Jump to content
Dogomania

Galeria Gudzinka


Metheora

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jedziecie na dogtrekking? :crazyeye: Też właśnie chciałam z moim Draco do Brennej. Ale to byłby mój pierwszy raz, sama się trochę obawiam tego wszystkiego.
Trzeba mieć na zawodach specjalny pas i linke z amortyzatorem, tylko gdzie kupić żeby nie przepłacić i mieć coś porządnego. Masz zamiar iść na zawody w przyszłym roku?
No i jeszcze widziałam zdjęcia z zawodów w Inowrocławiu- oni startowali jak było ciemno :razz:

Link to comment
Share on other sites

Mała prywata:smile:

[SIZE=4][COLOR=red][B]ZAPRASZAM!!!![/B][/COLOR][/SIZE]
Następny bazarek, którego jestem wspólzałozycielem;-)
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/213486-KOLCZYKI-KOLCZYKI-I....-JESZCZE-RAZ-KOLCZYKI%21-Do-8.9.2011-g.-24.00?p=17510586#post17510586"]http://www.dogomania.pl/threads/213486-KOLCZYKI-KOLCZYKI-I....-JESZCZE-RAZ-KOLCZYKI!-Do-8.9.2011-g.-24.00?p=17510586#post17510586[/URL]


Zapraszam do zakupów, licytowania,podnoszenia...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puchu']Jaka ładna obróżka :grins: Kiedy macie zawody?

Wygląda to dość przerażająco
[url]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/294605_240630129306919_100000798011025_593692_2335504_n.jpg[/url][/QUOTE]

Obróżka nasza ulubiona :D
ja cyknęłam zdjęcie tak od niechcenia z bardzo daleka i nawet nie widzialam dokładnie co sie dzieje w kadrze tylko usłyczałam głuche rąbnięcie- Alice chyba zrobiła salto i wylądowała na grzbiecie...
one robią nieraz takie przypały że brak słów- lepiej nie widzieć bo serce w gardle ...


[quote name='karola&gacek']Jedziecie na dogtrekking? :crazyeye: Też właśnie chciałam z moim Draco do Brennej. Ale to byłby mój pierwszy raz, sama się trochę obawiam tego wszystkiego.
Trzeba mieć na zawodach specjalny pas i linke z amortyzatorem, tylko gdzie kupić żeby nie przepłacić i mieć coś porządnego. Masz zamiar iść na zawody w przyszłym roku?
No i jeszcze widziałam zdjęcia z zawodów w Inowrocławiu- oni startowali jak było ciemno :razz:[/QUOTE]

pas, linka, szelki, oraz apteczka, miska dla psa, 1l wody dla psa, but ochronny- wszystko w regulaminie znajdziesz -zawody super polecam!!! tym razem jadę sama tz. z Azirem ale TZ z Alice nie jedzie bo musi być w tym dniu w pracy...Wrzesień bez wolnego weekendu- masakra, ja też wyskrobie tylko na DT Brenna i na Chorzów wolne- a chciałam jeszcze na semi do Łodzi jechać -na agility ( może się uda )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Metheora']Obróżka nasza ulubiona :D
ja cyknęłam zdjęcie tak od niechcenia z bardzo daleka i nawet nie widzialam dokładnie co sie dzieje w kadrze tylko usłyczałam głuche rąbnięcie- Alice chyba zrobiła salto i wylądowała na grzbiecie...
one robią nieraz takie przypały że brak słów- lepiej nie widzieć bo serce w gardle ...




