Jump to content
Dogomania

SPOTKANKO W ŁODZI....


Diana14

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem, zobaczymy ;)
Wszystko zależy od Waszych psiaków ;)
Ramzes czasami bardziej ciągnie nawet do dużych- byleby tylko nie skakały i nie szczekały za dużo. Bo on delikatny chłopak jest ;)
Mam nadzieję że się dogadają :D

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że najlepiej spotkać się na przystanku autobusowym róg Retkińskiej i Maratońskiej (tam dojeżdża autobus 69, 86, 98, 76 aktualnie tam nie jeździ - rozkopana Retkińska, ale można od niego dojść). Mogę tam być wcześniej z Opką i wyglądać na dojeżdżających. Potem to już tylko kładką nad torowiskiem i spacerkiem wzdłuż torów dochodzi się do łąk i lasu wokół Lublinka. Samochód to chyba najlepiej zaparkować przy ogródkach działkowych Pienista (dojazd od Maratońskiej). Zresztą jutro postaram się tu zamieścić jakąś mapkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Imbir1']Błagam, tylko dokładniejszą mapkę niż Bodziulki mapka dojazdu na Pola Mokotowskie w Warszawie:evil_lol: :lol:[/QUOTE]

Postaram się :evil_lol: , jakby co to zrobie sobie odpowiedni transparent z napisem Dogomania i będę nim machać na przystanku. Chociaż mojej Opeczki nie da się nie zauważyć, jak i również nie usłyszeć :diabloti: . Szczególnie jak będzie musiała siedzieć w jednym miejscu :diabloti: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Postaram się :evil_lol: , jakby co to zrobie sobie odpowiedni transparent z napisem Dogomania i będę nim machać na przystanku. Chociaż mojej Opeczki nie da się nie zauważyć, jak i również nie usłyszeć :diabloti: . Szczególnie jak będzie musiała siedzieć w jednym miejscu :diabloti: .[/quote]

ja tam jestem za tym, abyś wzięła transparent;)

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkgreen]haha no tak mieszanka Asia + Dagon bedzie głosna napewno :lol: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]qrcze boje sie o Tigre:roll: a raczej o malego Ramzesika:razz: Tigra jest malo delikatna ..nie patrzy czy maly czy duzy pies:shake: potrafi startowac jamniczki w 5 sekund:razz: mam wiec nadzieje ze ja ramzesik ni ezainteresuje zbytnio albo bedzie sie umiala zachowac:lol: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Simbik ty pamietaj ze jeszcze mnie musisz odebrac na przystanku kolo ronda:lol: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]a niewiecie co z Tyśkiem i Mika?? ciekawe czy beda dziewczyny mogly:razz: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Julia a moze by tak boxerki z wawy sprowadzic:D wkoncu dziewczyny mialy przyjechac kiedys do nas:evil_lol:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bellatriks']Ewa; ja też jestem ciekawa, Justyna i Klaudia dawno nie pisały w naszym topiku...:shake: [B]Czyżby już nas nie lubiły[/B]?:diabloti: :evil_lol:[/quote]
[B][COLOR=darkgreen]eeee jak nas mozna nie lubic:loveu: :evil_lol: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]do czwartku troszke czasu jeszcze jest wiec jakos z dziewczynami pogadamy napewno :)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon'][B][COLOR=darkgreen]eeee jak nas mozna nie lubic:loveu: :evil_lol: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]do czwartku troszke czasu jeszcze jest wiec jakos z dziewczynami pogadamy napewno :)[/COLOR][/B][/quote]

w ostatecznosci zawsze można wysłac SMSa z powiadomieniem.. "Dnia 12.06.2006 o godzinie __(tu godzina)___odbedzie sie spotkanko w oklicach Lublinkach. Spotykamy się ___(tu miejsce)___. Obecność obowiązkowa":diabloti: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Poszłam ja sobie na chwile,a juz się o nas jakieś niestworzone historie wypisuje:eviltong::evil_lol:

Ja tam się prosze Państwa musze wyciszyć, bo mi Zdzisiek łeb ukręci:eviltong://sam tak powiedział// i na przykład dzisiaj nie ryknęłam ani razu...(a ile mnie to nerwów kosztowało:roll:)

Jakby co jęsli spotykamy się na Retkińska-Maratońska, ja bede jechac 86:p

I bardzo sięciesze że Ramsez będzie:loveu:///bo przecież nam tu dziewczyny takie exose zrobiły ze strach:mad::eviltong:

Co do Miki to pewno będzie- w końcu to pomysł Klaudii:cool1:
Trzeba się tylko zorientowac co z resztą łódzkch DGM-ków, tym bardziej ze ja wycziła małego haszczaka:p//tylkoo nie wiem jeszcze ile ma...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teqquila']Ewa to nie wykret tylko taka rzeczywistosc :P no postaram sie przyjechac ale nic nie obiecuje :) i na razie Tyskowi nic nie mowie:)[/quote]
no nie mow nie mow Tyskowi :shake: bo biedak sobie jeszcze nadziei narobi :shake:
ale po cichu i tak liczymy ze si epojawicie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...