Jump to content
Dogomania

Kecskemét 09-10.09.2006 2 X 1 Cacib


dachenoceras

Recommended Posts

No to my jedziemy w dwa psy i dwie osoby ale tylko w pierwszy dzień CACIB i klubowa i do domu. Ja mam jeszcze głupi plan zachaczyć o Przemyśl w drodze powrotnej, wszak dla mnie to po drodze, no chyba ze będzę ładował przez Kraków, ale mniemam że ktoś wybije mi go z głowy.
Więc najpierw karenina do zobaczenia za tydzień w Rzeszowie, jak Was znajdę to się najwyżej jeszcze dopytam małe co nieco.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja tez jade z lakeland terrierem na oba dni. Czy macie namiary na jakies tanie noclegi ?? Napiszcie na maila?
A tak swoja droga to szybko organizatorzy dzialaja. W piatek wieczorem poslalem maila ze zgloszeniem a juz w sobote dzwonili na komorke czybede na obu dniach, oczywiscie po angielsku nie rozmawiaja tylko o niemeicku, ale jakos zrozumieli.

Link to comment
Share on other sites

A ja 10 dni temu wysłałam mailem zgłoszenie i dzisiaj dostłam taki "Undelivered Mail Returned to Sender", że mój mail nie doszedł. Dosłownie mnie trafiło!!!:razz: :placz: Bo wczoraj minął ostatni termin zgłoszeń.:placz:

Nie wiecie, czy Węgrzy ściśle trzymają się terminów.? Czy gdybym dzisiaj wysłała zgłoszenie mailem i jutro jeszcze dla pewności pocztą (priorytetem), to czy mi przyjmą?

Link to comment
Share on other sites

Alojzyna, sprónbuj jeszcze raz. Wytłumacz dlaczego powtarzasz zgłoszenie i popros o krótkie ich osobiste potwierdzenie. Myślę, że nie byłoby problemu. Od tylu lat wystawiamy i jeszcze nie spotkaliśmy się z oddziałem, który trzymałby się kurczowo terminu.
Zobacz, czy masz db maila. Może przekręciłas literki.
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
POdaję Ci jakby co mail, na który nasze zgłoszenie doszło.

Link to comment
Share on other sites

Ja też wysyłałem na t-online ale tylko zapytanie dużo wcześniej i nic. Dopiero [EMAIL=" [email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] zadziałał. Znajomy miał podony problem ze zgłoszeniem bo maile mu odrzucało.
Trzba próbować, jak to się mówi zawsze da sie coś załatwić.
A listownie to nie wiem czy jest sens bo kiedy to dojdzie - pewnie po 20.
A od tamtejszego pana niejakiego Foldhazi Jozefa dostałem zapewnienie że akceptują mailowe zgłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Myśle, że nie ma, co się stresować.
Jesli się pisze spokojnie, to zawsze nas wysłuchają. Ja zawsze koresponduję z innymi związkami w Europie, bo często jakiś problem się pojawi, czy potrzebuję informacji i odp. zazwyczaj, jak do tej pory zawsze, jest przychylna.
Tylko Wegrzy bardzo lubią z dosyć znacznym poślizgiem odpowiadać.

Link to comment
Share on other sites

W końcu doczekałam się. :multi: Oczywiście nie raczyli nacisnąć "Potwierdź" przy odbieraniu moich maili ze zgłoszeniem. Dopiero jak wysłałam maila z zapytaniem we wszystkich znanych mi językach, czy mój pies jest przyjety, to odpowiedzieli, że tak i że mam czekać na potwierdzenie pocztą.;)

Termin zgłoszeń został chyba przesuniety, bo informacja o tej wystawie razem z formularzami zgłoszeniowymi wyłożona była w Bratysławie jeszcze w niedzielę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dachenoceras']Tą taką z listonoszem?[/quote]

Dokładnie tak, tę pocztę z listonoszem.:evil_lol:

Jedyny zgrzyt, ze potwierdzenia przyszły tylko na psy które zgłaszane były przez moją kolezankę, bezposrednio na wegrzech, a na psa którego zgłaszałam pozniej mailem nie przyszło :shake: ale moze to przezyje.

