Jump to content
Dogomania

Galeria nowicjusza FUKSA


lula

Recommended Posts

  • Replies 996
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zuzolandia'][COLOR=navy][I][B]Dziendoberek Lalunia ;-).... a fotki gdzie ??? zamiast grac wczoraj ;-) zdjecia miałas robic ehheeh ;-)[/B][/I][/COLOR]
[I][B][COLOR=navy]Buzioki dla faflunka ;-)[/COLOR][/B][/I]
[/quote]

widać, że masz urlopik:evil_lol: , gdzie nie zaglądnę, tam wszędzie TY :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

cześćja też się naoglądałam foteczek boksia :loveu: :loveu: przemiana jest bardzo widoczna - nie tyle wyglądu co charakteru.
[IMG]http://img206.imageshack.us/img206/3708/pict1982abl1.jpg[/IMG]
też mam takie zdjęcie jak Foxi wcina jabłuszko, ale na trawie a obok leży jej koleżanka i patrzy takim smutnym wzrokiem-daj mi trochę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'][COLOR=navy][I][U][B]Dziendoberek kochaniutka ;-)....Trzymamy kciuki za wytrzymanie na EXPO ;-)....... I CZEKAMY NA RELACJE ;-) [/B][/U][/I][/COLOR]

[COLOR=navy][U][COLOR=darkslateblue]buzioczki ;-)[/COLOR][/U]
[/COLOR][/quote]


Ranyyyyyyyyyyy ale ten czas się wlecze...
Nie wiem jak wytrzymam, siedzę w pracy...wypiłam 2 red bulle i kawę i przysypiam ;( a tu jeszcze cała noc walki z tłumem....dobrze, że nie ma śniegu...nie będę obserwować dachu hali ;>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lula']Ranyyyyyyyyyyy ale ten czas się wlecze...
Nie wiem jak wytrzymam, siedzę w pracy...wypiłam 2 red bulle i kawę i przysypiam ;( a tu jeszcze cała noc walki z tłumem....dobrze, że nie ma śniegu...nie będę obserwować dachu hali ;>[/QUOTE]

Bidulko... przesyłam pozytywne wibracje, może pomoże...

Link to comment
Share on other sites

hej, hej...kciuki się przydały dopiero wróciłam do domu.....zaraz padnę i wstanę chyba jutro....w życiu nie widziałam takiej imprezy.....rekordowy utarg
i ilość sprzedanego piwa.....wyczyściliśmy pobliskie stacje benzynowe z całego mocniejszego alkoholu ;)
przytulam sie do rudej kluseczki i idę grzecznie lulu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...