Jump to content
Dogomania

Mój mały Kesiaczek :)


chicken

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='chicken']Sosrry ze dopiero teraz wam odpisuje ale ogladalam po raz enty "Uwolnic orke" :)
Nie ma sprawy po to jest galeria zeby sobie pogadac :P
Kliker dziala! Tzn Kesi wie ze po kliknieciu dostanie smaka i o to w tym chodzi... ;) Po prostu wylapuje moment kiedy zrobi to o co mi chodzi :)
Dawanie glosu: hmm z tego co pamietam (Kesi w chyba w pierwszym miesiacu jak u nas byla zostala tego na uczona :P) ja szczekalam zeby ja pobudzic :P i jak ona szczeknela to wtedy klikalam i mowilam daj glos :) I ajkos poszlo-bardzo szybko sie nauczyla... Oczywiscie wczesniej musialam ja nauczyc o co z tym klikaniem chodzi :) Ale wszystko jest napisane na stronce o klikerze :) Wyczytalam gdzies ze wlasnie ta metoda klikerowa nadaje sie najbardziej dla trudnych psow bo nie uczysz każąc za złe tylko nagradzajac z dobre :]
Ano Kesi ma 6,5 miesiaca... Przeciez chyba widac ze to dzieciak? Tak przynajmniej myslalam :P[/quote]

dzieki za rady z tym dawaniem glosu :) moze teraz jakos to pojdzie :p .A Kesi wyglada jak dorosla psica juz :loveu:

Link to comment
Share on other sites

fajna fotecja ta nade mną...
a kesi jak umie super komendy ja następnym razem postaram sie nagrać fim o komendach perły...
Perła umie:łapa,piatka łapa i piątka na leżąco,leżeć, siad,skok na klatke piersiowa(stanie na 2 łapach i opieranie sie o moją klatencje:P),skok, chodzenie koło nóg w kółko,pod nogami,poza wystawowa.

a musze ja jeszcze nauczyć daj głos oraz zdech pies(chociaż juz go troszke umie).

Link to comment
Share on other sites

Hehe... Widze ze ty tez Perle wyedukowalas... Ja nakrece jeszcze jeen filmik o komendach-poprosze o pomoc mame bo tak to glupio wyszlo :P
A chodzenie przy nodze to u Kesi narazie marzenie :P Umie troche aportowac ale nie zawsze przynosi mi pilke :]
A jak nauczylas Perle skakac na klatke piersiowa? Tzn Kesi skacze na nas sama z siebie i probujemy ja tego oduczyc :P Ale na komende na klate-hmmm :] To moze sie udac :D Swietny pomysl:jak w Eight Below <3

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalinaM']najpierw daje jej"odczuć"że mam smakołyk klepie ręką w my klatke i ona wtedy wyskakuje;).[/QUOTE]
No tak a jak ja zaczelas tego uczyc? Ona podskakiwala odrazu tam gdzie pokazywalas?
My jestesmy po pierwszym myciu zabkow :] Kesi nawet sie spodobalo, poza tym ze chciala zjesc szczoteczke :P

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol::evil_lol: No bo to taka kocia rasa :evil_lol::evil_lol: Ona tak wyglada jak cos uslyszy... jak dzwonek zadzwoni to czasem biegnie do drzwi a czasem do okna zeby zobaczyc kto przyszedl :megagrin:
A zebys widziala jej mine jak ide do szkoly a ona wyglada przez to oknienko :shake: Najchetniej bym sie wtedy wrocila do domu :roll:
PS:A nowy filmik to ty widzialas?

Link to comment
Share on other sites

pozatym widze ze kesi, woli kanapy od podlogi:loveu: , udostępniasz jej czasem miejsca w lóżku w nocy?? czasem przykro sie robi jak pies, spi na łóżeczku a pan musi na podłodze:megagrin: , hihi oczywiscie w formie żartu

Link to comment
Share on other sites

Kesi wyglada przez okno codziennie :evil_lol: A lozeczka-jasne ze udostepniam :p Tyle ze my mamy ta wygode ze mame ekspitowalysmy do mojego pokoju :diabloti: a ja i Kesi spimy w sypialce na 2 osobnych lozkach ;) Tyle ze ja je zawsze zlaczam :razz: I tak kazdy czlonek w naszej rodzinie ma swoje lozko :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chicken']Tyle ze my mamy ta wygode ze mame ekspitowalysmy do mojego pokoju :diabloti: a ja i Kesi spimy w sypialce na 2 osobnych lozkach ;) [/quote]

Musze to wyprobowac na moich rodzicach :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -Blacky sie na pewno ucieszy :loveu: .
Śliczna jest Kesi na tym filmiku :loveu: :loveu: :loveu: -fajnie aportuje :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Carolcia']Musze to wyprobowac na moich rodzicach :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -Blacky sie na pewno ucieszy :loveu: .
Śliczna jest Kesi na tym filmiku :loveu: :loveu: :loveu: -fajnie aportuje :loveu:[/quote]
Probuj probuj :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...