Jump to content
Dogomania

Majeczka ma DS zostaje z nami


AgusiaP

Recommended Posts

  • Replies 907
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mysza2']Oj ciocia, to poustawiamy już te ulice i znaki, a jak do Marticzki umiesz trafić to cię znajdziemy :):)[/QUOTE]


Nie Myszeczko :razz: Będziemy szukać Anki, ale nie na Śląsku :lol!: Ty pewnie jeszcze nie wiesz bo i ja dowiedziałam się wczoraj, :-o że szykuje nam się zlot czarownic i tam spotkamy Anie, :bye:ale cicho sza Martunia powie Ci wszystko w czwartek udawaj zaskoczoną :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Ja się tylko boję, żeby mojej teściowej nie wypadła wtedy przeprowadzka i dupka zbita będę musiała jej pomóc bo kobitka schorowana jest i nie będę imprezować z Wami:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Oj ciocia, to poustawiamy już te ulice i znaki, a jak do Marticzki umiesz trafić to cię znajdziemy :):)[/QUOTE]

Jak juz poustawiacie te ulice i kierunkowskazy to se sama Was znajdę :)

[quote name='AgusiaP']Nie Myszeczko :razz: Będziemy szukać Anki, ale nie na Śląsku :lol!: Ty pewnie jeszcze nie wiesz bo i ja dowiedziałam się wczoraj, :-o że szykuje nam się zlot czarownic i tam spotkamy Anie, :bye:ale cicho sza Martunia powie Ci wszystko w czwartek udawaj zaskoczoną :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Ja się tylko boję, żeby mojej teściowej nie wypadła wtedy przeprowadzka i dupka zbita będę musiała jej pomóc bo kobitka schorowana jest i nie będę imprezować z Wami:-([/QUOTE]

Przeprowadzki przed 1.11 sa bardzo nie wskazane...poza tym dostałaś dośc czasu na to ,zeby przeorganizowac cały Śląsk:mad:więc mi tu z przeprowadzka nie wyskakuj ,no chyba ,ze do Krzykosów :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
to przeciez mnie poskręca z ciekawości
a zołzy:mad::razz:;)[/QUOTE]

ale ,ale cierliwości...wszystko załatwione ,więc sie nie denerwuj...spokojnie...przekazanie szczegółow przez Martusie to juz tylko formalność...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...