Jump to content
Dogomania

Galeria Gudzinka


Metheora

Recommended Posts

Przy okazji odświeżania stronki znalazłam kilka fot z Galeri miotu "B" czyli Bipik i Benny oraz Alice to trzy najlepsze...:)
[IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/165536_171255049577761_100000798011025_309051_4514747_n.jpg[/IMG]
najpiękniejszy widok na swiecie-te oczka...ohhh

[IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/168756_173259902710609_100000798011025_321394_1982930_n.jpg[/IMG]
tu obydwie perełki

[IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/180498_180589038644362_100000798011025_354665_7052430_n.jpg[/IMG]
a tu...juz troche podrosły i chciały zjeść Alisa ale sie nie dał ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ostatnie zdjęcie najlepsze :)

Super, że obróżka pasuje :)

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź :) Nie jest to popularna rasa i trudno znaleźć coś więcej nie encyklopedyczne formułki. Charty i terriery to moje ulubione grupy, więc mieszanka jak najbardziej dla mnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']...pokazywanie zębów ma juz opanowane;)
[url]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/180498_180589038644362_100000798011025_354665_7052430_n.jpg[/url]

Pzdr.[/QUOTE]

hahha tylko jak go zmusić do takiej miny na ringu ;p

Witam Buszki :)

Link to comment
Share on other sites

a nie było ich nigdy
to takie zwykłe zawody nie pieskowe...mój chłopak biega i jeździ czasem na zawody więc żeby się nie nudzić biegnę zawsze z którymś z naszych psów :)
w zeszłym roku z Rami
[IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/60874_150135721689694_100000798011025_214789_778371_n.jpg[/IMG]

hehe teraz widzę że taki sam układ miejsc :eviltong:

ogólnie biegam dla rekreacji na takich zawodach bo czasem nas dyskfalifikują a czasem nie. A staram się trenować z każdym psem chociaż raz dwa razy w tygodniu- biegam ok 10km/ jestem w Wild Dogs Team- staramy się promować aktywność z psem szczególnie dogtrekking,

19-20 sierpnia wybieramy się na Dog Adventure Ujsoły trzy etapowy dogtrekking

no i kiedyś w końcu musimy na canicross pojechać :)

Link to comment
Share on other sites

Czasami uznaje się psa za doping- jednak nie wiem czy tak jest do końca...może opowiem wam jak wygląda przeciętny start z Azirem...np. bieg górę na Żar :P

Azir na starcie rwie do przodu bo u psów też jak widać czasem zacięcie sportowe jest i chęć walki i wyprzedzania wszystkich...
a wtedy Pańcia się zapiera zamiast biec i woła "slow...slow..." bo realnie rzecz biorąc nie jestem w stanie nadążyć dwoma nogami za czterema nogami...
biegniemy, biegniemy, metry lecą,mijamy innych,inni mijają nas...Pancia ma dość, ostre podejście -górska kamienista ścieżka, wszyscy zawodnicy sapią, pot się leje...a pies się ...nudzi-to rozgląda się i biega od prawej do lewej i w kółko a to se siknie a to wody z kałuży lub rzeczki chlipnie...
a ja mówię wtedy "Przód, przód!! przód!!!" co by jednak szedł przede mną żebym o linkę pod nogami się nie potknęła bo to dopiero półmetek...
jak sie wreszcie podejście kończy to jest z górki wszyscy na hura w dół!!! to i Azir sie budzi -o! wreszcie biegniemy i dawaj bo chce dogonić tego pierwszego...
i ja znów wołam 'noga!,noga! nie chcę w tak młodym wieku pozbyć się zębów...schodzimy po kamieniach, ścieżka ostro spada w dół, kilkanaście metrów
no i wreszcie płaski teren teraz mogę z moim psem rozwinąć skrzydła-albo nogi- wołam Goń! Goń!! Goń!!!... i to jest ta chwila gdy przydałoby się by pies mnie zaciągnął na metę...ale wtedy jemu już nie zawsze się chce -co mi wisisz na ogonie sama sobie goń!

chociaż nie powiem -koniec jest najfajniejszy moje siły dopasowują się do rytmu już nieco zmęczonego psa i biegniemy równym tempem do mety żeby wymienić bilecik na posiłek regeneracyjny( ! ) , jeszcze flesze, mnóstwo pytań, wywiady- "dlaczego biega Pani z psem? To nasz sposób na lepszy spacer"

Polecam może kiedyś ktoś z was spróbuje :) Zeby bylo łatwiej może na początek Dogtrekking ? :P

Link to comment
Share on other sites

Ech, też bym chciała może kiedyś spróbować, psa mam idealnego (już teraz korzystam z Jariego jako wciągarki pod bardziej strome podejścia ;) ) ale niestety mam kolano w kawałkach i dopiero po operacji i dłuugiej rehabilitacji mogłabym coś podjąć z tym temacie... O ile oczywiście lekarz nie zabroni biegania w ogóle :roll: Na razie uwielbiam chodzić, bo to mogę i pokonujemy razem codziennie dość spore dystanse ;)

Link to comment
Share on other sites

no to na DT nie trzeba biegać :)
W sierpniu bedzie Dog Adventure :)
właśnie przeszukuję allegro w celu znalezienia firmy która zrobi nadruki na koszulce ( logo Teamu ), moze coś macie godnego polecenia? ja mam koszulki z logiem Metheora ale robiłam dawno i nie pamiętam jaka to firma była..

