Jump to content
Dogomania

Dziadziuś Kubuś za TM...Jak zmarłeś w stodole to wybacz,że trafiłeś do tego Hitlera!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 772
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Piękne allegro, ja tak na szybko rzuciłam okiem, bo dopiero co skończyłam swój bazar, słabo mi to wychodzi, a muszę iść już spaćku, bo jutro do pracy wstaję o 5.30. Jutro dokładnie poczytam, ale nie wiem czy tam było wskazane na co dziadzio zbiera;)
dziewczyny wypowiedzcie się. A kiedy trzeba opłacać wyróżnione allegro od razu, czy na koniec?:)

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze chciałam [B][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Red]zaprosić na bazarek[/COLOR][/SIZE][/FONT] [/B][B][SIZE=4][COLOR=Red]dla dziadka[/COLOR][/SIZE][/B], trzeba polobbować go ;)

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/197770-Ciuszki-bi%C5%BCuteria-i-inne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-niewidomego-dziadka-%E2%80%A6do-14.XII.2010-g.-22.00[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']tak będzie wyglądać [URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=1356628357"]allegro Staruszka [/URL]
piszcie co zmienić , poprawić dopisać
wystawię na 200 szt na 14 dni , ktoś powinien zapłacić wyróżnienia , tylko jakie mają być ?[/QUOTE]
Liluś.......alllegro Twoje mnie rozwaliło:( Jest naprawde piekne i profesjonalne!!!!
Rozpłakałam się..jeszce mi sie chce płakac...na pierwszej foci (tej na samej górze sepią "w ramce"), zobaczyłam naszego ślepego Filipka...:(:(:(...
[*]
[*]
[*]....teraz dopiero, przy powiekszeniu fotek zobaczyłam, ze Dziadzio jest do Niego podobny...też slepiutki....:(:(...
Jak dla mnie- cudo- ja bym nic nie zmieniała...
A juz jak Ci dziekuję- to nie napiszę, bo nie ma takich słow....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='...robaczek']Piękne allegro, ja tak na szybko rzuciłam okiem, bo dopiero co skończyłam swój bazar, słabo mi to wychodzi, a muszę iść już spaćku, bo jutro do pracy wstaję o 5.30. Jutro dokładnie poczytam, ale nie wiem czy tam było wskazane na co dziadzio zbiera;)
dziewczyny wypowiedzcie się. A kiedy trzeba opłacać wyróżnione allegro od razu, czy na koniec?:)[/QUOTE]
można na koniec zapłacić nie ma znaczenia kiedy , byleby się zmieścić do 14 następnego miesiąca , tam dojdzie jeszcze prowizja od sprzedanych szt

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']tak będzie wyglądać [URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=1356628357"]allegro Staruszka [/URL]
piszcie co zmienić , poprawić dopisać
wystawię na 200 szt na 14 dni , ktoś powinien zapłacić wyróżnienia , tylko jakie mają być ?[/QUOTE]

Ile to wyróżnienie kosztuje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']tak będzie wyglądać [URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=1356628357"]allegro Staruszka [/URL]
piszcie co zmienić , poprawić dopisać
wystawię na 200 szt na 14 dni , ktoś powinien zapłacić wyróżnienia , tylko jakie mają być ?[/QUOTE]

Lilka jestes niesamowita:) sliczne jest te allegro.....az chwyta za serce.....

Link to comment
Share on other sites

Przypominam o bazarku na wymyslenie imienia dla Staruszka: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197765-DAJ-IMI%C4%98-G%C5%81UCHEMU-I-NIEWIDOMEMU-STARUSZKOWI-%21%21%21%21%21-do-12-grudnia-2010r-do-20.00?p=15878872#post15878872"]http://www.dogomania.pl/threads/197765-DAJ-IMI%C4%98-G%C5%81UCHEMU-I-NIEWIDOMEMU-STARUSZKOWI-!!!!!-do-12-grudnia-2010r-do-20.00?p=15878872#post15878872[/URL]

Dziewczyny rozsyłajcie ten link gdzie mozecie.

