Jump to content
Dogomania

Stary DON GOTYK z odgryz. ogonem-już w hotelu u DONKI


Ania i Kajber

Recommended Posts

  • Replies 482
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='libra.']Bardzo dziękuję hodowli Boss&Bursztyn za zakupienie i wysłanie Gotykowi worka karmy.
[/QUOTE]

Hodowla zamowiła dla Gotyka karmę, ale coś z zamowieniem poszło nie tak, przedwczoraj Donka napisała, że karmy nie ma, więc została zamówiona z konta Gotyka.

Natomiast z zakupem amylanu Seterowcy spisali się na medal, bardzo dziękujemy.

A ponieważ RC wycofuje się podobno z karmy Sens.Control z rybą i tapioką, będzie chyba za jakiś czas problem z przestawieniem go na inną karmę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania i Kajber']Hodowla zamowiła dla Gotyka karmę, ale coś z zamowieniem poszło nie tak, przedwczoraj Donka napisała, że karmy nie ma, więc została zamówiona z konta Gotyka.

Natomiast z zakupem amylanu Seterowcy spisali się na medal, bardzo dziękujemy.

A ponieważ RC wycofuje się podobno z karmy Sens.Control z rybą i tapioką, będzie chyba za jakiś czas problem z przestawieniem go na inną karmę.[/QUOTE] Hodowla wpłaci pieniążki na konto na karmę (300zł) :) Cieszę się, że amylan podocierał - prosze o informacje ile opakowań doszło. Co do karmy, jest ciagle dostepna, jesli sie oficjalnie wycofają to trzeba poszukać czegoś na rybie i o jak najbardziej podobnym składzie.
Rozmawiałam z przemiłą dziewczyną mieszkającą w Belgii, która obiecała i tam szukać Gotykowi domu, a że współpracuje z tamtejszym schroniskiem to nic tylko trzymać kciuki.
Pozdrawiamy Gotyczku, przepiękny jesteś! Dziekujemy za zdjęcia:)

Link to comment
Share on other sites

Amylanu dostałam 3-opakowania.Co do karmy -tak.nie dostałam.Przepraszam ,że nie odpisałam,nie oddzwoniłam w sprawie ewentualnego gotowania przez chwilę dla Gotyka,ale mój tel,uległ zupełnej awarii przy ładowaniu-katra wtopiła sie w tel. czekam na duplikat,karty z nr,tel,....ugotowałam ryż z kurczakiem i marchewką,mięso...jest lepiej choć nie idealnie. Do chwili odzyskania tel,będę dostępna pod nr,tel725-055-581

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agrazka']taki piękny pies i nikt go nie chce:([/QUOTE]
też mamy kilka takich pięknych i nic, a teraz w wakacje to szkoda gadać

Onkowe cioteczki i nie tylko
błagam o pomoc w zebraniu na transport dla stareńkiego onka, mamy miejsce w BDT tylko dowieźć go trzeba, mamy tylko 3 dni i pójdzie do mordowni [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210315-Stary-ONek-Moris-pomoz-mu-uciec-przed-smiercia-ma-3-dni-czasu-na-transport-do-dt?p=17156504#post17156504"]http://www.dogomania.pl/threads/2103...4#post17156504[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Myśle,że lato jest dobrą porą roku dla Gotyczka. Ciepło dobrze wpływa na jego stawy,kości....jest w dość dobrej kondycji. Z piłką nie roztaje sie na krok....spacer piłka...w boksie też ją podrzuca ,łapie....widze Go codziennie,ale zawsze robi ,to na mnie wrażenie:-)

Link to comment
Share on other sites

Gotyczku kochany, tak bardzo mi przykro, że nie doczekałeś się prawdziwego domu.
Ale pamiętaj, że miałeś ludzi, którzy Cię pokochali.. i blisko siebie - jak Iwonka i jej córka - i dalej od siebie, ale w sercu równie blisko. Wiem też, że czułeś się w hotelu jak w domu, uspokoiłeś się, nie wyłeś, pokochałeś ludzi, którzy się Tobą opiekowali..
Przemieniłeś się w pełnego życia, radosnego psa. A piłka stała się jakby częścią Ciebie.
Nie będziesz stał sam na Tęczowym Moście, biegaj tam i raduj się.. bez chorób, bez bólu.. kiedyś się przecież spotkamy..
Opiekuj się moim maleńkim, dredzikowym serduszkiem proszę.. bo on pewnie jest tam bardzo zagubiony.
Żegnaj piękny misiu.. zostaniesz w moim sercu na zawsze.

Dziś w nocy Gotyk odszedł za TM.. Został pochowany w lesie wraz ze swoją ukochaną piłką..
Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do odmiany losu tego biedaka i sprawili, że zapomniał o nieszczęściach jakie go spotykały. I Tobie też Iwonka bardzo dziękuję - za wspaniałą opiekę nad naszym misiem, Gotyk czuł się u Ciebie jak w domu..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...