Jump to content
Dogomania

BUŁGARIA /Sofia/ 26-29.04.2011 /maraton/


krzysio

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Witam serdecznie,
byłabym zainteresowana takim maratonem wystawowym, tylko nie za bardzo rozumiem co to jest za wystawa 04/29/2011 [URL="http://balkanwinner.brfk.org/shows/cacib-balkan-winner"]CACIB Balkan winner[/URL] - w tej wystawie mogą uczestniczyć tylko psy z tytułem Zwycięzca Bałkan czy jeżeli nie mam takiego tytułu to też mogę na nią zgłosić psy i jest traktowana joko zwykła międzynarodówka :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Od 1-9.08 jest maraton w Bułgarii/Albena/ Prawdopodobnie pojedziemy ale nie na cały bo taką decyzję podjęli chętni.
Z resztą jesteśmy 31.07 w Kaliningradzie to trudno by było:)
Na maraton w kwietniu w Sofii od dawna nie mamy już wolnych miejsc.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witajcie!

Ja trochę nie w temacie (z góry przepraszam, ale to moja szansa), szukam pomocy... Otóż chciałam sprowadzić suczkę do Polski - suczka jest już do odbioru, 2 miesięczny szczeniaczek (Owczarek Niemiecki Długowłosy)...

[B]MOŻE BYŁBY KTOŚ TAK MIŁY I ZABRAŁ SZCZENIACZKA DO POLSKI?[/B] (ja w Polsce przyjadę po nią wszędzie, z tym nie ma problemu - jestem z Warszawy). Błagam pomóżcie - maluszek nie zajmuje dużo miejsca, a obiecuje, że podbije serca pasażerów ;-).

Jest tylko jeden problem... hodowla mieści się w miejscowości Varna, a to jest jednak sporo km od Sofii, ja dowiem się czy hodowca będzie na tej wystawie, albo czy może przywieźć tam psa, jeżeli nie będzie takiej szansy, to czy ktoś zgodzi się podjechać do Varny wracając do Polski? Oczywiście zapłacę.

Bardzo bym chciała pojechać, ale alboslutnie nie chce zabierac komuś miejsca, chodzi mi tylko o bezpieczny transport maluszka do Polski.

[B]BARDZO PROSZĘ O POMOC, PSIARZE![/B]

Hodowla Guardian Angel, [url]www.myguardianangel.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

Jechał ktoś w zeszłym roku przez Rumunię na tą wystawę i pamięta gdzie trzeba kupić winiety ( wiem że na pewno są potrzebne w Rumunii i na Węgrzech) ale nie wiem jak sprawa wygląda w Bułgarii? I poda mi ktoś adres gdzie odbywa się wystawa :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B]Bardzo serdecznie dziękuje Ani i Krzyśkowi za pomoc w znalezieniu noclegu w Bułgarii,gdyby nie wy to musiały byśmy koczować cały tydzień w samochodzie z naszymi maleństwami.[/B]
[B]Było nam bardzo miło was poznać i mam nadzieje że jeszcze nie raz się spotkamy.[/B]
[B]Jesteście naprawde wspaniałymi ludzmi no i solidną firmą.[/B]
Pozdrawiam gorąco Danka i rudzielce

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krzysio']Od 1-9.08 jest maraton w Bułgarii/Albena/ Prawdopodobnie pojedziemy ale nie na cały bo taką decyzję podjęli chętni.
Z resztą jesteśmy 31.07 w Kaliningradzie to trudno by było:)
Na maraton w kwietniu w Sofii od dawna nie mamy już wolnych miejsc.[/QUOTE]

Krzysio daj jakis namiar (www) na ta wystawe :)

Juz znalazlem :)

naprawde niezly maraton!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...