Jump to content
Dogomania

Basenji i my - African Elite FCI


Buszki

Recommended Posts

[quote name='Jetrel']Poznałam dziś Czito od was z hodowli- prze agent jest :cool3:[/QUOTE]



A cóż On takiego przeskrobał :crazyeye: ?



[quote name='deer_1987']A Gruby skad sie wzielo? :D[/QUOTE]


Oj,dawno Cię nie było,dawno....:razz: Gruby,to Dakarai,synek pręgowanej Szepsi (Ola Child Of The Stars Asiaczek) .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nic konkretnego nie przeskrobał. Obecnie odpoczywa sobie w hotelu dla psów, bo państwo wyjechali i miałam przyjemność pobyć z nim trochę. Mały kombinator. Jak się uparł że będzie siedział między moimi nogami na leżaku, to nie było innej opcji :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buszki']Zbyt dużego doświadczenia nie mam w tym względzie,ale myślę że uległy by się dogadał,tylko pytanie na czym by polegała dominacja tego drugiego.Bo jeśli na wiecznym zagryzaniu,to było by nie wesoło.Ja mam 3 suki i każda chce dominować,tak że ciągle nie mogą się dogadać i dochodzi do mniejszych lub większych walk...[/QUOTE]

Napiszę tak,Oscar toleruje psa,który nie leci do niego,nie rzuca się na smyczy i nie warczy oraz wścieka się,jak pies pokaże całkowitą uległość,nie wydaje żadnych z siebie głosów,Oscar powącha,albo odchodzi albo jest ciekawy co dalej,czy ten psiak nie będzie próbował go zdominować.Jak pies jest ok,to Oscar go olewa,pisząc pies mam na myśli suczkę,samiec zawsze jest nie tolerowany z wyjątkiem kundelka Skipiego

Link to comment
Share on other sites

Psy samce z natury tolerują suczki.Oscar jest silnym samcem dominującym i myślę,że z pieskiem ciężko było by Mu się dogadać na stałe.Jak już będziecie gotowi na drugiego psa,to może pojedźcie z Oscarkiem do schroniska i niech sam sobie wybierze towarzyszkę do zabaw.Taka ze schroniska będzie już po sterylce,a u starszej będzie wiadomo jaki ma charakter :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Nie nie kim jest to wiem (jestem na fb :P) ale skad imie Gruby :)[/QUOTE]


No bo jest...gruby ;).Pańcio tak pieseczka przezwał ze względu na Jego tuszę,ale ja twierdzę,że to paski Grubego poszerzają ;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...