pas, linka, szelki, oraz apteczka, miska dla psa, 1l wody dla psa, but ochronny- wszystko w regulaminie znajdziesz -zawody super polecam!!! tym razem jadę sama tz. z Azirem ale TZ z Alice nie jedzie bo musi być w tym dniu w pracy...Wrzesień bez wolnego weekendu- masakra, ja też wyskrobie tylko na DT Brenna i na Chorzów wolne- a chciałam jeszcze na semi do Łodzi jechać -na agility ( może się uda )[/QUOTE]
Wystarczy apteczka z trixie? Czy trzeba samemu skompletować? No i można chyba pare osób w jednym teamie to czy może być 1 apteczka na team? Cały sprzęt to drogo wyjdzie... kurcze. Regulamin sobie zaraz przeczytam.
Dużo jest tam osób jadących bez opiekunów i mających poniżej 18 lat?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Dopuszcza się trzymanie smyczy w ręce oraz używanie smyczy automatycznej przez [B]osoby pełnoletnie[/B].[/QUOTE]
17 latka nie może a 18 latka już tak? nie rozumiem dlaczego
[QUOTE]Zabrania się korzystania z wszelkich urządzeń GPS.[/QUOTE]
a jak się zgubie? :cool3: zresztą i tak tego nie można sprawdzić bo teraz GPS jest w komórkach

[QUOTE]10. Program zawodów:
Piątek:
godz. 19.00 - I odprawa weterynaryjna

Sobota:
godz.6.00 - II odprawa weterynaryjna (dla przyjeżdżających w sobotę)
godz. 6.50 - odprawa techniczna zawodników
godz 7.00 - start zawodników w kategorii Long
godz. 10.00 - start zawodników w kategorii Mid
godz.13.00 - pokazy
godz. 20.00 - dekoracja zwycięzców i wręczenie nagród[/QUOTE]
jakie pokazy?

[QUOTE]Wyboru dystansu Long i Mid uczestnicy dokonują przed startem. Szczegółowe informacje będą udzielane na odprawie technicznej przed startem.[/QUOTE]
a na podstronach poszególnych wyścigów już jest lista uczestników podzielonych na long i mid :razz:

Link to comment
Share on other sites

Witamy się po raz pierwszy :hand:

dobre to. :D [URL]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/294605_240630129306919_100000798011025_593692_2335504_n.jpg[/URL]

i bardzo ładnie rysujesz, widziałam Twoje rysunki w innych galeriach.


zapraszam do nas. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Witamy się po raz pierwszy :hand:

dobre to. :D [URL]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/294605_240630129306919_100000798011025_593692_2335504_n.jpg[/URL]

i bardzo ładnie rysujesz, widziałam Twoje rysunki w innych galeriach.

zapraszam do nas. :)[/QUOTE]

[quote name='darii_iia']Witamy się. ;)
Baaardzo fajne i ładne Gudzinki. :)
Będziemy Was odwiedzać. :)[/QUOTE]


Witamy się -jak miło zobaczyć nowych gości :) dziś dłuuuugo będę w pracy więc odwiedzimy Wasze psiaki :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karola&gacek']17 latka nie może a 18 latka już tak? nie rozumiem dlaczego

a jak się zgubie? :cool3: zresztą i tak tego nie można sprawdzić bo teraz GPS jest w komórkach


jakie pokazy?


a na podstronach poszególnych wyścigów już jest lista uczestników podzielonych na long i mid :razz:[/QUOTE]


pokazami sie nie martw i tak nie zdążysz dojść na mete do 13 hahah pokazy dla tych co tam siedzą i czekają na zawodnikow...w Pawełkach było agility- TZ mi mówił, jak ja przyszłam już sie zbierali ;p
a co do regulaminów i zasad -najlepiej dokładnie poczytaj na stronie, można tam pytać na forum :)

Gudzinki należą do WILD DOGS TEAM -zobaczymy ile punków dla drużyny sie uda zdobyć w Brennej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']Haha:D drużyna dzikich psów:D!
zdecydowanie dziekie:evil_lol: [URL]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/294605_240630129306919_100000798011025_593692_2335504_n.jpg[/URL][/QUOTE]

hehe dobry dowcip :D

a co do DT - w regulaminie pisze- nie wolno luzem i nie wolno w kagańcach...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...