Jump to content
Dogomania

Karolek- cudowna malizna do pokochania od zaraz- już w domku !!!!!!!!!!


rita60

Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://hyy.pl/images/66poduszkowiec1700.jpg[/IMG]
[SIZE=5][COLOR=Navy][I][FONT=Fixedsys]
Relax po spacerze[/FONT][/I][/COLOR][/SIZE]


[IMG]http://hyy.pl/images/48k_jak_kocyk.jpg[/IMG]
[I][FONT=Book Antiqua][SIZE=5][COLOR=Sienna]

"K"jak Karolek i kocyk[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://hyy.pl/images/67_apuchenka_i_uszko_kar.jpg[/IMG]


[FONT=Book Antiqua][COLOR=Magenta][I][SIZE=6]604-99-61-61
numer ws. DT, DS lub adopcji [/SIZE][/I][/COLOR][/FONT]

:placz::placz::placz: [B][I][SIZE=4][COLOR=Teal]Prosimy o dobry domek dla KAROLKA[/COLOR][/SIZE][/I][/B] :placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Navy][B][FONT=Book Antiqua][I][SIZE=4]Wczoraj tj 01.12 br babcia miała wypadek... Wyszła z Karolkiem około 22:00 i mały ją lekko pociągnął i babcia przewróciła się jak długa... Babcia czuje się źle....
Dobrze, że mój mąż dziś wrócił z pracy toteż dziś i jutro Karolek będzie wychodził na spacery dłuższe i w męskim towarzystwie..... Ponadto dodaję, iż babcia porusza się o lasce a jakieś 2 miesiące temu spadła nam ze schodów na klatce schodowej toteż nie może poruszać się z powodu okropnego bólu kolana, w którym notorycznie zbiera się "woda".

Mieszkamy na 3 piętrze w bloku i spacery dla babci ogromnym wyzwaniem. Ponadto i dla mnie wizyty u weterynarza wymagają dużego pokładu energii, by wejść, zejść, dojechać. Często by ratować Karolka robiłam wszystko ponad swoje siły oraz okropne bóle kości. Poruszam się o kulach a w domu jeżdżę na wózku inwalidzkim by nogi i złamany kręgosłup wypoczął. [/SIZE][/I][/FONT][/B][/COLOR]
[COLOR=Navy][B][FONT=Book Antiqua][I][SIZE=4]

Prosimy o pomoc i chętnego do adopcji Karolka.[/SIZE][SIZE=4]
To wspaniały, mądry, kochany piesek.[/SIZE][/I][/FONT][/B][/COLOR]
[COLOR=Navy][B][FONT=Book Antiqua][I][SIZE=4]
[/SIZE][/I][/FONT][/B][/COLOR]
[COLOR=Navy][B][FONT=Book Antiqua][I][SIZE=4]Kochamy Karola ale dłużej już nie damy rady....[/SIZE][/I][/FONT][/B][/COLOR]
[COLOR=Navy][B][FONT=Book Antiqua][I][SIZE=4]
[/SIZE][/I][/FONT][/B][/COLOR]
[COLOR=Navy][B][FONT=Book Antiqua][I][SIZE=4]Prosimy o pomoc.[/SIZE][/I][/FONT][/B][/COLOR]
[COLOR=Navy][B][FONT=Book Antiqua][I][SIZE=4]
[/SIZE][/I][/FONT][/B][/COLOR]
[COLOR=Navy][B][FONT=Book Antiqua][I][SIZE=4]Karolek jest wspaniałym i wiernym kompanem na chłodne zimowe wieczory a przede wszystkim na całe życie...
[/SIZE][/I][/FONT][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://hyy.pl/images/59art_o_Karolu_w_WYORCZE.jpg[/IMG]


[I][SIZE=5][COLOR=Black]W dodatku o Łodzi na stronie 5 możecie Pastwo poczytać o Karolku...

Bardzo serdecznie chciałabym podziękować WSZYSTKIM, którzy przyczynili się do tego, iż ten artykuł powstał i miejmy nadzieję, że Karolek znajdzie wreszcie albo swego prawowitego właściciela albo nowy, kochający domek..[/COLOR][/SIZE][/I]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4]Niestety kompletna [I][COLOR=Red]CISZA[/COLOR][/I], [COLOR=Red]ani jednego telefonu[/COLOR], [COLOR=Red]ani jednego e-maila.

:-(:-(:-(:-(:-(:-(


[COLOR=Black][I]Jesteśmy zrozpaczeni...
Karola kochamy i nie oddamy do schroniska będziemy czekać...[/I]
[/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3]Celowo chciałam by artykuł zawierał prawdę na temat mojej jednostki chorobowe oraz naszej sytuacji życiowej.... Też spodziewałam się, iż będzie masa telefonów i z każdym chętnie bym się spotkała by pokazać Karolka oczywiście zapraszając do nas do domu... Jednakże nie było ano jednego odzewu w tejże sprawie :([/SIZE][SIZE=3]
Cóż mam powiedzieć, jest cholernie przykro bo masa ludzi starała się nam pomóc a jednak to nic nie pomogło[/SIZE][/B] :(

[I][SIZE=5]
Dziękujemy raz jeszcze wszystkim, którzy byli zaangażowani w nasz problem... Jesteście kochani.... Kasiu z "NiZ" oraz Pani Redaktor z gazety- jesteście niesamowite i jeżeli ja tylko będę mogła Wam jakoś pomóc to zapraszam serdecznie obie Panie macie mój numer telefonu toteż postaram się pomóc jeśli tylko będę potrafiła w jakiejkolwiek sprawie.[/SIZE][/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...