Jump to content
Dogomania

Nitra


PARSONRK

Recommended Posts

  • Replies 318
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Asiaczku w takim razie czekamy na wieści w nocy :))))
[SIZE=4][COLOR=Indigo][B]Jeszcze raz GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 I UśCISKI DLA CIEBIE I FARIKA - dał chłopak popis!!!![/B][SIZE=2][COLOR=Black]
a ten Lhasa, to od Patricka z Hodowli Pibaro??:razz:
[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anovi']
Zaczynam się tylko niepokoić troszkę o Asiaczka, że tak długo Jej tu nie widać... Miała wracać pociągiem... a tu nadal cisza...
Mam nadzieję, że wróciła spokojnie do domku..[/QUOTE]

ja też już sie zaczelam niepokoić o Asiaczka!!!

w takim razie jeszcze raz [SIZE="5"][COLOR="Red"]GRATULUJE!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]
i witamy w domu ;)



a tak po za tym poprosze jeszcze raz o [B]stawke rasy AKITA[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Meggy']Czy mogę poprosić za Martą o stawki czarnych sznaucerków mini?? Plisss, plissss:placz: :placz:[/quote]

jak tak ladnie prosisz :eviltong:

[B]PSY[/B]
[B]kl. baby[/B]
QUENTIN QUEED z sardanu
[B]kl.mlodziezy[/B]
Matraszepe GERONIMO - [COLOR=red]V1 CAJC BOB[/COLOR]
NUMBER ONE z Sardanu
OMAR NACHAR z Sardanu
[B]kl.posrednia[/B]
FIFTI FIFTI Rezlark - [COLOR=red]V1 CAC[/COLOR]
[B]kl.otwarta[/B]
ASCENDANT STAR Wind of Dream -[COLOR=red] V1 CAC[/COLOR]
Kelpi's TOD JR V TOD - [COLOR=red]V2 r.CAC[/COLOR]
KENNETH KEN z Sardanu
HANDSOME BLACK z Gniazda Zlotych Lwow
[B]kl.championow[/B]
BILLY vom Gloroa Viva - [COLOR=red]V1 CAC CACIB[/COLOR]
CIDAN HURICAN Maly kavalir
OLD SHATTERHAND Androis
Salier's SK RUSSELL
[B]SUKI[/B]
[B]kl.mlodziezy[/B]
GYPSY Misurata
IDEA FIX Rezlark [COLOR=red]V1 CAJC[/COLOR]
MONA LISA z Sardanu
NEW NENA z Sardanu
[B]kl.posrednia[/B]
BRITNEY JULIETE Wild Rane
[B]kl.otwarta[/B]
ANGIE Fandor
FANCY Rezlark - [COLOR=red]V2 r.CAC r.CACIB[/COLOR]
FOLK DANCE Rezlark [COLOR=red]V1 CAC CACIB[/COLOR]
GINGER z sardanu [COLOR=red]V3[/COLOR]
KELLY KIARA z Sardanu
[B]kl.championow[/B]
BELLADONNA TUK BARONESS of Dolina Rivendell [COLOR=red]V1 CAC[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']

a tak po za tym poprosze jeszcze raz o [B]stawke rasy AKITA[/B][/quote]

[B]PSY[/B]
[B]kl.szczeniat[/B]
Achiko Go Akita Inu of Cacic
Cusen Go Kumade
Hiroshi Go haru Kaze
[B]kl.championow[/B]
E Haciko Go Haru kaze
Falco na Obraze
Toramaru Go Sanzenkarisou
SUKI
kl.baby
Geischa Tomimopa
[B]kl.szczeniat[/B]
Cinte Go Kumade
[B]kl.mlodziezy[/B]
Zui Rei Akita Inu of cacic
[B]kl.posrednia[/B]
Beni Hime z Hrabovskeho Dvora
[B]kl.otwara[/B]
Fumiko Go Haru kaze
[B]kl.championow[/B]
Beri Kumade

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martach1']Gratuluje wszystkim sukcesów na wystawie.
czy można prosić o stawke Australian Silky Terrierów z wystawy:cool3:[/quote]

jezeli slowacy nazywaja je Australsky Terier to byly 2 bo nazwy Silky w katalogu nie ma :shake:

suczki
kl.otwarta
Ambra Beskydska Zahrada
kl.championow
Cindy od Svejka Josefa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']No Nareszcie :loveu:
Gratulacje :multi: :multi: .....[/quote]
[SIZE=3][B]Bardzo ładnie Wszystkim dziękujemy[/B][/SIZE] :lol:

[quote name='Agappe']ja też już sie zaczelam niepokoić o Asiaczka!!![/quote]
:lol: w każdym razie b. się ucieszyłam że zobaczyłam już wpis Asiaczka - tak, tak witamy w kraju :D

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz piękne, serdeczne podziękowania dla Was za ciepłe słowa, pomoc na wystawie, kciuki, brawa i za co tam jeszcze chcecie! Ja przeżyłam wspaniałe 2 dni i to dzięki Wam!

