Jump to content
Dogomania

Bokserka Mary-JUŻ NA ZAWSZE Z MOSII!!!!


constancja

Recommended Posts

Nr mi mówiła 11 i mieszkanie też ale nie pamiętam, nie zapisałam, mówiłam, że jutro jeszcze zadzwonisz Ty do niej, by się umówić, nie chciałam się z nią umawiać sama, bo myślałam, że może o drogę będziesz chciała zapytać.

.....wiecie co, niby wszystko się ułożyło po naszej myśli, ale jest mi cholernie smutno.......... biedna myszka, tak bardzo się zawiedzie :-(

Staram się zrozumieć i jakoś sobie to wytłumaczyć ale nie umiem :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

biedna Mary bardzo! dziś jej ostatnia noc w domku i powiedzcie mi co ta kobieta czuje, a raczej czego nie czuje! nawet jakbym podjeła dec o oddaniu psa to bym się z tym nie umiala pogodzić ( zreszta co ja gadam, podjęłam taka decyzję, sunia była u mnie tydzień i płakałam przez cały nastepny tydzień az do mnie wrócila, nie umiałam z tym życ że ją zawiodłam...)

łzy same napływaja do oczu a brzydkie slowa cisną się na jezyk...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ambra']biedna Mary bardzo! dziś jej ostatnia noc w domku i powiedzcie mi co ta kobieta czuje, a raczej czego nie czuje! nawet jakbym podjeła dec o oddaniu psa to bym się z tym nie umiala pogodzić ( zreszta co ja gadam, podjęłam taka decyzję, sunia była u mnie tydzień i płakałam przez cały nastepny tydzień az do mnie wrócila, nie umiałam z tym życ że ją zawiodłam...)

łzy same napływaja do oczu a brzydkie slowa cisną się na jezyk...:shake:[/quote]


[B]Ambra[/B]

[B]Jesteście cudowne, pełne zapału i zapewne jeszcze młode.[/B]
[B]Wiem, że mogę się komuś ciężko narazić ale napiszę co ja myślę.[/B]
[B] Czasem życie stawia nas w takiej sytuacji, że musimy rozstać się nie tylko z ukochanym zwierzęciem ale nawet z własnym dzieckiem.[/B]
[B]Tego się nie da normalnie zrozumieć, trzeba jednak próbować i ja własnie próbuję. Nie chcę przez to usprawiedliwiać tej Pani. O ile pomysł z uśpieniem boksi jest wielce naganny(bo tylko skończony egoista może uważać, że psie serce nie jest w stanie pokochać nikogo innego), o tyle decyzja o oddaniu (nawet do schroniska) tak jednoznacznie zła już nie jest.[/B]
[B]Kobieta wybrała jednak tą drugą opcję.[/B]
[B]A może, tak jak ktoś słusznie w wątku zauważył, straszenie uśpieniem psa miało być szantażem mającym na celu bardzo szybkie znalezienie Mary domu???[/B]
[B]Sama nie wiem...[/B]

Link to comment
Share on other sites

Constancja, mam nadzieję, że ja nie bede stawała przed takim wyborem nigdy w życiu! uśpienie to łatwa do podjęcia decyzja i widzę dla niej usprawiedliwienie, bo wyobrażam sobie jakie męki moje psy przeżywałyby bedąc bezdomne, bez nas. Ale ja bym w życiu nie podjęła takiej decyzji choćby nie wiem jaka syt mnie do tego zmusiła, powiedz mi gdzie są wówczas przyjaciele i rodzina...nikt nie może pomóc i się zaopiekować członkiem rodziny??

[SIZE=1]moje suczydełko jest ze mną po oddaniu juz poł roku - ta z awatarka i choc czasem solidne problemy stwarza nie wyobrażam sobie już domu bez niej...[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ambra']Constancja, mam nadzieję, że ja nie bede stawała przed takim wyborem nigdy w życiu! uśpienie to łatwa do podjęcia decyzja i widzę dla niej usprawiedliwienie, bo wyobrażam sobie jakie męki moje psy przeżywałyby bedąc bezdomne, bez nas. Ale ja bym w życiu nie podjęła takiej decyzji choćby nie wiem jaka syt mnie do tego zmusiła, powiedz mi gdzie są wówczas przyjaciele i rodzina...nikt nie może pomóc i się zaopiekować członkiem rodziny??

[SIZE=1]moje suczydełko jest ze mną po oddaniu juz poł roku - ta z awatarka i choc czasem solidne problemy stwarza nie wyobrażam sobie już domu bez niej...[/SIZE][/quote]

[B]W najcięższych sytuacjach (a takie mam na myśli) rodzina i przyjaciele odsuwają się jako pierwsi:-( :-( :-( . Wiem bo mam to za sobą i przed sobą właśnie teraz. Jestem, nie na życiowym zakręcie, ani nawet wirażu, tylko na RONDZIE. Z całych sił próbuję utrzymać wszystko w garści, tylko nie wiem na ile mi tych sił starczy.[/B]
[B]I nie wiem przed jakim wyborem MNIE życie jeszcze postawi![/B]

Link to comment
Share on other sites

niedawno na dogo był podobny przypadek, facet wyjezdzał za granice i szukał domu dla domowej rottweilerki, nie godził sie ani na hotel ani na tymczas uzywajac podobnych argumentów(sunia bedzie teskniła itp.) suka była agresywna do obcych wiec znalezienie domu graniczyło z cudem, facet straszył uspieniem- i uspił......

ale do rzeczy.
Ambra mam Twój tel. bede dzwonic ok 17. reszte ustalimy na miejscu.
szykować zrzeczenie?

Link to comment
Share on other sites

ok, zadzwoniłam, Pani powiedziała, że czeka bo akurat ma przyjsc tez pan od prania dywanów, żebysmy na góre weszly, że zobaczy jak na nas zareaguje, i ze porozmawiamy na miejscu.
Mnie by serce pekło jak by mi tak psa wyprowadzali na zawsze z domu. Podejrzewam, że bedzie to łzawa i smutna wizyta...:-(

Link to comment
Share on other sites

Bosze!!! Jak mi serce kołacze. Siedzę przy kompie i tylko odświeżam, odświeżam..... a net mi muli, całe wieki mijają:angryy: :angryy: :angryy:
Dziewczyny, będzie dobrze:lol: :lol: :lol: . Też jestem z Wami!!!
Dajcie szybciutko znać co i jak bo kciuki moje będą do amputacji:mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]Trzymam za Was kciuki :kciuki:[/B][/I]
[I][B]Ja tak wyprowadzałam moją spanielkę , uwierzcie pies poszedł ze mną bez zmrugnięcia okiem , ani się nie obróciła na swój były dom a ja szłam zalana łzami.[/B][/I]

[/quote]

Alicjo...
Dobrze, że jesteś:loveu: :loveu: :loveu: .
Jesteś na Dogo moim [I]Aniołem Stróżem:angel: :angel: :angel: [/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...