Link to comment
Share on other sites

Ale super - czyli dzis już będzie uruchomione allegro dla naszego dziadzia bez imienia (ale tylko do niedzieli bez imienia :-) )

Lilus a ile u Ciebie kosztuje zamówienie zrobienie takiego allegro dla innych piesków? Mało kiedy zdarza się zeby ktos tak ładne allegro potrafil zrobic... (gdzie sie czegos takiego mozna nauczyc?)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']No to ja dam na to.[/QUOTE]
:):) Super!!!!Kochana jestes paulinken:) takie wyróżnienie znacznie zwieksza oglądalność a więc i prawdopodobnie wpłaty:)
Moze jeszcze na FB by ktos dodał?? Ja nie mam tam konta i w ogole nie umiem sie posługiwac na tym forum...ale tam sa milony juz chyba ludzi...a na pewno wśrod nich tysiace wrazliwych..:)
Tak, to prawda- allegro Liluś jest powalające...ja juz o tym pisałam..
Mysle, ze taki bazarek z allegro tez by zdal egzamin..
W ogóle Lilus, to prawdziwa perełka dogo...tak zdolne cioteczki sa tu na wagę złota!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']sama mam od miesiąca Babunię vel Cypelek vel Tosieńka , ani jednego ząbka, słabo słyszy, oczka już też mgielka pokrywa ale jest najukochanszym psem pod słońcem. Patrząc na Dziadunia :( Mogę jednorazowo dać 30 zł, gdzie wpłacić? Ewa[/QUOTE]SUper:)Wielkie dzięki!! ja tez mam pieniazki dla dzaidunia, ale jeszcze chyba nie jest ustalone kto zbiera kaskę:) pewnie niebawem dostaniemy nr konta:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BUDRYSEK']Dziadziuś...to imię tymczasowe...kilka dni był u mnie
nie sprawia problemów, siedzi cichutko w pokoju
jest jeszcze wystraszony, boi się ale mam nadzieję ze zaufa jeszcze człowiekowi

od wczoraj jest w lecznicy
dzisiaj będzie reszta badań

trzymajcie kciuki za Niego![/QUOTE]Bardzo, bardzo mocno trzymam...szczególnie, ze los tego Dziadzia jest bliski dawniejszym wspomnieniom...
Wierzę, ze wszystko sie uda i dzadzio naparwde poczuje, co to szczęscie...tym bardziej, ze tyle chorób spadło na Niego..
Po "lekarzu" jedzie do DT???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julia84']Lilko przepiękne allegro - naprawdę brak słów...
NIczego bym nie zmieniała, ale bym tylko na końcu uściśliła, że dyplomy będą wysyłane drogą elektroniczną (bo tak będą, prawda?), żeby potem nikt nie miał pretensji...[/QUOTE]
tak , dopiszę taką informację , musi być też poczta , zawsze jest ktoś , kto chce żeby dyplom wysłąć mu pocztą
[quote name='Julia84']Ale super - czyli dzis już będzie uruchomione allegro dla naszego dziadzia bez imienia (ale tylko do niedzieli bez imienia :-) )


Lilus a ile u Ciebie kosztuje zamówienie zrobienie takiego allegro dla innych piesków? Mało kiedy zdarza się zeby ktos tak ładne allegro potrafil zrobic... (gdzie sie czegos takiego mozna nauczyc?)[/QUOTE]
niedługo będzie bazarek , pojawi się w moim podpisie :)
aukcję wystawiam już jak nie ma zasrzeżeń :)

[quote name='paulinken']No to ja dam na to.[/QUOTE]
to wyślę do Ciebie dane do przelewu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a'][FONT=Garamond][SIZE=3][B][URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=1358003444"]allegro z dyplomami Staruszka [/URL][/B][/SIZE][/FONT]
wysyłajcie relkamujcie i co tam jeszcze można , ja wyślę pod adresy z poprzednich aukcji dyplomikowych[/QUOTE]Kochana jestes Lilus i niezastąpiona:):) Wielkie, ogromne dziękuję:):):) teraz tylko patrzec, jak akska dal dziadzia bedzie spływała:):)
Wieczorkiem roześlę linka do Allegro:):)
EDIT
juz widze sa kupcy cegiełek..:multi::multi::multi:
a to dopiero poczatek allegro:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Jeju jakieee tempo, dziadziuniuuuu kochany, cudnyyyy zobacz ile masz cioteczek, to na pewno będzie już dobrze, pomimo Twoich chorób:loveu::loveu::loveu::loveu:
Lilka_a brakuje mi słów, jak się cieszę, że sobie kiedyś zachomikowałam adres z Twoim bazarkiem, lubię chomikować:oops:. Dziękuję :loveu:Piękne allegro, widać, że dużo serca włożyłaś, wstawię sobie w podpis reklamy na dziadka (ciekawe jakie imię nabędzie?:)

No ja też jestem w szoku, że już dziś są kupujący na allegro dziadziunia :))))
lilk_a, powtarzam się...:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...