A teraz pokrótce.
Po wejściu z rana na halę spotkałam [B]Nitor-Nivalis i Piotra-Jana z żoną[/B], którzy bardzo pomogli mi przy wypakowywaniu bambetli. Sami wiecie, ile rzeczy wozimy na wystawę (krzesełka, klatki, torby,, psy.:lol:..). Nawet miejscówkę miałam juz zarezerwowaną! Kłaniam się więc nisko za pamięć!

Sędziowanie rozpoczęło sie punktualnie i szło sprawnie. Wyników z ringu basków nie będę tu wstawiała, sa zamieszczone w topiku "Basenji na wystawach". Jak ktoś chce, to niech sobie zaglądnie.
Obawiałam się, że sędzina ze Słowacji może preferować ichniejsze psiaki-basiaki, ale - jak się na BIS-ie okazało - nie była to prawda. Dzięki za pomoc przy zaprezentowaniu i za istotne uwagi dla Nitor-Nivalis, która pieknie poradziła sobie z Gusiem-pręgusiem i Żelką, wygrywając z nimi psy kl. otwartą i suki kl. młodzieży. Zastanawiam się, czy NN nie powinna zmienić rasy. Bo choć twierdzi, że lubi duże psy, z baskami wygląda super i świetnie sobie z nimi radzi!

Ciekawostka - medale były tylko za I miejsce, za CAC, CACIB. Za BOB'a były piekne pucharki (dzięki Elitesse za wklejenie zdjęcia takiego pucharka!). A, jeszcze jedno. Za BOB'a dostawaliśmy kupon na15-kilogramowy worek karmy Eagle Pack + drugi bezpłatny. Ładny gest ze strony dystrybutorów, prawda?

Po BIS-ie, po lekkiej szamotaninie z rzeczami, podziałem rzeczy (które zostawić, które dac do zawiezienia do W-wy) nocowałam w hotelu "Agroinstytut", niedaleko wystawy. Hotel - jak za czasów komunistycznych; wielki, przepastny... Rano, gdy chciałam wyjść z Farikiem na spacer, to z lekka pobłądziłam po tych zakamarkach! Na serio! Recepcja to miałam chyba z 8-9 metrów długości! Pokoje ciepłe, ale ciepła woda nie za bardzo chciała dolatywać na to moje IV pietro i zmuszona bylam ieczorem i rano wziąć naprawdę zimny prysznic! I doszłam do wniosku, że nie będę się więcej w ten sposób hartować! (proszę się nie chichotać!).
Aha, w tym hotelu nie można nocowac z psami i musiałam pokazac w recepcji, że mam ze sobą klatkę. A oni uwierzyli, że ja rzeczywiście całą noc trzymałam Farika w klatce! Pewnie, już się pospieszyłam... Pies wygrywa BIS-a a ja go będę trzymała w klateczce?! Nigdy w zyciu! Spał, jak na to zasłużył, ze mna z łóżku!

Aha ,na koniec wystawy, podziękowałam p. Matjasowi za pomoc w przekazaniu pieniedzy. Był wyraźnie uradowany, że tak nam pomógł! Miły facet! I powinien się częściej uśmiechać!

Ja również gratuluję Anovi, Musiałkowi, Elitesse. boston terrierce (Wł. Andrzej K.) za BOB-a, Bongobongo, Sentinel, Warg2003warg, Dorocie i pozostałym, których w takiej emocji mogłam nie wymienić.


