów, głównie podczas karmienia. Byćmoże dzieci przeszkadzały jej kiedy dostawała jedzenie??nie wiem.Jednak to chyba nie powinno być powodem dla którego prawdopodobnie nie dostawała jeść, bo kiedy przyjechała do nas spowrotem zobaczyliśmy ją bardzo wychudzoną i głodną.Teraz jej stan nie polepszył sie wiele...Postaram się otoczyć ją szczególną opieką.

Link to comment
Share on other sites

nie wiem...postaram sie ją karmic troche lepszym jedzeniem niz jest tam w schronie.
wilczurek chyba z tą raną wraca do zdrowia bo zagoiła mu się i nawet sierść mu zaczyna rosnąć także mam nadzieje że będzie ok..ale za to mamy kolejny problem... taki piesek mix prawdopodobnie boksera. mianowicie spuchla mu tylnia łapa i to bardzo... zauwazylem to dzisiaj bo zaczal na nia utykac..zrobilem kilka zdjec i zaraz jade do weta zeby je zobaczyl i powiedzial co mamy robic.moze nawet zgodzi sie jeszcze pojechac do schronu? nie wiem, zrobie co bede mogl.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

w schronisku wszystko ok. ten piesek z chorą nogą ma sie juz dobrze odzyskał apetyt a noga sie juz prawie calkiem zagoila:]
kilka dni temu naprawilem jedną bude:D nawet calkiem fajnie wyszła;p
gromadzimy zapas drewna na zime bo pracownik bedzie palil w zimie drewnem zeby pieskom bylo cieplo. pieski z dworu trzeba bedzie jakos pogrupowac i przeprowadzic je do srodka.
oprocz mnie schroniskiem zainteresoala sie mloda pani weterynarz. i powiedziala ze bedzie nas tam odwiedzac kiedy tylko bedzie mogla i tez bedzie wolontariuszem:D
ciesze sie bo wkoncu bedziemy mieli kogos kto sie zna na psich chorobach.
oprocz tego niedlugo bede rozmawial z redaktorem gazety zeby wysmyczyc troche miejsca w gazecie na schroniskowe pieski:Djak narazie wszystko idzie naprawde dobrze.niestety 8 listopada wojsko mnie wzywa :( tazke bede musial jeszcze do tego czasu znalezc jakiegos godnego nastepce ktory poozniej poprowadzi artykuly do gazety no i stronke jezeli pan ze schroniska.net jeszcze sie odezwie do mnie kiedys. bo narazie kontakt jest praktycznie zaden:(

Link to comment
Share on other sites

Dogsmoq, duzo pracy przed Wami, ciesze sie ze udalo sie wetke "zwerbować". przez jeszcze 1,5 miesiaca duzo mozna zrobic, dobrze ze w tym roku zima ma nie byc taka ostra wiec psiakom nie bedzie tak trudno przetrwac. nastepce moze uda sie znalezc wsrod dogomaniakow? poszukaj na "mapie pomocy" kto jest z okolicy? moze w dziale spotkania?

Link to comment
Share on other sites

wczoraj bylem w schronisku i sie zalamalem...
suczki husky ktorej znalezlismy w Warszawie nowy dom razem z Paulinka18 a wlasciwie to ona znalazla , nie bylo w kojcu.
pytam sie wiec pracownika co sie stalo???? a on ze prawdopodobnie uciekla...
pytam sie wiec o drugiego huskyego ktory przebywal w naszym schronisku a on ze jego wydali takiemy panstwu z dziecmi... na to ja moowie ze wiem ktoremu panstwu bo oni wczesniej tu byli i rozmawiali ze mna i moowilem im ze to nie jest pies dla nich a tymbardziej nie dla dzieci, pozniewaz potrzebuje duzo ruchu i jest to wymagajacy pies... pytalem sie jakiego psa by pan chcial??do dzieci? czy do pilnowania podworza czy jakiego?? ten ze on by chcial huskyego... no wiec rece opadaja... a pracownik bez niczego ot tak poprostu go wydal ciesząc sie ze bedzie o jednego psa mniej...
juz nie wspomne o tej suczce husky która "niby uciekła" i pracownik jeszcze powiedzial ze to moja wina bo gdybym zadrutowal dziure w furtce od kojca(o czym wogole wczesniej mi nie powiedzial) to pewnie by nie uciekla!!!!!
ale to jeszcze nic!!dzisiaj przyjezdzam do schroniska troche poozniej niz zwykle a pracownik na mnie z ryjem ze ja NIGDY nie przyjezdzam wtedy kiedy jestem potrzebny a ZAWSZE przyjezdzam wtedy kiedy nie jestem potrzebny.

i to jest ludzka wdziecznosc...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

jest!!!! dostalem kontakt na gg do Pana ze schroniska.net i mamy juz swoją stronke!!!! [url]http://gaj.schronisko.net[/url]

Bardzo się ciesze i w najblizszym czasie bede staral się zamieścic tam wszystkie pieski z naszego schroniska.

Panu Marcinowi z [url]www.schronisko.net[/url] bardzo dziękujemy!!!!!!!!!
Jeśli chcecie utworzyć stronkę swojego schroniska to poproszenie o to Pana Marcina przez formularz zgloszeniowy jest dobrym wyjsciem. Jednak jesli nie dostajecie od niego przez dluzszy czas odpowiedzi to piszcie na moje gg a postaram sie was z nim skontaktowac.
aha na moje gg piszcie do 15.XI.2006 po tej dacie bede niedostepny przez dluzszy okres czasu poniewaz ide do wojska;p i bede odpowiadal tylko na przepustkach.
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...