Jump to content
Dogomania

Leo Pędzelek pojechał do nowego domu :)


koosiek

Recommended Posts

[quote name='Edi100']Zapraszamy na bazarek dla Niego: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199834-Dla-wy%C5%82ysia%C5%82ego-chudego-sponiewieranego..-Co%C5%9B-dla-kobietek%21?p=16074657#post16074657"]http://www.dogomania.pl/threads/199834-Dla-wy%C5%82ysia%C5%82ego-chudego-sponiewieranego..-Co%C5%9B-dla-kobietek!?p=16074657#post16074657[/URL]
Mam nadzieję, że fanty szybko znajdą nabywców.[/QUOTE]

Ale jesteś błyskawica ! :D Dzięki w imieniu kudłacza !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podlinkowane

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/198005-Terierek-w-TRAGICZNYM-stanie-wy%C5%82ysienia-ko%C5%82tuny-rany%21-W-schronisku-w-Ostrowi-Maz."][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/2289/om100.jpg[/IMG][/URL]


[URL="http://www.dogomania.pl/threads/198005-Terierek-w-TRAGICZNYM-stanie-wy%C5%82ysienia-ko%C5%82tuny-rany%21-W-schronisku-w-Ostrowi-Maz."][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/4227/om80.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie Edi...ale nie mam pomysłu póki co??Są jakies plany na DT?/Czytalam tylko pierwsza stronę watku...wiadomo juz na pewno, ze psiak żyje??DLa niego ratunkiem jest chyba tylko wyciagniecie ze schronu...inaczej nie ma szans z ta swoja skora..:(
Zdjecia straszne...a "Krajobraz" wokól...w ogóle koszmar..:(:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Jestem na zaproszenie Edi...ale nie mam pomysłu póki co??Są jakies plany na DT?/Czytalam tylko pierwsza stronę watku...wiadomo juz na pewno, ze psiak żyje??DLa niego ratunkiem jest chyba tylko wyciagniecie ze schronu...inaczej nie ma szans z ta swoja skora..:(
Zdjecia straszne...a "Krajobraz" wokól...w ogóle koszmar..:(:([/QUOTE]
Dziekuję że przybyłaś. Info z dziś, pies jest. Dla Niego liczy się każdy dzień...
Tak, jego jedyny ratunek to jego wyciągnięcie:( Musi sie udać

Link to comment
Share on other sites

DT lub hotel, ja nie mogę dawać stałych deklarek jako freelancerowy zawód nie mam ani stałych, ani regularnych dochodów, zazwyczaj jestem od "łatania dziur" gdy okresowo akurat bywam osobą z czymś więcej niż karta parkingowa w portfelu :D
Ale trzeba nazbierać co najmniej 250 zł stałych deklaracji, resztę do 350 zł/mies załatamy bazarkami i wpłatami jednorazowymi.
Szukać trzeba hotelu lub płatnego DT, bo o bezpłatnym raczej nie ma co marzyć, to nie kikropiesek ani psiak, który w kilka tygodni dom znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