Cdn.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse'][B]PSY[/B]
[B]kl.szczeniat[/B]
Achiko Go Akita Inu of Cacic
Cusen Go Kumade
Hiroshi Go haru Kaze
[B]kl.championow[/B]
E Haciko Go Haru kaze
Falco na Obraze
Toramaru Go Sanzenkarisou
SUKI
kl.baby
Geischa Tomimopa
[B]kl.szczeniat[/B]
Cinte Go Kumade
[B]kl.mlodziezy[/B]
Zui Rei Akita Inu of cacic
[B]kl.posrednia[/B]
Beni Hime z Hrabovskeho Dvora
[B]kl.otwara[/B]
Fumiko Go Haru kaze
[B]kl.championow[/B]
Beri Kumade[/QUOTE]
dziekuję!!!!! :))))

Link to comment
Share on other sites

Cd.
Wracałam pociągiem. Połączenie nawet nie najgorsze, gdyby nie to, że pociąg nie miał I klasy i rezerwacji... Cena za drogę powrotną dla 1 osoby + pies = 190 zł. To nie jest chyba zbyt drogo, prawda? Jeden z mankamentów takiej podróży - to przesiadka w Leopoldowie. Ja, głupia, wyobrażałam sobie, że jak wsiądę do tego właściwego pociąguy (Leopoldov - W-wa) to "wyciągnę" kopytka i może nawet zdrzemnę się. I o ile na Słowacji i w Czechach bylo OK (tylko 2 osoby w przedziale), o tyle na terenie PL to byla po prostu tragedia!!! Miałam tę wątpliwą przyjemność jechać z panami, którzy albo smierdzieli czosnkiem, albo po prostu brudem... To był KOSZMAR!!! Rano z pociągu wyszłam lekko nieprzytomna.... a tu trzeba jeszcze iść do pracy!

Ale jestem, dojechałam. Psy poodbierane (dzięki ogromne dla Bongobongo i całej Jej rodziny za przytulenie moich basiorków, nakarmienie ich itp.), tobołki też, pucharki już stoją na regale i na podłodze (te największe).
Zdjęcia, które sama robiłam, postaram się wkleić je już jutro. Chyba że jakośc będzie to bani, no bo .... hala! zobaczymy. Ja ich jeszcze nawet nie przeglądałam...


A teren NITRACINIS - świetny! Toalety - bezpłatne. Wjazd samochodem na teren wystawy - 100 SKK, a parking poza terenem - 30 SKK. Troszke mało miejsca trawiastych dla naszych psiaków, ale te, co chciały zrobić swoje, to i tak zrobiły. 5-6 stoisk z jedzeniem (albo więcej, nie wiem) + osobna hala na stoiska dla psiaków.

I jak szłam na dworzec po bilet, to widzialam tylko (!) 2 handlarzy ze szczeniakami (jamniczki i jakieś puchate, nie wiem, co to była za rasa). Podejrzewam, że przenikliwy wiatr skutecznie odstraszył handlarzy lub jakieś inne restrykcje ze strony organizatorów(?).

[B]Anovi[/B] - pięknie dziękuję za chęć pomocy. Może kiedyś skorzystam?;)
[B]Sentinel, Bongobongo (Jacek), warg2003warg[/B] - dzięki za cierpliwośc i wyrozumiałóśc dla nowicjuszki w wygrywaniu BIS-a!
[B]Musiałek, Dorota, Ofca, Nitor Nivalis, Piotr, Ka-vanga, Elitesse [/B]- dzięki za brawa, gratulacje i wsparcie!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Cd.
Wracałam pociągiem. Połączenie nawet nie najgorsze, gdyby nie to, że pociąg nie miał I klasy i rezerwacji... Cena za drogę powrotną dla 1 osoby + pies = 190 zł. To nie jest chyba zbyt drogo, prawda? Jeden z mankamentów takiej podróży - to przesiadka w Leopoldowie. Ja, głupia, wyobrażałam sobie, że jak wsiądę do tego właściwego pociąguy (Leopoldov - W-wa) to "wyciągnę" kopytka i może nawet zdrzemnę się. I o ile na Słowacji i w Czechach bylo OK (tylko 2 osoby w przedziale), o tyle na terenie PL to byla po prostu tragedia!!! Miałam tę wątpliwą przyjemność jechać z panami, którzy albo smierdzieli czosnkiem, albo po prostu brudem... To był KOSZMAR!!! Rano z pociągu wyszłam lekko nieprzytomna.... a tu trzeba jeszcze iść do pracy!

