Jump to content
Dogomania

SPOTKANKO W ŁODZI....


Diana14

Recommended Posts

[quote name='simbik']Ta okolica to tzw. Ruda Pabianicka i tam dojeżdża tylko jeden autobus nr 50 (który ma krańcówkę przy dworcu Kaliskim). Stawy Stefańskiego były moim ulubionym miejscem do spacerów z Simbą, jak i przejażdżek konnych. Jak spytacie kogoś w autobusie gdzie trzeba wysiąść żeby dojść do stawów to napewno wam powie :lol: .
Z Opką też tam czasem chodzę na spacerki :roll: .[/quote]

o! No to mam już konkret:) :buzi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Klaudia:-)']Kasia może też byście przyszli z Opką,będą tylko hopki i tunele,więc wszystko co Opka potrafi.[/QUOTE]

...My to chyba jeszcze trochę poczekamy z pokazywaniem się światu :razz: ... w piątek stawiamy się na trening, a w sobotę o 12 meldujemy się na przygotowawczym do PT :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Wiadomość, dla źle doinformowanych, a widzę, że jest Was tu większość.
Pokazy odbędą się na STAWACH JANA na obiekcie MOSiR, przy ul.Rzgowskiej 247.
Chciałabym tylko jeszcze wiedzieć kto puścił info,że pokazy są na stawach stefańskiego.

Szkolenie

Link to comment
Share on other sites

Aha dzięki za info, mam jeszcze pytanie- co to jest wogóle za festyn? On jest cały związany z psami czy tylko będą tam psie pokazy? Pamiętam jak rok temu był własnie jakiś psi festyn na Stawach Jana na który się spóźniliśmy :roll: Ale nie wiem czy to to samo. A i czy można zabrać ze sobą psa?

Link to comment
Share on other sites

A ja jak rozmawiałam z tata, to wydawało mu się, że Stawy Jana i Stawy Stefanskiego to to samo.. cóż.. może się mylił.

OK, postaram się być.

O której zaczynają się pokazy z udziałem psów?

Marzenko, czyzbyś chciała zabrać Komcię?:loveu: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Imbir1']wiem, już z modem gadałam, to jest akcja charytatywna i jak sie nie skończy to nic z tego. Na dogo wiele osób też to ma[/quote]

wiem, bo sama (dzisiaj:evil_lol: ) wzięłam udzial w tej akcji.

Na Molosach ktoś już zwrócil na to uwagę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bellatriks']Marzenko, czyzbyś chciała zabrać Komcię?:loveu: :multi:[/quote]
Chciałabym wpaść z mamą i suczą, tylko zastanawiam się czy to nie będzie zbyt głośna i zatłoczona impreza jak dla niej. Już sobie wyobrażam jak zareagowałaby na taki pokaz Straży pożarnej :shake: Myślałam że to będzie typowy psi festyn- wtedy bysmy były napewno- swoją drogą rok temu taki był- może i w tym będzie?
W każdym razie jeśli pogoda dopisze to się doczłapiemy, wolimy iść pieszo (autobusy:shake: ) a to spory kawałek od nas :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koma']Chciałabym wpaść z mamą i suczą, tylko zastanawiam się czy to nie będzie zbyt głośna i zatłoczona impreza jak dla niej. Już sobie wyobrażam jak zareagowałaby na taki pokaz Straży pożarnej :shake: Myślałam że to będzie typowy psi festyn- wtedy bysmy były napewno- swoją drogą rok temu taki był- może i w tym będzie?
W każdym razie jeśli pogoda dopisze to się doczłapiemy, wolimy iść pieszo (autobusy:shake: ) a to spory kawałek od nas :lol:[/quote]

no to 3mam kciuki i liczę na to, że przyjdziesz i dasz mi wreszcie okazję poznania Komci:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Imbir1']wiem, już z modem gadałam, to jest akcja charytatywna i jak sie nie skończy to nic z tego. Na dogo wiele osób też to ma[/quote]

Powstała nowa statyczna wersja tego bannera. Weź link z mojego podpisu i zmieniaj! (aha, chyba bedziesz musiała usunąć z podpisu bannerek Imbirka, bo jak dodasz drugi banner, to podpis będzie za duży i też mogą Ci go usunąć)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...