Jump to content
Dogomania

Majeczka ma DS zostaje z nami


AgusiaP

Recommended Posts

  • Replies 907
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aniu Majeczka napewno tak :lol:
Ona naprawdę jest bardzo grzeczna i nie sprawia problemów ale...
Wczoraj wyszłam z Majeczką na smyczce na spacerek poza teren ośrodka bo ciepło na dworze i sporo ludzi na ośrodku (przyznam, że Maja nie bardzo lubi te spacerki jak wychodzimy za brame ośrodka) i się zaczęło się jak wracałyśmy ze spacerku...
Ten babsztyl co jest wcześniej od nas na Pogori zapytał się mnie co to za pies (chociaż wcześniej tyle razy ją widziała) i mówi do mnie, że są na ośrodku osoby, którym bardzo przeszkadza, że mamy dwa psy. Mówię Wam tak mi podnoisła ciśnienie bo Maja jak wychodzi, żeby sobie polatac to tylko jak oni zamykają się w swoim domku 0 20 tej a tak nigdzie indziej tylko przed nasz domek. Ona naprawdę bardzo się pilnuje i słucha mnie bardziej niż moja Gabunia.

Link to comment
Share on other sites

kurcze musiałam odejśc od komputera...
Ja jestem pewna na 100%, że to właśnie tej pani nie pasuje obecnośc Majeczki na ośrodku bo pytałam ją komu to nie pasuje a ona, że nie ważne komu, ale nie pasuje.
Co za podli ludzie jak sterylizowałam kotki na ośrodku myślałam, że chociaż to będzie im pasowało, że nie będzie kolejnych miotów na ośrodu to powiedzieli mi, że mogłam nie przyjeżdżac w zimie i nie dokarmiac to problem sam by się rozwiązał.
Jak tak można ludzie kompletnie bez serca... W sumie to tylko my mamy gadzinki na ośrodku moja Zuzia jest właśnie z Pogori bo jak była malutka a po sezonie zaczęło robic się zimno weszła pod maske auta facet odpalił silnik i pozrywało jej w łapce ścięgna i ma nie do końca sprawną łapkę do teraz. To była najbardziej dzika koteczka z maluszków na ośrodku a teraz totalna pieściocha.
Zobaczymy czy dalej będzie coś mówic wczoraj mnie zamórowało, ale niech jeszcze raz coś mi powie...

Link to comment
Share on other sites

To jest okropne, ludzie są tacy podli.
Koty by powymierały i pozamarzały, to pewnie byłoby dla niej naturalne.
A sama to żarła zimą smakołyki i siedziała w ciepłej chałupie.
Skąd się bierze taka oziębłość uczuciowa....

Link to comment
Share on other sites

Pilnuje Moniczko pilnuje ;)

Dziewcznki mam problem...
Zastanawiałam się czy już o tym pisać, ale same wiecie, że teraz straszny przestuj w adopcjach a ja na 80% w sierpniu będę leciała do rodziny za granice.
Martwię się co będzie wtedy z Majeczką bo ja nie mam kompletnie nikogo kto mogłby z nią zostać. Moja mama zostanie z Gabunią i Zuzią i nie ma szans, żeby została jeszcze z Majeczką... My odwiedzamy rodzine raz a dwa/trzy lata i teraz jeżeli uda nam się kupić w miarę tanio bilety nie będę miała co zrobić z Majeczką.
Najgorsze jest to, że jeżeli polecimy to będzie to w sierpniu, ale nie wiem dokładnie kiedy bo będziemy czekać na jakąś okazje lub ostatną chwile.
Wiem, że to będzie stres dla Majeczki, ale nie mam wyjścia...
Oczywiście jak wrócimy Majeczka wróci do nas do DT i dalej będę jej szukać najwspanielszego dokmu pod słońcem chyba, że do tej pory taki domek się zajdzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Awit tak miałam pewną osobę na myśli, ale nie chciałam pytac bo wiem, że czasem zagląda do Majeczki i jeżeli mogłaby Maję wziąc na okres mojego wyjazdu to napewno by ją wzięła...:cool3::cool3::cool3:
I oczywiście tak jak myślałm mogę na nią liczy bo to właśnie Monia :buzi::buzi::buzi:

Moniczko nie masz pojęcia jak się cieszę :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
Wiem, że Majeczka będzie miała u Ciebie jak w niebie:lol::lol::lol:
Moniczka to bardzo ciepła i odpowiedzialna osoba i jeżeli tylko pojedziemy to będę mogła spac spokojnie...;););)
No poprostu ryczec mi się chce ze szczęścia:calus::calus::calus:
Monczko wiem, że jeszcze musisz zapytac swoją drugą połowę ale ja już trzymam kciuki:thumbs::thumbs::thumbs:

Jejkuuuuu kamień z serca...
A może Majeczka do tej pory znajdzie już TEN wymarzony domek...