Ale jestem, dojechałam. Psy poodbierane (dzięki ogromne dla Bongobongo i całej Jej rodziny za przytulenie moich basiorków, nakarmienie ich itp.), tobołki też, pucharki już stoją na regale i na podłodze (te największe).
Zdjęcia, które sama robiłam, postaram się wkleić je już jutro. Chyba że jakośc będzie to bani, no bo .... hala! zobaczymy. Ja ich jeszcze nawet nie przeglądałam...


A teren NITRACINIS - świetny! Toalety - bezpłatne. Wjazd samochodem na teren wystawy - 100 SKK, a parking poza terenem - 30 SKK. Troszke mało miejsca trawiastych dla naszych psiaków, ale te, co chciały zrobić swoje, to i tak zrobiły. 5-6 stoisk z jedzeniem (albo więcej, nie wiem) + osobna hala na stoiska dla psiaków.

I jak szłam na dworzec po bilet, to widzialam tylko (!) 2 handlarzy ze szczeniakami (jamniczki i jakieś puchate, nie wiem, co to była za rasa). Podejrzewam, że przenikliwy wiatr skutecznie odstraszył handlarzy lub jakieś inne restrykcje ze strony organizatorów(?).

[B]Anovi[/B] - pięknie dziękuję za chęć pomocy. Może kiedyś skorzystam?;)
[B]Sentinel, Bongobongo (Jacek), warg2003warg[/B] - dzięki za cierpliwośc i wyrozumiałóśc dla nowicjuszki w wygrywaniu BIS-a!
[B]Musiałek, Dorota, Ofca, Nitor Nivalis, Piotr, Ka-vanga, Elitesse [/B]- dzięki za brawa, gratulacje i wsparcie!
Pzdr.[/quote]
Asiaczku to tym bardziej należą Ci się gratulacje za tak wspaniałe sukcesy i za chęć znoszenia trudów podróży, ale wierzę, że warto było się poświęcić dla chwil tak wspaniałych laurów!!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']jak tak ladnie prosisz :eviltong:

[B]PSY[/B]
[B]kl. baby[/B]
QUENTIN QUEED z sardanu
[B]kl.mlodziezy[/B]
Matraszepe GERONIMO - [COLOR=red]V1 CAJC BOB[/COLOR]
NUMBER ONE z Sardanu
OMAR NACHAR z Sardanu
[B]kl.posrednia[/B]
FIFTI FIFTI Rezlark - [COLOR=red]V1 CAC[/COLOR]
[B]kl.otwarta[/B]
ASCENDANT STAR Wind of Dream -[COLOR=red] V1 CAC[/COLOR]
Kelpi's TOD JR V TOD - [COLOR=red]V2 r.CAC[/COLOR]
KENNETH KEN z Sardanu
HANDSOME BLACK z Gniazda Zlotych Lwow
[B]kl.championow[/B]
BILLY vom Gloroa Viva - [COLOR=red]V1 CAC CACIB[/COLOR]
CIDAN HURICAN Maly kavalir
OLD SHATTERHAND Androis
Salier's SK RUSSELL
[B]SUKI[/B]
[B]kl.mlodziezy[/B]
GYPSY Misurata
IDEA FIX Rezlark [COLOR=red]V1 CAJC[/COLOR]
MONA LISA z Sardanu
NEW NENA z Sardanu
[B]kl.posrednia[/B]
BRITNEY JULIETE Wild Rane
[B]kl.otwarta[/B]
ANGIE Fandor
FANCY Rezlark - [COLOR=red]V2 r.CAC r.CACIB[/COLOR]
FOLK DANCE Rezlark [COLOR=red]V1 CAC CACIB[/COLOR]
GINGER z sardanu [COLOR=red]V3[/COLOR]
KELLY KIARA z Sardanu
[B]kl.championow[/B]
BELLADONNA TUK BARONESS of Dolina Rivendell [COLOR=red]V1 CAC[/COLOR][/quote]


:thumbs: :bigok: :modla: :modla: :modla:
Wielkie dzięki Elitess!!
Mogę jeszcze prosić puppy i stawki z drugiego dnia?Plisss, plisssss, plisss!:Rose:

No i oczywiście wielgachne gratulacje dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:laola: :laola:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zpr']Asiaczku to tym bardziej należą Ci się gratulacje za tak wspaniałe sukcesy i za chęć znoszenia trudów podróży, ale wierzę, że warto było się poświęcić dla chwil tak wspaniałych laurów!!! :loveu:[/quote]
Chętnie powtórzyłabym takie "trudy" jeszcze dobrych parę razy? A wy?:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...