Jump to content
Dogomania

SPOTKANKO W ŁODZI....


Diana14

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='TEQUILA*']Ale autobusem 55 (nie A!) podjeżdża się pod sam parking lotniska. Od innych autobusów trzeba kawałek dojść.[/QUOTE]

Jak dla mnie jest tam za duży ruch samochodowy, a rozbiegane psy mogą się zapędzić do takiej jezdni nawet sporo oddalonej. Byłam tam ostatnio ze znajomą i cały czas musiałam być w gotowości odwołania psów, które pędzą zwykla jak szalone :lol:. Dlatego przyznam, że ta lokalizacja spacerowa nie przypadła mi do gustu. Od krańcówki autobusowej na Retkini jest jakieś niecałe 200 metrów do dzikich pól gdzie już nie ma w zasięgu wzroku rzadnej jezdni. Jak się podjedzie autem to z parkingu odrazu wchodzi się na łąki. Natomiast na Lublinku od strony autobusu 55 (terminalu) bałam się otworzyć samochód żeby mi psiaki nie pognały w stronę jezdni. Ostatnio widziałam doga po spotkaniu z autem i nie chciałabym żeby to moje futrzaki spotkało, a spacer na smyczy to nie spacer:roll: .

Link to comment
Share on other sites

U mnie sobota odpada.
Ale na niedzielny spacerek chętnie się wybiorę. I tak jak proponowała Simbik najlepiej się spotkać przy wejściu do ogródków działkowych.
Dla niezorientowanych: trza dojechać do krancowki 86, 98 przejść pierw przez ulice potem przez tory kolejowe i jesteśmy na miejscu. Dla zmotoryzowanych druga droga w prawo za niestrzeżonym przejazdem.

Link to comment
Share on other sites

My postaramy się dotrzeć w niedzielę na łąki coś ok 12.30 (o 12 kończymy szkolenie na złotnie). Mila_2 mamy nadzieję że po dzisiejszym spacerze Twoja Beta poszła spać, nas już opuściła wszelka nadzieja, po 2 godzinnym bieganiu RUDA przyniosła nam piłkę aby się z nią bawić :cool3:
pozdrowionka
Aga, Kris & RUDA

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kris_001']My postaramy się dotrzeć w niedzielę na łąki coś ok 12.30 (o 12 kończymy szkolenie na złotnie). Mila_2 mamy nadzieję że po dzisiejszym spacerze Twoja Beta poszła spać, nas już opuściła wszelka nadzieja, po 2 godzinnym bieganiu RUDA przyniosła nam piłkę aby się z nią bawić :cool3:
pozdrowionka
Aga, Kris & RUDA[/quote]

Padła:) i do rana był spokój...a może będzie chciało Wam się pojawić na łące ok.17.30?? Byśmy się też pojawili...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Jutro na Lublinku będzie też nasz nowy kumpel Ben :lol: , prawie dwuletni czarny dog niemiecki bliźniaczo podobny to Tofika:roll: ... no i jamniczka długowłosa mojej mamy, którą co niektórzy znają ze zdjęć:lol: .[/quote]
czy to ten ktory dzis byl na szkoleniu? Pieeeekny jest :loveu: i Du(o)ziii :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...