Jump to content
Dogomania

Świerklaniec 17.09.2006 - klubowe Ras polskich


musia

Recommended Posts

Przejrzałam 6 stron wstecz , podobnego tematu nie znalazłam , więc już zakładam.

[B][U]Czy ktoś sie planuje na polska klubówkę ?? - jaką??[/U][/B]
[B][/B]
My za obowiazek wręcz uznajemy pojawienie sie tam - [B]Klubowa gończych i ogarów polskich.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Asia :)
Poniżej masz link do uniwersalnego zgłoszenia na wystawę. Wypełnić wysłać na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[URL="http://www.gonczypolski.com/strona/reg/zgloszenie.pdf"]http://www.gonczypolski.com/strona/reg/zgloszenie.pdf[/URL]

szczenięta płacą 20 zł. podejrzewam , że Baby też.
Klubówki zaczynają się od [B]11.00[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='musia']Asia :)
Poniżej masz link do uniwersalnego zgłoszenia na wystawę. Wypełnić wysłać na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[URL="http://www.gonczypolski.com/strona/reg/zgloszenie.pdf"]http://www.gonczypolski.com/strona/reg/zgloszenie.pdf[/URL]

szczenięta płacą 20 zł. podejrzewam , że Baby też.
Klubówki zaczynają się od [B]11.00[/B][/quote]

dzięki wielkie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote=] [B]asia:) [/B]
a jak to wygląda z tymi zgłoszeniami? Muszę zadzwonić do oddziału związku w Bytomiu i zapytać się, czy będzie? Czy jak? bo ja się kompletnie na tym nie znam... [/quote]
Napisałam maila do ZKwP Bytom i odpisali, że można zgłaszac do klasy baby 3-6 m-cy! No to wszystko na najlepszej drodze :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JinnyAl']Napisałam maila do ZKwP Bytom i odpisali, że można zgłaszac do klasy baby 3-6 m-cy! No to wszystko na najlepszej drodze :multi:[/QUOTE]
A czy podali Ci opłaty za klasę baby?? To ROSA będzie z DRAKĄ w jednej klasie :) Będziemy razem na ringu!!!!! Bosko!!!
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amberek']A czy podali Ci opłaty za klasę baby?? To ROSA będzie z DRAKĄ w jednej klasie :) Będziemy razem na ringu!!!!! Bosko!!!
Pozdrawiam[/quote]

Taaa... :cool1: Chyba z tego przejęcia nie zapytałam nawet... Może tyle, co szczeniaki...
To już 3 suczki by były! Suuuper! DRAKA, BORA i ROSA :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='musia']O , konkurencja rośnie.
Młode pokolenie w natarciu.
A pan OPUS w środę 9 sierpnia kończy [B]2 lata[/B][/quote]
[SIZE=3][COLOR=red][B][I]To sto lat dla Opusika!!![/I][/B][/COLOR][/SIZE] :new-bday:
To tak na wszelki wypadek gdybym w środę zapomniała :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingula']Jezeli wystawa odbedzie sie w tym samym miejscu co kiedys krajówka zaprzęgowych i owczarkow- to zazdroszcze Wam jej z calego serca, to byla najfajniejsza wystawa na jakiej kiedykolwiek bylam- pod kazdym wzgledem :loveu:[/quote]

Tak! Super teren,warunki dla psów wymarzone.Każdy sie mógł wybiegać do woli,co na innych wystawach jest niemożliwe.Doskonała wystawa dla debiutantów,niesmiałych i mało towarzyskich.Zero tłoku i stresu,same psie usmiechy!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kto się wybiera?

Termin przyjmowania zgłoszeń: 31.08.2006r.

pierwszy pies z katalogiem 60 zł.

w klasie szczeniąt 20 zł.

następne psy tego samego właściciela bez katalogu 40 zł.

w klasie szczeniąt 10 zł.

opłata po 31.08.2006 (decyduje data stempla pocztowego) oraz w dniu wystawy za każdego psa - 100 zł.

Obsada :

Barbara Larska
Charty Polskie


Dorota Witkowska
Gończe Polskie


Jan Ryk
Ogary Polskie


Mirosław Redlicki
Owczarki Podhalańskie

Zygmunt Jakubowski
Polskie Owczarki Nizinne

Moim zdaniem obsadą nie zablysneli, w szczegolnosci co do lodzkich klubowek PONow, gdzie sędzia byl zawsze zagraniczny... ale i tak chyba będziemy - bo blisko ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...