Jump to content
Dogomania

[wlkp.] Miecio-beaglowata przytulanka szuka domku bez koteczków!


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miecio jest przedziwny w pozytywnym znaczeniu:) mieszka razen z dwoma kastratami i suką , wszystkie są mniej więcej tego samego rozmiaru, nie ma między nimi zadnych konfliktów, czasem przy jedzeniu zdarzy się warknięcie, Mieciu ignoruje samce mniejsze lub równe sobie, ale zaczepia większe, nie rzuca sie na oślep tylko łapie za...jądra! najbardziej nie znosi Ślepaczka i Brutusa, obydwa są takie ciapowate, na pewne siebie samce uważa(kiedyś zaatakowal rottweilera, ale jak oberwał to zrezygnował), pogryzł Ślepaczkowi wszystko , czym różnił się on od suk , próbował złapać Brutusa za jądra i b. się zdziwił, że Brutus ich nie ma, ten pies każdego dnie nie zadziwia:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Taaki łobuz :-o :-o :-o I męczy Ślepaczka :placz: i Brutusa, mojego ulubieńca!!!!! Niedobry Mietek...
Miałam kiedyś takiego Foksika-rudzielca, robił psom to samo... Skończył marnie, duże psy go zagryzły...

Mieciu utrapieńcu, znajdź już dom i nie męcz słabszych!!!!

Link to comment
Share on other sites

Mieciu-kastrat zaatakował dziś wilczurowatego również kastrata(gdy ten przebywał na wybiegu, a Miecio poza schroniskiem, wspiął się po siatce na wybieg), do ich rozdzielenia zużyłam trochę wody, Miecio sam zaczął, tamten strał się uniknąc zwady, złapał Miecia za ucho, potem kark(mały rozlew krwi),
po polaniu wodą wilkowaty puszczał Miecia, ale ta cholera dalej się na niego rzucała, w końcu wilkowaty zaciągnął Miecia do kojca i po kilku spotkaniach z wodą i atakach Miecia wybiegł z niego, Mieciowi zamknęłam furtkę i odważnie szczekały przez siatkę, Mietek to prawdziwy chuligan, gdy wilkowaty trzymał go i to skamlał niczym zażynane prosię,a gdy tylko pies go puszczał od razu go atakował, oczywiście na początku czaił się na jądra, ale potem zajął się szyją, obywda są oplute, mokre, brudne, ale zadowolone, Mietek to prawdziwy samobójca(poza tym dziś na spacerze załatwił kota, który widząc psa zaczął uciekać dopiero gdy ten zbliżył się na odległość 1 metra, widział psa przedtem , ale dalej spacerował sobie niczym na wycieczce krajoznawczej)

Link to comment
Share on other sites

nie tylko koty:-( gdy kiedys zwiał ze schroniska i zwiedzał okolicę załatwił świnkę morską , która pasła się w wybitnie prowizorycznym kojeczku w odległości ok.50 metrów od schronu(jak dla mnie idiotyzm, choćby na ilość psów przychodzących pod schroniska w czasie cieczek schroniskowych suk), zapytałam właścicelkę , która widziała całą sytuację zapytałam co zrobił ze świnką, zjadł czy tylko zagryzł, usłyszałam:"nie wiem,po co miałam za nim biec? zobaczyłam że ją niesie w pysku i tyle" ,Mietek to prawdziwy pies myśliwski, wole wyłuszczyć wszystkie jego zalety i wady, nie chciałabym się spotkać z sytuacją, że pies zostane oddany z powrotem z powodu nie znajomości charakteru, smutne, poważne, acz prawdziwe,


Mietek potrzebuje kogoś wyrozumiałego, lecz mającego silną ręke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...