Jump to content
Dogomania

Tobi i Korek już w nowych domkach!


israel

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='leni356']Isadora, pamiętasz tych ludzi z Warszawy którzy chcieli szczotkę z Torunia? Może im podesłać tego niuńka? Zrobiłabyś wizytę jakby co?[/QUOTE]

Skąd z Warszawy? Biorę na siebie wizytę w Centrum, na Ochocie i na Mokotowie :)

[quote name='matrioszka2']No popatrz Ty się: półtora tygodnia ! :crazyeye::mdleje:
Masakra ! :flaming:
I jak Ty z tym żyjesz ? :razz:[/QUOTE]

Hehe :) A bardzo dobrze, szczerze mówiąc ;) Gdyby nie świadomość, że czekają inne, to zupełnie by mi to nie przeszkadzało... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='israel']Imiona nadane.

Widzę, że wszystkim podoba się Korek, ale Tobi też przecież jest ładny... :oops:[/QUOTE]

Bardzo ładny i mój typ, miałam takiego samego. Szkoda mi go strasznie, bo krótki włos to mu zimno na pewno będzie. Oby szybko oba znalazły domki. My tu z kudłaczy przybyłyśmy z Andzike :lol: Na szczotkę były 2 domki jakiś czas temu, już wysłałam do tych ludzi z Wwy. A drugiego wrzucę na FB

Link to comment
Share on other sites

WITAJCIE!
Jestem zainteresowana Korkiem! Mogbym mu pomoc odzyskac piekna sierc.U mnie w domu zawsze byly szortkie jamolki i mamy rodzinna manie szorsciakow. Jak moge pomoc,nie ukrywam ze moge korkowi dac dt lub ds .Mieszkam w woj.wlkp,mamy kota indywidualiste nauczonego do psow( sa stalymi goscmi).Syna 2 letniego i duzo lasow na spacery.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='trusia23']WITAJCIE!
Jestem zainteresowana Korkiem! Mogbym mu pomoc odzyskac piekna sierc.U mnie w domu zawsze byly szortkie jamolki i mamy rodzinna manie szorsciakow. Jak moge pomoc,nie ukrywam ze moge korkowi dac dt lub ds .Mieszkam w woj.wlkp,mamy kota indywidualiste nauczonego do psow( sa stalymi goscmi).Syna 2 letniego i duzo lasow na spacery.[/QUOTE]

Oooo .. :D :D :D Trusia miałaś juz jakiegoś psa z dogo na DT?

Link to comment
Share on other sites

Trusia23 a możesz coś więcej napisać o proponowanym domu dla Korka. W bloku, czy w domku, czy reszta rodziny podziela Twoją decyzje.No i koniecznie gdzie mieszkasz, bo sama chyba rozumiesz, że konieczna byłaby wizyta przedadopcyjna. Nie wiemy jeszcze jak Korek reaguje na koty. Coś konkretnie o poprzednich jamnikach.

Link to comment
Share on other sites

Mieszkamy w domu,w prawdzie nie ma wielgachnego ogorodu ale jest.Maz jes za adpcja psa.Od dluzszego czasu zastanawiamy sie nad adopcja.Poprzedne psy,jako nastolatka miam sa jamnika szorstkowosego zyl 13 lat odszedl za TM smierc naturalna,potm rodzice rzyniesli do domu suszke w typie jamnika szorstkowlosego i jest z nimi do dzis obecnie ma 8 lat.Ja sie wyprowadzilam z domu rodzinnego, melismy Amona pieska w typie amastafa adoptowanego z dogo.Niestety nie bylo nam pisane cieszyc sie nim dlugo gdyz baktria w mleku krowim(niezagotowanym) wywolla u aMONA ostra biegunke,po dosc intensywnym leczeniu szczeniaczek odszedl.Od tamtej pory nie myslelismy o piesku az do dzis.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wieso']no nie wiem czy taki pies po przejsciach schroniskowych przy 2 letnim dziecku to taka dobra idea, bo przeciez nigdy nie wiadomo jak zareaguje....[/QUOTE]
Oczywiscie licze sie z tym i mam nadzieje ze osoby ktore znaja pieska doradza mi cos w tej sprawie!!!!Wiem ze psy w schroniskach sa po przejsciach i roznie reaguja na rozne zdarzenia.Moi rodzice maja jamniczke ktora nie toleruje mojego syna i zaczepiana kasa ae syn juz wie ze nie jest lubiany i nie rusza suni.

Link to comment
Share on other sites

Co do dzieci i jamników też mam podobne zdanie. Ale moje wychowywało się z jamnikami. A z kolei moje gładkie jamniki nie przepadają za dziećmi, a szorstki Goliat bardzo lubi dzieci.
Israel musi się coś więcej dowiedzieć o Korku i jego stosunku do kotów i tolerancji dzieci.
Trusia gdzie mieszkasz ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...