Jump to content
Dogomania

TOZ Oddział w POLICACH-szczeniaki,psiaki,kociaki i inne nasze zwierzaki.


tatankas

Recommended Posts

Od około 2 tygodni nasza pani prezes walczy o życie tej oto kotki:

920028e15245b9a2med.jpg

Kotka skrajnie wychudzona z chorobą skóry na głowie,karku i grzbiecie,oraz niestety prawdopodobnie wrzucona do jakiejś żrącej substancji,całe łapki i brzuch popalone:

aab490e5aeb7754fmed.jpg

06ebec87505ec341med.jpg

4558b0af1fbb4592med.jpg

dd7f6271c153aabbmed.jpg

Pieniążki z gminy już mamy,niestety na każdego zwierzaka przysługuje nam na leczenie tylko 60zł,a to kropla w morzu potrzeb na tej bidulki :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baksio']Horror! Trafiłem przez przypadek...czy można zapożyczać banerki i linki?[/QUOTE]

Tak,nikt tu nic nie ma do ukrycia-wszystko dla ludzi.

Niestety kotka nie doczekała szczęśliwego końca-odeszła.Tu allegro-miało być dla niej na dalsze leczenie,a jest na spłatę długu po kosztownych badaniach:

[url]http://allegro.pl/poparzona-basia-prosi-o-pomoc-i1805911894.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Kolejne psiaczki do adopcji. Imię: Maksiu
Płeć: pies
Rasa: mieszaniec
Wielkość: średni
Umaszczenie: jak na zdjęciu
Wiek: ok 10 miesięcy
Stan Zdrowia: dobry ; odpchlony i odrobaczony.
Kastracja / Sterylizacja: nie
Upodobania i nawyki: Maks wraz ze swoją matką Kropką przebywali na zaniedbanej działce. Nikt się nimi nie interesował, nie zwracał na nich uwagi. Do czasu...., gdy spotkały na swojej drodze osoby kochające zwierzęta. Maks przebywa w domu tymczasowym, jednakże pilnie szukamy dla niego domu stałego. Maksiu jest 10-cio miesięcznym psiakiem o pięknym, różnokolorowym umaszczeniu. To wspaniały przyjaciel. Uwielbia towarzystwo człowieka. Kocha być głaskany, pieszczony, przytulany. Jak przystało na takiego młodziaka, trzeba go jeszcze podstawowych zasad nauczyć. Jest bardzo pojętny i karny. Pełny ufności, otwartości i nieposkromionej ciekawości. Nie wymaga zbyt wiele, ot 3 x dziennie krótki spacer, miskę miękkiej strawy, czułości i dobrego słowa. Szukamy Maksiowi domku, w którym będzie kochany już do końca swego życia. A on na pewno odwzajemni się swoją ogromną miłością i oddaniem. Może Ty go pokochasz?
Kontakt: 501 803 646 lub 514 032 196 Oferta TOZ Police
[IMG][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/706/img0661ba.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/9452/img0661ba.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Imię: Kropka
Płeć: sunia
Rasa: mieszaniec
Wielkość: średnia
Umaszczenie: jak na zdjęciu
Wiek: ok 2 lata
Stan Zdrowia: bardzo dobry, odpchlona i odrobaczona
Kastracja / Sterylizacja: tak
Upodobania i nawyki: Kropeczka nie miała łatwego życia, mieszkała wraz z swoim synkiem Maksem na zaniedbanej działce. Nikt się nimi nie interesował, nie zwracał na nich uwagi. Do czasu...., gdy spotkały na swojej drodze osoby kochające zwierzęta. Kropka przebywa w domu tymczasowym, jednakże pilnie szukamy jej domów stałych. Kropeczka to sunia o cudownym umaszczeniu. W domu dała się poznać od najlepszej strony. To oaza spokoju. Jest posłuszna, i bardzo spokojna. Uwielbia być pieszczona, głaskana, kocha towarzystwo człowieka. Na widok dzieci wesoło merda ogonkiem. Nie wymaga zbyt wiele, ot 3x spacerek, miska jedzenia i dużo miłości. Poszukujemy dla Kropki domu, w którym będzie kochana i szanowana, a na pewno bedzie wspaniałym i wiernym przyjacielem. Może Ty ją adoptujesz? Sunia czeka na swoją szanse.
Miejsce pobytu: dom tymczasowy
Uwagi: Oferta TOZ Police, dodano dnia 12,09,2011
Kontakt: Oferta Toz Police 501 803 646 lub 514 032 196

[IMG][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/809/img0665q.jpg/][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/7910/img0665q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/IMG]

Link to comment
Share on other sites

A ja Zapraszam na wszystkie moje bazarki-przesyłka łączona:

[COLOR=magenta][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/214698-Zapraszam-na-SZA%C5%81-ZAKUP%C3%93W-na-TOZ-Policki-do-03.10?p=17641600#post17641600"]Polickie zwierzaki[/URL]
[/B][/COLOR][COLOR=magenta][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/214579-PODAJESZ-CO-I-ZA-ILE-JA-PAKUJ%C4%98-I-WYSY%C5%81AM%21%21%21-na-rehabilitacj%C4%99-Kiniga-do-03.10"]Bokser King[/URL]
[/B][/COLOR][COLOR=magenta][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/214538-KUP-TERAZ-Daj-szans%C4%99-TTB-Szczecin-do-26.09"]Nadzieja Amstaffa[/URL][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

