Jump to content
Dogomania

Nitra


PARSONRK

Recommended Posts

  • Replies 318
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja bym się też wybrała. Nigdy tam nie byłam, a więc może warto zacząć?
Baski są w sobotę, a dodatkowo w ten dzień jest też wystawa szpiców. Muszę się tylko dopytać, czy baski są zaliczone (wg organizatorów) do szpiców czy też nie. Bo z tym to różnie bywa...
Jeszcze troszkę czasu jest na podjęcie ostatecznej decyzji.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

My jedziemy teraz do Bratysławy i jeśli uda nam się cos tam wywalczyc to na pewno pojedziemy bo zgłoszenia są do 10.09 :lol:

Byłam na wiosennej - organizacyjnie z butów nie wyrywało - hala zatłoczona duszna i ciasna, ringi takie w miarę, dla małych piesków nawet duże :lol: ale sympatycznie

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times][FONT=Verdana]4 CAC (w tym przynajmniej jeden na wystawie międzynarodowej) od 2 sędziów, CAC muszą być zdobyte w przynajmniej dwóch sezonach wystawowych (sezon wystawowy = rok kalendarzowy), można zamienić 3 R.CAC na CAC – owej zmiany można dokonać tylko raz[/FONT][/FONT][FONT=Verdana][B][FONT=Times][/FONT][/B][/FONT]
[FONT=Verdana][B][FONT=Times]Tytuł Grand Champion:[/FONT][/B][B][FONT=Times] [/FONT][/B][/FONT][FONT=Times][FONT=Verdana]moga uzyskac psy posiadające tytuł Championa Słowacji,[/FONT][FONT=Verdana] konieczne sa trzy zwycięstwa w klasie championów w tym jedno na międzynarodowej razem z tytułem CACIB, od 2 różnych sędziów[/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zpr']A ile tak wstępnie kosztował by taki wyjazd na osobę?[/quote]

Ja tak z ciekawości jakby ktoś się chciał podzielić jak mu wychodzą koszty wyjazdów, ja mam średnią coś koło 25-27 zł za 100 km, czyli taka Nitra z Krakowa daje coś koło 170 zł za samochód, tyle że na upartego można jechać nawet w 6 osób.

Dzisiaj nie wiem czy jedziemy - okaże sie koło 10 września, ale jakby to zawsze mogę kogoś zabrać, jak dotychczas najlepiej jeździ mi się z grzywaczami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dachenoceras']Ja tak z ciekawości jakby ktoś się chciał podzielić jak mu wychodzą koszty wyjazdów, ja mam średnią coś koło 25-27 zł za 100 km, czyli taka Nitra z Krakowa daje coś koło 170 zł za samochód, tyle że na upartego można jechać nawet w 6 osób.

Dzisiaj nie wiem czy jedziemy - okaże sie koło 10 września, ale jakby to zawsze mogę kogoś zabrać, jak dotychczas najlepiej jeździ mi się z grzywaczami.[/quote]
Uuuuuu to ja grzywaczem nie dysponuję........:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dachenoceras']

Dzisiaj nie wiem czy jedziemy - okaże sie koło 10 września, ale jakby to zawsze mogę kogoś zabrać, jak dotychczas najlepiej jeździ mi się z grzywaczami.[/quote]

niestety grzywacze sa w inny dzień :placz: , a zawsze były tak jak husiorki no nie fajnie nie fajnie :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...