Link to comment
Share on other sites

Sednio widze organizacje na tej wystawie,
Kiedy dzwonilam na klubowke - bez problemow znalezli moje zgloszenie, dogadalismy sie po wegiersko - angielsku.
ale bezczelnosc ludzi pracujacych w ichniejszym oddziale prze cacibowych wystawach jest straszna.
dzownilam by potwierdzic czy wszytsko dobrze, chcialam rozmawiac po angielssku albo francuzku, powiedzieli ze oni tylko po niemiecku i poprostu odlozyli mi sluchawke.
Naszczescie nastepnego dnia znajoma sprawdzila i nasze psiaki tez juz przyjete :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']Sednio widze organizacje na tej wystawie,
Kiedy dzwonilam na klubowke - bez problemow znalezli moje zgloszenie, dogadalismy sie po wegiersko - angielsku.
ale bezczelnosc ludzi pracujacych w ichniejszym oddziale prze cacibowych wystawach jest straszna.
dzownilam by potwierdzic czy wszytsko dobrze, chcialam rozmawiac po angielssku albo francuzku, powiedzieli ze oni tylko po niemiecku i poprostu odlozyli mi sluchawke.
Naszczescie nastepnego dnia znajoma sprawdzila i nasze psiaki tez juz przyjete :)[/quote]

A to sie zgadza. Telefony odbierają ludzie nie mówiący po angielsku czy francusku, juz to rok temu testowałam. Angielski zna tylko ten jeden gosc, Jozsef Foldhazi, i to on odpowiada na maile. Ale jesli jedzie sie tam z nastawieniem na znajomosc jezyków to odrazu moge wam powiedziec, ze wiele razy zdarza sie ( jesli sedzia jest z wegier), ze obsługa na ringu tez nie zna angielskiego, a jesli sedzia jest zachodni to tez roznie bywa.. Opisy są po węgiersku najczęsciej ( przy zachodnich sedziach tez ).

Link to comment
Share on other sites

Jakby coś nie zaczeło działać to będę najpierw pisał do Węgra coby on napisał w ichniejszym stylu zapytanie. A opis po węgiersku, cóż trzeba będzie przyjąć że podkreśla same zalety psa.:lol: Ale jak pamiętam to chyab węgierskiego sędziego nie ma na V grupie, jeno Bałkany i Iberia.

Link to comment
Share on other sites

Nasze zgłaszanie na wystawę dopiero było ciekawe. 08.08.2006.r. wysłaliśmy zgłoszenie w załączniku wraz z rodowodem i championatami na 2 cacibówki - mailem. Przyszło potwierdzenie na przyjęcie rodowodu i championatów, ale zgłszenie niestety nie mogli otworzyć. Dobra - wysyłamy w mailu jako tekst - też nie mogą odczytać(albo znależć), to wysyłamy skan zgłoszenia. Przy naszej osobnej prośbie, potwierdzają, żę nie przyjęli.
Super. Jeszcze raz przesyłamy zgłoszenie w mailu - och w końcu , ale co???Pan pisze,że nie otrzymali niestety championatu.
To już przeszło naszą wytrzymałość. Napisałam Panu, co myślę o ich organizacji i że takie coś zdarza się po raz pierwszy i w końcu Pan napisał, że dostali nasze championaty.
Z tego wniosek, że gdybym nie prosiła o osobne potwierdzenie, nasz pies nie zostałby przyjęty, bo papiery przepadłyby gdzieś.
Lubimy Węgrów, a Węgry to piękny kraj, ale ich organizacja to katastrofa.
Kiedyś zapraszaliśmy sędziego z Węgier na wystawę, to po paru mailach i osobistym kontakcie, Pan i tak nie wiedział, że jedzie do nas na wystawę i nie pamiętał o żadnej korespondencji.
To jest na prawdę zakręcony naród.

Link to comment
Share on other sites

No to trochę osób się pojawi na tej wystawie. My głownie jedziemy na klubówkę. A Cacib w sobotę to tak przy okazji. w 2002 roku była też w Kecskemet na klubówce i było bardzo miło. Zwłaszcza że zgarnęliśmy 2 zw.mł i Bis Junior. Teraz jedziemy z 3 pokoleniami.
Moje zgłoszenia na Cacib też nie dotarły, ale wszystko się wyjaśniło i podobno jest ok.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...