Link to comment
Share on other sites

Dawno mnie tu nie było,bom zalatana przeokrutnie,ale widzę,ze jest rozwiazanko wspaniałe dla dziewczynki,super...
A ja tak latałam,latałam i wylatałam,pochwalę sie co znalazłam,moze ktoś wspomoze...
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/208753-Gdzieś-na-końcu-swiata-psy-znajduja-schronienie...-tylko-co-dalej?p=16981511#post16981511[/URL]

Link to comment
Share on other sites

No to mi też kamień z serca spadł, bo zaczynałam się martwić:-)
Monica wspaniała decyzja, a połówka to wcale nie taka gorsza jak prozwierzęca:-)
A domek wymarzony Agusia mówisz...Dla kogo wymarzony to wymarzony, sądzę, że Majeczka nie marzy o żadnym innym prócz Waszego:-)

Link to comment
Share on other sites

Oj dziewczynki dziewczynki nie macie pojęcia jak się cieszę i jaką ulgę poczułam...:multi::multi::multi:
Moniczko czy mam rozumiec, że rozmawiałaś już ze swoją drugą połówką i jest zgoda na wakacje Majeczki u Was?;)
Jak byłabyś teraz koło mnie to zacałowałabym Cię na śmierc

Awit wiem, że Majeczka napewno wolałaby u nas zostac na stałe, ale niestety nie może...
Widzisz teraz tak bardzo denerwowałam się co ja z nią zrobie jak nikt nie będzie mógł z nią zostac na czas naszego wyjazdu i dlatego tak bardzo się cieszę, że to właśnie Monia.
Poznałam ją w tamtym roku przez Dogo i wiem, że ma wielkieee serduchu i mogę jechac spokojnie, że Maja będzie w cudownych rękach. Cięzko byłoby mi ją oddac komuś kogo nie znam bo rózne rzeczy czyta się na Dogo...
Wiem, że oddanie Majeczki do nowego domku będzie kosztowało mnie dużo zdrowia, ale nie mam wyjścia...:shake:
W każdym razie nie oddam jej jak nie będę miała 1000% pewności, że to ten domek;)

Link to comment
Share on other sites

Agusia jest zgoda, a jakże;) więc Majeczka zostanie u mnie, a Ty możesz spokojnie jechać. Zaopiekuję się Twoja dziewczyną najlepiej jak tylko potrafię:lol: Moja druga gorsza połowa uwielbia psiaki tylko się boi, że jak naznoszę je do domu, to później nie będę chciała oddać:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Uff to wspaniał wiadomośc :multi::multi::multi::multi::multi:
Moniczko podziękuj mu ślicznie i wycałuj za wszystkie czasy :loveu::loveu::loveu:
Majeczka to naprawdę wspaniała sunia a człowiek musiał ją bardzo skrzywdzic i nie raz dał jej popalic :angryy::angryy::angryy:
Dzisiaj po spacerku wycierałam jej łapki a ona grzecznie siedziała mordeczka w dól a oczka w górę, wtulona we mnie i tak na mnie patrzy...
Nic tylko zjeśc to cudo:lol:

Link to comment
Share on other sites

Aaaa i nie martw się moja połowa też się boi i cały czas pyta czy nikt nie dzwonił...:evil_lol:
Ja po pracy pędze odrazu do domu (a to do mnie niepodobne), żeby Majeczka nie siedziała sama:lol:
Majeczka potrzebowała dużo czasu, żeby przekaonac się, że moja połówka nie zrobi jej krzywdy. Teraz sama do niego wskakuje na łóżko, domaga się pieszczot i liże go po buzi, ale to jest jedyny męszczyzna na którgo nie warczy bo się ich poprostu panicznie boi:shake:
Mój wujek jest na dobrej drodze bo jej nie odpuszcza...
Codziennie przychodzi, głaska ją, mówi do niej a ona cichutko warczy sobie, ale cała dupka z ogonkiem chodzi :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Agusia to mam podobny egzemplarz w domu:evil_lol:
Majka będzie większość czasu tylko ze mną,mój przyjeżdża w zasadzie tylko na weekendy do domu, tak to cały tydzień w delegacji. Będzie miała więc mniej stresu jak w pobliżu nie będzie obcego faceta.

Link to comment
Share on other sites

Tak Pokerku to DT chyba, że...nie żartuje nic na siłe bo mi się jeszcze Monia wystraszy i ci ja wtedy zrobię...:evil_lol:
Ale powiem Wam w tajemnicy, że taki domek to by było spełnienie moich marzeń :siara:
Moniczko to nie będzie Ci się nudzic a Maja przy Tobie napewno będzie się czuc bezpieczna jak będziecie sobie same;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...