Jump to content
Dogomania

Nowy Sącz 23.07.2006'


tomo

Recommended Posts

Ponieważ na tą wystawkę musiałam najmować moją znakjomitą, zwariowaną;):, która mnie wczoraj mało o atak serca nie przyprawiła :mad: , hendlerkę Beatę , która zresztą lepiej spisać się nie mogła :multi: , nie mam pojęcia jak potoczyły się wyniki staffików , wiem jednak na 100% że z tej wystawy ze [COLOR="Red"][FONT="Arial Black"][SIZE="4"]ZW.MŁ i BOB[/SIZE][/FONT][/COLOR] przyjechała moja [COLOR="Red"][SIZE="5"][FONT="Arial Black"]WONDERFUL WOMAN Diabelski Uśmiech[/FONT][/SIZE][/COLOR] .

GRATULUJĘ RESZCIE WYGRANYCH :multi:

Link to comment
Share on other sites

Gratulujemy serdecznie :klacz::klacz::klacz::klacz: (Hendlerce, WONDI :klacz:, no i oczywiście Tobie... :) ) oraz innym wygranym o których się dowiemy wkrótce (przynajmniej mam taką nadzieję ;)).
Oczywiście czekamy też na foto :mad:.

Link to comment
Share on other sites

Tomo - nikt mnie nie zabrał to i zabrakło ;) a tak serio to trzeba Marte sklonować i już... foty będą zawsze, wszędzie, i na najwyższym poziomie :cool3:;)

Już się powoli rozjaśnia kto jeszcze był więc i Brunnerowi gratulujemy !

[SIZE=1][COLOR=LightBlue]ps. [/COLOR][COLOR=LightBlue]Zresztą na warszawskiej prawie mnie zdeptałaś więc nie wiem jak to będzie [/COLOR]:mad:;)
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...