Link to comment
Share on other sites

Ja też mam kolano w rozsypce. Biegac - biegam, ale to bieganie po równym terenie. Najgorsze sa właśnie takie momenty, jak pies mnie chce pociągnąć; oj, wtedy moje kolano ostro protestuje. Juz nie wspomnę o naderwanym ścięgnie Achillesa... Jestem juz stara i stąd te dolegliwości.

W sprawie nadruków może skontaktuj się z "tomecki" na DGM lub/i "cienka". To małżeństwo i razem prowadzą firmę z gadżetami czy jakoś tak. Dla nas, baskarzy, juz sporo gadżetów wyprodukowali:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Asiaczku dziękuję za info :)
Manchestery też takie mało znane że nic nie ma fajnego z gażetów czy nawet książek, zbieram zdjęcia i artykuły ale malutko tego...
naklejki na samochód dostałam od Czechów na kryciu, a breloczki z Brytyjskiego Klubu Manchestera na MTH w zeszły roku...może w Szwajcarii coś bedzie można kupić :) już znamy stawkę i będą 104 psy, blisko 30 więcej niż rok temu :) część z nich znam ale pewnie nowych trochę poznamy :) z Polski 2 i z Czech 2, ze Słowenii 1, sporo z Niemiec, Holandia, Austria, Norwegia, UK i inne :)
Już sobie przypominam angielski i niemiecki, pakuje się pomału, w czwartek/piątek wyjeżdżamy, w poniedziałek wracamy-mam nadzieję ze z dyplomem pamiątkowym, zdjęciami i katalogiem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Metheora']Asiaczku dziękuję za info :)
Manchestery też takie mało znane że nic nie ma fajnego z gażetów czy nawet książek, zbieram zdjęcia i artykuły ale malutko tego...
naklejki na samochód dostałam od Czechów na kryciu, a breloczki z Brytyjskiego Klubu Manchestera na MTH w zeszły roku...[/QUOTE]
Po co kupować naklejkę z jakimś manchesterem jak można mieć ze swoim? :) Jak pisała Asiaczek Tomecki robi takie rzeczy na zamówienie, wystarczy zrobić jakieś ładne zdjęcie swojej psiny i określić, czy to ma być naklejka normalna czy przyklejana na szybę od spodu ;).
[quote name='Metheora']
może w Szwajcarii coś bedzie można kupić :) już znamy stawkę i będą 104 psy, blisko 30 więcej niż rok temu :) część z nich znam ale pewnie nowych trochę poznamy :) z Polski 2 i z Czech 2, ze Słowenii 1, sporo z Niemiec, Holandia, Austria, Norwegia, UK i inne :)
Już sobie przypominam angielski i niemiecki, pakuje się pomału, w czwartek/piątek wyjeżdżamy, w poniedziałek wracamy-mam nadzieję ze z dyplomem pamiątkowym, zdjęciami i katalogiem :)[/QUOTE]
Będziemy trzymać kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buszki']Przy tak licznej konkurencji,to muszę mocno trzymać kciuki.Dużo Was tam będzie :crazyeye:.[/QUOTE]

mocno, mocno ;D -na puchary i medale raczej nie liczymy ;p chociaż ostatnio dostaliśmy pucharka za pierwszą wizytę z Polski :)

Asiaczku pojemnik jest taki owalny na ok 20kg karmy, na tym zdjęciu go trochę widać, w poniedziałek mogę zrobić lepszą fote :)

[IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/254555_206764586026807_100000798011025_488921_3760519_n.jpg[/IMG]


A dziś w Wiśle na skoczni Adama Małysza był piknik myśliwski i pokaz psów. Załapaliśmy się i zakwalifikowano nas do gończych :) na razie nie mam zdjęć ale chyba będą. Podobały mi się bardzo pointery i posokowce :)

Link to comment
Share on other sites

Ok. Jak chcesz to mogę wziąć do Wawy ( tylko będę 17 -jadę na jeden dzień )

No i po wystawie w Ustroniu :)
Byly cztery manchestery, BiPi nie dojechała z Łodzi, pogoda masakra- lało, lało i lało, zimno, mokro- zastanawiałam sie czy jechać ale skoro tak blisko to w ramach ćwiczeń przed Szwajcarią nie zaszkodzi:)... jak na pogodę moje niecierpiące zimna psy pokazały się całkiem dobrze, fajne opisy, oceny doskonałe, lok 1, i Alice Zwycięzca. BOB wziął pies z klasy Championów.
Dużo znajomych było i ogólnie atmosfera super mimo pogody :) Była z nami Martyna to może będzie jakieś zdjęcie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...