Mam kolejne 25zł dla biedaczka od cioteczki pewnej cioteczki co cosik kupiła, a przelała więcej:):)
Czyli mamy z bazarku na ten moment: 49+25+20 mojej stałej
Kochane ciocie co deklarowały mam nadzieję podtrzymują i przyjdzie ratunek dla Psiunia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Edi100']Dziekuję że przybyłaś. Info z dziś, pies jest. Dla Niego liczy się każdy dzień...
Tak, jego jedyny ratunek to jego wyciągnięcie:( Musi sie udać[/QUOTE]
Juz doczytalam, ze jest, że żyje znaczy:) Ale macie juz jakies miejsce dla niego?? CZy to platny DT?? Bedzie w ogole mozliwosc wyciagniecia?(Nie znam tego schronu)...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Juz doczytalam, ze jest, że żyje znaczy:) Ale macie juz jakies miejsce dla niego?? CZy to platny DT?? Bedzie w ogole mozliwosc wyciagniecia?(Nie znam tego schronu)...[/QUOTE]
goniu nie ma alternatywy na ten moment:(
Wcześniej jest napisane że był w planie Dt, ale Dt się jakby rozpłyną:( a ja trafiłam tutaj wczoraj w nocy bo nadal szukam Żuczka:( Żuczka nie znalazłam, lecz jego i co serce mi skradł:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Edi100']goniu nie ma alternatywy na ten moment:(
Wcześniej jest napisane że był w planie Dt, ale Dt się jakby rozpłyną:( a ja trafiłam tutaj wczoraj w nocy bo nadal szukam Żuczka:( Żuczka nie znalazłam, lecz jego i co serce mi skradł:([/QUOTE]ROuzmiem...czyli widzialam ze nawet deklaracje jakies juz są, ale DT nie ma..to kurcze nie wiem...szukamy mu jakiegoś DT nawet platnego??
No..przyznam Edi, ze nie dziwie sie Twojemu sercu....ja tez dzis na pewno bede miala koszmary..:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']ROuzmiem...czyli widzialam ze nawet deklaracje jakies juz są, ale DT nie ma..to kurcze nie wiem...szukamy mu jakiegoś DT nawet platnego??
No..przyznam Edi, ze nie dziwie sie Twojemu sercu....ja tez dzis na pewno bede miala koszmary..:([/QUOTE]
Przyznam, ze pozwoliłam sobie na szukanie hoteliku w przyzwoitej cenie, oczywiście tu z dogo. Dt nawet płatny to marzenie. Pewnie, żebym chciała żeby był w ciepłym domu, ale na tę chwilę to nawet hotel z własną budą i miską będzie mnie cieszył.
Mało jest niestety deklaracji:( Ja tez zaoferowałam na stałe tylko grosik, ale nie spocznę. Jeśli uda mi się coś załatwić i uzbierac choc część potrzebnej kwoty, będę błagała ciotki co mają bliżej by mi pomogły Go wydostać i przetransportować w bezpieczne miejsce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Edi100']Przyznam, ze pozwoliłam sobie na szukanie hoteliku w przyzwoitej cenie, oczywiście tu z dogo. Dt nawet płatny to marzenie. Pewnie, żebym chciała żeby był w ciepłym domu, ale na tę chwilę to nawet hotel z własną budą i miską będzie mnie cieszył.
Mało jest niestety deklaracji:( Ja tez zaoferowałam na stałe tylko grosik, ale nie spocznę. Jeśli uda mi się coś załatwić i uzbierac choc część potrzebnej kwoty, będę błagała ciotki co mają bliżej by mi pomogły Go wydostać i przetransportować w bezpieczne miejsce.[/QUOTE]
TO ja obiecuję, ze ile mi sił starczy i zdrowia, bede Cię wspierała i w czym bede umiala- pomogę...tylko pisz, czego potrzeba...bo może się mylę (gdyz jak pisalam nie czytalam watku calego)ale na razie to tutaj jakby taka "mgielka" troszkę...mam nadzieję, że się rozjaśni:):) Potrzeba konkretow, zeby mozna bylo obrac kierunek...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']TO ja obiecuję, ze ile mi sił starczy i zdrowia, bede Cię wspierała i w czym bede umiala- pomogę...tylko pisz, czego potrzeba...bo może się mylę (gdyz jak pisalam nie czytalam watku calego)ale na razie to tutaj jakby taka "mgielka" troszkę...mam nadzieję, że się rozjaśni:):) Potrzeba konkretow, zeby mozna bylo obrac kierunek...[/QUOTE]
To jeśli możesz rozejrzyj się za wolnym miejscem w hoteliku, albo płatnym DT.
Od czegoś trzeba zacząć:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Edi100']To jeśli możesz rozejrzyj się za wolnym miejscem w hoteliku, albo płatnym DT.
Od czegoś trzeba zacząć:([/QUOTE]
OK...nie ma sprawy....najlepiej byłoby na bezpłatny DT...ale to zapewne marzenie...choć..marzenie się spełniaja..
A wpisywal pieska ktos na "terierki"..??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']OK...nie ma sprawy....najlepiej byłoby na bezpłatny DT...ale to zapewne marzenie...choć..marzenie się spełniaja..
A wpisywal pieska ktos na "terierki"..??[/QUOTE]
Wiesz, ja trafiłam właśnie z ogólnego "terierkowego" tutaj
Czyli dwa priorytety na dziś. Ubłagać gdzie się da o 250 stałych deklaracji ( minus to co zadleklanowane, jak rozumiem:)) i znaleźć DT lub Hotel za 350 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Edi100']Wiesz, ja trafiłam właśnie z ogólnego "terierkowego" tutaj
Czyli dwa priorytety na dziś. Ubłagać gdzie się da o 250 stałych deklaracji ( minus to co zadleklanowane, jak rozumiem:)) i znaleźć DT lub Hotel za 350 zł[/QUOTE]Albo hotelik tańszy:) heheh...
Dobrze w takim razie, ze jest na terierach...
Jutro poprosze kogos, zeby umiescil chłopaka na FB...
Ma juz imię..??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...