Jump to content
Dogomania

Suczka TUTTI FRUTTI The Best of Yorex :)


paulina200

Recommended Posts

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i dalej:

[IMG]http://i55.tinypic.com/15f2o1y.jpg[/IMG]

[IMG]http://i53.tinypic.com/kdofgk.jpg[/IMG]

[IMG]http://i53.tinypic.com/11v5gt0.jpg[/IMG]

Jak dla mnie jest śliczna, po pierwsze widać, że zsadbana i wlos ma błyszczący.

Jak się zaaklimatyzowała u ciebie?????

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję dagos1 za wstawienie zdjęc :) bo ja nie potrafiłam. Wołam na nią tak jak ta pani, która mi ją sprzedała - Margo. Już jest tak przyzwyczajona to nie będę jej zmieniała. Włos ma bardzo ładny, taki mięciutki. Dziękuję za miłe komentarze :) A mała jest jeszcze troszkę zagubiona. Taka troszkę smutna, ale powoli i się przyzwyczai. Spała dzisiaj ze mną w łóżku, bo sama do mnie przyszła i piszczała, że chce wejśc na łóżko więc ją wzięłam i tak już spałyśmy do rana :) Jest bardzo grzeczna, cichutka, ułożona. Umie dac łapę, jak mówię leżec to się kładzie, reaguje na siad. Ta pani mi powiedziała, że jej wnuczek się tak z nią bawił i się nauczyła. Załatwia się ładnie na dworze :) Jestem bardzo zadowolona z niej i już ją bardzo kocham :) Nie ważne jest z jakiej jest hodowli, czy z dobrej czy złej, ważne jest, że jest zdrową, miłą sunią, która będzie mieszkała ze mną resztę swojego życia.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fusiafusia

Witamy się po raz pierwszy w waszej galerii :multi:
bardzo śliczna sunia :loveu: i śliczne zdjęcia :loveu: :loveu: :loveu:
[FONT=Comic Sans MS]zapraszamy do naszej galerii [/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][FONT=Arial][/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

na zdjęciach w aukcji istotnie wyglądała inaczej, dla mnie na plus wygląda teraz.
Co do wystaw to pomyśl o nich, ja na dzień dzisiejszy po przemyśleniach też chciałabym kupić psa z rodowodem bo tylko w ten sposób znajdę te same geny co mój zmarły Makler, a wystawy to chyba przyjemna sprawa. Powodzenia życze w poznawaniu :-)

Link to comment
Share on other sites

Witamy:)Ja też uważam że wystawy to fajna rzecz,hmmmm..myślisz że ja wiedziałam co z czym??heh..nauczyłam się,podglądałam dziewczyny z dogo jak wystawiają swoje psiaki;)no i nasz debiucik..ja jako ta zielona zakończył się tym że z Monim zajeliśmy 2 lokatę i dostaliśmy srebro!:)a żeby było jeszcze ciekawiej teraz w Poznaniu na międzynarodowej ja ta zielona wśród poważnych hodowców i przy ścisłej stawce dostaliśmy 3 lokatę czyli brąz..więc ..wygląda na to że nawet my te zielone możemy sobie dać radę i pokazać na co nas stać:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...