Jump to content
Dogomania

SPOTKANKO W ŁODZI....


Diana14

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=red]Zapraszam Wszystkich serdecznie na spotkanie Strazy Dla Zwierzat w Łodzi w piatek 8 grudnia na godzinę 18.30. Spotkanie w naszej siedzibie w szkole przy ul. Senatorskiej 11. [/COLOR]
[COLOR=#ff0000][/COLOR]
[COLOR=#ff0000]Gdyby ktos miał jakies zbędne rzeczy do wyposażenia biura ( biurko, krzesło, regał) oraz rzeczy dla zwierząt ( koce, ręczniki, [SIZE=4][COLOR=black]karmę[/COLOR][/SIZE], klatkę itp) to bardzo prosimy o kontakt. [/COLOR]
[COLOR=#ff0000][/COLOR]
[COLOR=#ff0000]Pozdrawiam i zapraszam gorąco![/COLOR]
[COLOR=#ff0000][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nie, jestem z Warszawy ale właśnie z Pabianic jest Ken który ma do nas trafić nie możemy sami po niego pojechać i liczymy bardzo na dobre serducha innych może ktoś mógłby go przy okazji przywieźć do nas chcielibyśmy by był z nami na święta cierpimy że pomimo że wiemy że będzie nasz to cały czas musi być w schronisku:-(

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj jest brzydko:crazyeye::crazyeye::crazyeye:. Super piękna pogoda na spacer z psem...najważniejsze, że nie pada:)
Trzeba dziś Młoda przegonić po polach, ale pierw chyba przyjedziemy do Łodzi, do weterynarza łapę pokazać.
Pisze się ktoś dzisiaj na spacer??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajrisz']
Moze by faktycznie zorganizowac jakies konkretne spotkanie, np. jakos po swietach?[/quote]

Ja jestem jak najbardziej za! Proponuje znaleźć jakiś dogodny dla wszystkich termin między Bożym Narodzeniem a Sylwestrem.
Beirze by sie przydało trochę poganiać z innymi bo ostatnio rzadko ma okazję na zabawy z psiakami.

Link to comment
Share on other sites

No ja z chęcią bym się wybrał bo moja sunia ma mało okazji do zabaw z psami - wszystkie inne są albo za małe albo za stare albo mają durnowatych właścicieli którzy mówią "panie weź pan tego szczeniora bo go zdziele" :) (rezygnują ze zdzielenia gdy widza 100 kilo wagi) :) A moja sunia jest wysoce aktywna i rozrywkowa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mila_2']Dzisiaj jest brzydko:crazyeye::crazyeye::crazyeye:. Super piękna pogoda na spacer z psem...najważniejsze, że nie pada:)
Trzeba dziś Młoda przegonić po polach, ale pierw chyba przyjedziemy do Łodzi, do weterynarza łapę pokazać.
Pisze się ktoś dzisiaj na spacer??[/QUOTE]

a dzisiaj gdzie? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

tylko, wiesz...ja pracuję do 15.30, i ok. 16.30 jestem z mechanikiem od swojego automobila umówiona. Mogłybysmy się spotkać gdzieś ok.17-17.30

btw. ja ze Zgierza, więc Julianowski - może być:):) - to ten park przy cmentarzu?? No chyba, że gdzieś na Radogoszczu:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...