Jump to content
Dogomania

Jumbo - MA DOM!! :)


Kociabanda2

Recommended Posts

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kociabanda2']Super! Bardzo dziękujemy!! :)

Jak mam to dopisać na pierwszej? 15.12.2010 - Mtf Zalesie - sporo karmy :) będzie dobrze? :D[/QUOTE]



Tak , bardzo dziekujemy MTF , karmy jest dużych worków 30 kg a jeszcze małe woreczki . Jumbo będzie miał co jeśc . Jeszcze ryżu mu zakupię i kurczaków i niech wcina .

Link to comment
Share on other sites

O rany! To duużo!! Czyli chłopak ma niezły zapas? :multi: To ile tych kilo napisać? Jak w dużych jest 30kg i jeszcze małe? Będzie ze 40kg? :crazyeye:

Cholera nic mnie nie upominasz, a przecie foty trza na pierwszą skopiować :)

PS. Ja od dziś na urlopie jestem i będę niestety mało do neta miała dostępu :(

Link to comment
Share on other sites

Właśnie przeglądałam 1 strone i mi wpadło że foty trzeba wstawić . Karmy miałam pół samochodu :) 40 kg napewno będzie .
czekam na wpłatę od zebrazebra ( obiecała 20 zyla ) i juz będzie 50 zł na gotowane , na ten miesiąc starczy chyba ( choć nie mam pojęcia ) musze na spokojnie policzyc bo sucej to powinno starczyc na długo bo dużo tego było :)

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że jak najbardziej trzeba ruszać z ogłoszeniami. Zdjęcia już jakieś mamy. Uda się jeszcze jakieś dorobić? Może jeszcze jakiś krótki (pół minuty) filmik żeby go lepiej pokazać. Tekst mogę napisać tylko nic o nim nie wiem. Masz jakieś spostrzeżenia Marlenko na temat jego zachowania? No i co z kastracją? Może udałoby się wyciągnąć z gminy jakiś talon na kastrację?
Ja mam teraz utrudniony dostęp do netu i do komputera w ogóle, więc nie wiem kiedy udałoby mi się zrobić to ogłoszenie, ale jak dostarczysz mi jakieś dane na jego temat to spróbuję coś sklecić :)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][B]Jumbo - młody, uroczy psiak szuka domu.

[/B][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][FONT=Arial][SIZE=3]Jumbo to średniej wielkości czarny piesek o niecodziennych brązowych oczach :) Ma około 1-2 lata. Jest bardzo młody i ufny. Jumbo ładnie chodzi na smyczy. Jest bardzo grzeczny. Uwielbia być głaskany, przytulany, drapany... :) Taki słodki pieszczoszek :) Nie ma w nim cienia agresji w stosunku do ludzi. Dogaduje się też z suczkami. To niesamowicie uroczy i kochany psiak. Niepojęte jak okrutny i bezwzględny musiał być człowiek, który go porzucił w środku zimy na pewną śmierć.

Jambo najprawdopodobniej został wyrzucony z samochodu na wylotówce z Warki. Koczował tam w śniegu trzęsąc się z zimna i przymierając głodem. Nie ruszył się jednak nigdzie na krok. Czekał na swojego Pana. Wierzył, że po niego wróci... :(
Mijały kolejne zimne dni i noce, a on wciąż był sam. Przerażony, głodny i zziębnięty. I ciągle czekał na tego, któremu tak bardzo ufał...
W końcu przybyła pomoc i Jumbo został zabrany do ludzi, którzy się nim zaopiekowali. Tam Jumbo czeka na nową i prawdziwie kochającą rodzinę, która już nigdy go nie porzuci.
[/SIZE][/FONT] [/CENTER]
[CENTER][CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][B]
Zobacz jaki to kochany piesek na filmiku :smile:[/B][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER]...........[/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER]
[CENTER][FONT=Arial][SIZE=3]Warunkiem wydania Jumbo jest wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.

[/SIZE][/FONT][/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER][FONT=Arial][SIZE=3]KONTAKT:
[/SIZE][/FONT][SIZE=3][B]0-514-706-031[/B][/SIZE][FONT=Arial][SIZE=3]

Piesek przebywa obecnie pod Warką w woj. Mazowieckim.[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=3][B]
Można go zobaczyć na żywo po wcześniejszym umówieniu się z nami :smile:[/B][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...