Jump to content
Dogomania

Galeria nowicjusza FUKSA


lula

Recommended Posts

  • Replies 996
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to prawda niezły cielaczek z niego....ale jaki rozkoszny:)

a za miesiąc i 3 dni świętujemy:)
ponieważ nie znam jego daty urodzin -uznaliśmy datę adopcji za specjalny dzień.....rany to już będzie rok a ja mam wrażenie, że znamy się całe życie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lula']a za miesiąc i 3 dni świętujemy:)
ponieważ nie znam jego daty urodzin -uznaliśmy datę adopcji za specjalny dzień.....rany to już będzie rok a ja mam wrażenie, że znamy się całe życie[/quote]
no tak, u mnie też data adopcji będzie dniem specjalnym:lol:

Link to comment
Share on other sites

witajcie, witajcie....
ze spacerkiem musimy niestety troszkę poczekać ponieważ moja kontuzja
(tuż przed naszym pierwszym spacerkiem) jeszcze daje o sobie znać i wcale nie ułatwia mi życia, a Fuks nie należy do piesków bezsilnych :)
ale jak tylko dokończe proces rehabilitacji na taki spacerek się udamy.


Kurcze jestem pechowcem.......jakiś :mad: ....... zakosił mi portfel z kasą i dokumentami ....nawet nie wiem gdzie...a święta miały być takie piękne...echhhhh:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lula']
Kurcze jestem pechowcem.......jakiś :mad: ....... zakosił mi portfel z kasą i dokumentami ....nawet nie wiem gdzie...a święta miały być takie piękne...echhhhh:shake:[/QUOTE]

Ja w zeszłym roku przed świętami wróciłam do domu bez portfela... Ale się naklnełam na cholernych złodzieji... Po kilku godzinach zadzwonił cudownie miły Pan, który znalazł mój portfel... I oddał, z całą zawartośćią :multi: :multi: :multi:
Chyba sierota ze mnie, i zgubiłam gdzieś po drodze :oops: :oops: :oops:

Pozdrowionka :)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Indigo][I][B]No to boniasto sie obłowil ....;-(.....alez Ci wspólczuje .... ale nie martw sie ...nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ...moze troszku patetyczne ale ma wydzwiek w rzeczywistosci ....choc moze dostaniesz z powrotem portfel z cała jego zawartoscia ....czego z całego serducha Ci zycze ..[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lula']pech chciał, że w portfelu poza śladową ilością kasy miałam bony, które dostałam z okazji świąt w pracy i teraz jestem 500 w plecy ;([/quote]

chciałabym cię pocieszyć i powiedzieć, że się znajdzie wszystko, ale jestem realistką :shake: , idą święta :shake: i ktoś się cieszy twoim kosztem :mad:
dodałam ci otuchy co :oops: :shake: ?

Link to comment
Share on other sites

cóż ja poradzę, że ostatnio łazi za mną pech.....a to mnie ktoś ochlapie, a to wpadnę w korek gigant, a to Fuks zeżre pańciową kolacyjkę (przynajmniej jemu dooopka urośnie), a to w pracy ciągle czegoś chcą....i takie tam inne ;(
ale co tam może następny rok będzie bardziej sprzyjający...oby

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...