Jump to content
Dogomania

The Crazy Westie!


Yuveza

Recommended Posts

[quote name='Misia&Ruby']Justa, na koszulkę już mnie możesz zapisać :D[/QUOTE]
haha :diabloti: widzę że rzucacie się jak na świeże bułki :evil_lol:

[quote name='rashelek']Bardzo fajny ten breloczek :D Tylko boję się troche, że ten laminat mimo wszystko może się pozaginać i połamać. Ale zobaczymy, jak przetestujesz te dwa :)
A co do koszulek - już widzę siebie w t-shircie z moją bestią :loveu: Ależ się będzie można pobujać po dzielni :diabloti: Biznes Ci się rozkręca, gratuluję :D[/QUOTE]
breloczek będzie na jeszcze grubszym/sztywniejszym papierze;) bo ten co teraz mam jest dość 'wyginający sie' połamać nie ale pozaginac tak własnie spróbowałam i nie zaciekawe to:P

no wlasnie widze, i sie ciesze z tego :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kasi i Lena']Ja siebie widzę w tunice z moimi ułomkami:D[/QUOTE]
swoją drogą własnie tworzę Twoje ułomki :P
[quote name='paulaa.']oj, ja też się widze w takiej koszulce z moją bestyją na treningach i obozie. :smile:[/QUOTE]
Mialam plany żeby tam zaszpanowac koszulką ale wyjdzie ze cały obóz bedzie szpanował :roflt:
[quote name='Glaria']Wow :-o Świetny ten bryloczek :loveu:[/QUOTE]
to ciesze sie ;D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasi i Lena']O świetnie:)cieszę się, niedługo zabieram ułomki na spacer, jak wrócę będę mieć niespodziankę:)

Co do koszulek to jaką technikę planujesz, coś jak naprasowywanki?(czy jak to się zwie:)) czy jakoś drukowane, malowane na koszulce?[/QUOTE]

rysunek do koszulki na taśmę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']oj, ja też się widze w takiej koszulce z moją bestyją na treningach i obozie. :smile:[/QUOTE]

[quote name='rashelek']Gdzie tam trening i obóz - ja na Jasną Górę w takiej polecę, moherom szczęki opadną! :diabloti:
Tylko ciekawe, czy przez taką koszulkę nie zbankrutuję :D[/QUOTE]
mam nadziej że nie :lol:
[quote name='Kasi i Lena']O świetnie:)cieszę się, niedługo zabieram ułomki na spacer, jak wrócę będę mieć niespodziankę:)

Co do koszulek to jaką technikę planujesz, coś jak naprasowywanki?(czy jak to się zwie:)) czy jakoś drukowane, malowane na koszulce?[/QUOTE]
no jak sie wyrobie na razie tą kudłatą narysowałam, ale jeszcze detale;)

w sumie nie wiem, zobacze czy mi sie uda namalowac na koszulkach aczkolwiek najlepiej by to wygladało jakby był to nadruk, czyli musialabym to zrobic za pośrednictwem jakiegos zakładu tym sie zajmującym;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']Na ślinę!
Naprasowanki się krucho utrzymują i po praniu robią się w nich dziury. Drukowane byłyby chyba najlepsze, tylko jeszcze koszta...[/QUOTE]

[quote name='paulaa.']Na allegro można już zrobić taką koszulke w okolicach 20-25zł.. Ale może Jutyna ma już plany jak można to zrobić. :smile:[/QUOTE]

[quote name='Kasi i Lena']Najlepiej by było właśnie wydrukować na koszulce, nie mam niestety pojęcia ile by to kosztowało. W rosmanie nie ma czasem takiej możliwości? Czy tylko kubeczki, poduszki itp.?[/QUOTE]

No no to własnie pewnie nadruk;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasi i Lena']Justyna, dziękuje:) Rysunkowa Lena jest piękna:loveu:
Tu link do rysunku żeby reszta mogła się pozachwycać:)
[url]https://lh6.googleusercontent.com/-ysaQZxaRybQ/T0FBTdOr4rI/AAAAAAAABuo/fvzYvBt4ViA/s640/lena.png[/url][/QUOTE]
a porosze bardzo ^^
[quote name='Patka & Alan']Faktycznie super:)
Bryloczek również[/QUOTE]
dzieki:)
[quote name='Molowe']O.O breloczek też superowy :loveu: a co do koszulek to świetny pomysł ja już mam z napisem I <3 Molly ale to jednak nie to samo co z rysunkiem :D oj tak na obozie będzie szpan :)[/QUOTE]
to milo ze sie Wam podoba:)

co do koszulek, to tak patrze, tu jest nawet tanio... [url]http://www.5gr.com.pl/nadruki-na-koszulkach/[/url] tylko nie wiem jake wy tam chcecie koszulki bo mi o taki biały duzy t-shirt chodzi własnie:) ale jeszcze poszukam,jesli sie nie myle to gdzies niedaleko chyba mam taki zakald ale nie jestem pewna;)

Link to comment
Share on other sites

Czy ja wiem, czy ta cena taka dobra... Ja bym chciała ten największy nadruk to już jest 26zł, biała mi niebardzo może pasować (wolałabym jakiś granat jak ten ich "navy") i trzeba doliczyć koszt samej tej koszulki (bo to chyba osobno?) i wysyłki :P Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ale jak już będzie pewne, to wierzę, że uzbieram :diabloti:
Mają za to bardzo artystyczne zdjęcia zwykłich t-shirtów, zazdroszczę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...