Jump to content
Dogomania

Zielona Gora 17.09.2006 - krajowka


Elitesse

Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pani Marto, obowiązkowo spotkamy sie na wystawie :-D Przy okajzi będe mogła pociwczyc z psiakami?;-)

Oczywiście że pożycze psiaka żebyś poćwiczyła. Niema problemu. Jak ktoś będzie chaił poćwiczyć jeszcze z silkiem czy Shar pei to niema problemu:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwa-R']Jeśli jedziesz autem z Poznania i miałabyś dla nas miejsce, to mogłabym mojego diabelca użyczyć :razz:
[/quote]
hehe ja z nia jade :P no chyba ze mnie jednak tata zabierze ;) bysmy musialy siedziec w trojke z tylu a psy w bagazniku ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Czy ktoś z Was wysyłał zgłosznie formularzem elektronicznym? Drugi dzień czekam na automatyczne potwierdzenie na mojego maial i nic nie przychodzi. Ktos miał może tak samo?[/quote]

No właśnie i ja i dziś tam dzwonie !!!!

Dziś wysłalam zgłoszenia faxem i po 15:00 dzwonie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaskalska']No właśnie i ja i dziś tam dzwonie !!!!

Dziś wysłalam zgłoszenia faxem i po 15:00 dzwonie :)[/quote]
Sylwia a możesz przy okazji spytac się czy można dziś jeszcze opłacić?
Ja wczoraj napisałam maila i mi odpowiedzieli, że zgłosznie przez formularz doszło. Ale nie spytałam się jak z ta opłatą bo przeciaż 27 wypadł w niedziele to chyba powinni akceptować dzisijeszą wpłatę, tak przynajmniej miał ktoś z opłata tańszą na światówkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Sylwia a możesz przy okazji spytac się czy można dziś jeszcze opłacić?
Ja wczoraj napisałam maila i mi odpowiedzieli, że zgłosznie przez formularz doszło. Ale nie spytałam się jak z ta opłatą bo przeciaż 27 wypadł w niedziele to chyba powinni akceptować dzisijeszą wpłatę, tak przynajmniej miał ktoś z opłata tańszą na światówkę.[/quote]

Z tego co wiem to dzis mozna płacić ale nie ma sprawy zapytam :)

Link to comment
Share on other sites

Przyjmowanie zgłoszeń na [B]XXII Zielonogórską Wystawę Psów[/B] zostało przedłużone do 30.08.2006 do godziny 14:30 (czyli do jutra). Dotyczy to jednak [U]WYLACZNIE[/U] zgloszen przesylanych faksem i poprzez formularz internetowy (zgloszenia, ktore dotra do siedziby oddzialu po tej godzinie nie zostana juz przyjete).

[URL="http://www.zkwp.zgora.pl/wystawa/w-pl.html"]http://www.zkwp.zgora.pl/wystawa/w-pl.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margo']Przyjmowanie zgłoszeń na [B]XXII Zielonogórską Wystawę Psów[/B] zostało przedłużone do 30.08.2006 do godziny 14:30 (czyli do jutra). Dotyczy to jednak [U]WYLACZNIE[/U] zgloszen przesylanych faksem i poprzez formularz internetowy (zgloszenia, ktore dotra do siedziby oddzialu po tej godzinie nie zostana juz przyjete).

[URL="http://www.zkwp.zgora.pl/wystawa/w-pl.html"]http://www.zkwp.zgora.pl/wystawa/w-pl.html[/URL][/quote]
No super, a ja jak szalona leciałam aby jeszcze opłacic w terminie. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Ok, tylko później mi napisz jaki numer macie.
Przy okazji porobie fotki na JH i z połowy finałow. Będę pewnie siedzieć przy ringu CTR i pstrykać fotki, ale oderwę sie na chwilę i porobie innym psiakom fotki, więc jak ktos ma jakies specjalne zyczenie proszę pisac:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asta']Ok, tylko później mi napisz jaki numer macie.
Przy okazji porobie fotki na JH i z połowy finałow. Będę pewnie siedzieć przy ringu CTR i pstrykać fotki, ale oderwę sie na chwilę i porobie innym psiakom fotki, więc jak ktos ma jakies specjalne zyczenie proszę pisac:)[/quote]
Chow-Chowki :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asta']Ok, tylko później mi napisz jaki numer macie.
Przy okazji porobie fotki na JH i z połowy finałow. Będę pewnie siedzieć przy ringu CTR i pstrykać fotki, ale oderwę sie na chwilę i porobie innym psiakom fotki, więc jak ktos ma jakies specjalne zyczenie proszę pisac:)[/quote]

Asta jak teraz do mnie nie podejdziesz to zabije :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Acha i poproszę o fotki bo ja najczesciej wchodze na rong po 10:00

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaskalska']Dzwoniłam i wczoraj zostało juz do mnie wysłane zgłoszenie :) i chyba będe sama w mojej rasie[/quote]
Dzwonilas? ja wciaz probuje sie dodzwonic i nie moge... wyslalam zgloszenie mailem i probuje sie z nimi skontaktowac i dowiedziec czy przyjeli...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...