1. IMIĘ: Simba
2. PŁEĆ: kot
3. RASA: europejska
4. WIELKOŚĆ: adekwatna do wieku
5. UMASZCZENIE: jak na zdjęciu
6. WIEK: ok 10 m-cy
7. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: tak
9. UPODOBANIA I NAWYKI:
Simba to młody kocurek i słodki pieszczoch. Pomimo swej przeszłości, nie stracił zaufania do człowieka. Wręcz przeciwnie, jest niezwykle przyjacielski. Uwielbia tulić się w ramionach człowieka. Kocha wszelkie pieszczoty: głaskanie, przytulanie, drapanie za uszkiem, za co jest bardzo wdzięczny i zasypia na kolanach. Jest zdrowy, czyściutki, korzysta z kuwety. Odpchlony i odrobaczony. Nie sprawia żadnego kłopotu, jest oazą spokoju, świetnie dogaduje się z innymi kotami.
Daj szansę temu cudownemu kocurkowi na dobre życie, a odwdzięczy się Ci oddając całą swoją miłość. Szukamy mu domu, w którym będzie miał szanse na nowe, wspaniałe życie.

a25d84f741993d29med.jpg

27853ee3bc24f170med.jpg


TELEFON KONTAKTOWY: Oferta Toz Police 888 816 843



1. IMIĘ: Osiejek
2. PŁEĆ: kot
3. RASA: europejska
4. WIELKOŚĆ: adekwatna do wieku
5. UMASZCZENIE: czarne z białym krawacikiem
6. WIEK: ok 4 m-ce
7. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: nie (na koszt TOZ Police po osiągnięciu dojrzałości)
9. UPODOBANIA I NAWYKI:
Osiejek jest niezwykle przymilnym pieszczochem. Lubi być brany na ręce i głaskany, za co odwdzięcza sie donośnym mruczeniem. Niekiedy jest też indywidualistą. Bawi sie przeróżnymi zabawkami, myszkami, piłeczkami, jak również zwykłym papierkiem czy listkiem. Dba o swoją higienę, jest w pełni zdrowy i korzysta z kuwety. Odrobaczony i odpchlony. Jest towarzyski do innych kotów. Z niecierpliwością czeka na nowy kochający dom. Może Ty go pokochasz?

TELEFON KONTAKTOWY: Oferta Toz Police 888 816 843

0355a52e43099b62med.jpg

6f55d390e83309e7med.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dziś dostaliśmy zgłoszenie od mieszkanki Polic,że u niej na klatce na Bankowej 17 znajdują się dwa psiaki wielkości sznaucera miniaturki,rude liski-zadbane,z czarnymi obróżkami.Okazało się ,że jest to piesek i suczka.Spędziły na klatce noc,wczorajszy dzień błąkały się po placu zabaw w okolicy.Teraz przebywają u nas w siedzibie.Pieski bardzo do siebie podobne,możliwe,że to matka z synem.Jeżeli ktoś zagubił takie psiaki,lub wie czyje to,proszony jest o kontakt 888-816-843

Dziś również od 7.00 rano pod warzywniakiem,który mieści się w hotelu chemik za parkingiem(parking za ryneczkiem) Błąka się czarno,biało ruda amstaffka,ma duże cyce,możliwe,że jest karmiąca,po szczeniakach lub w okolicach cieczki.Ma na sobie kolczatkę.Nie wiadomo,czy ktoś się jej pozbył,czy po prostu się zgubiła.Jeżeli mi się uda,to jeszcze dzisiaj zrobię wszystkim psiakom zdjęcia i wkleję,mam tylko zdjęcia w telefonie,ale nie mam kabla,by je przenieść na kompa.W sprawie amstaffki również proszę dzwonić pod numer podany wyżej.

Rude liski zdjęcia:

piesek

f48fe9f6d131b81bmed.jpg

suczka

6b12cc2837c9b688med.jpg

A za sunią amstaffką to się nabiegałam,kręci się w okolicach całego rynku,chodzi za chłopakami młodymi mieszkającymi w hotelu chemik,niestety to nie ich,może ma (miała) młodego właściciela.Nawet do zdjęcia nie chciała się zatrzymać :'(

b9a3c56667bc87a2med.jpg

6e086fe4c81d54c5med.jpg

eab14a7238c0ad98med.jpg

1bd12475b1455d81med.jpg

Link to comment
Share on other sites

1. IMIĘ: Balbinka
2. PŁEĆ: kotka
3. RASA: europejska
4. WIELKOŚĆ: typowa dla kota
5. UMASZCZENIE: jak na zdjęciu
6. WIEK: ok. 5 m-czna
7. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: nie (po osiągnięciu dojrzałości na koszt TOZ Police)
9. UPODOBANIA I NAWYKI :
Balbinka to urocza, 5-miesięczna koteczka o przepięknym umaszczeniu i wdzięcznym spojrzeniu. Koteczka ma w sobie dużo radości i pogody ducha. Uwielbia wszelkie pieszczoty: głaskanie, przytulanie, drapanie za uszkiem. Ponad wszystko uwielbia towarzystwo człowieka. Obecność innych zwierząt jej nie przeszkadza - bardzo ładnie dogaduje się z innymi kotami i psami. Koteczka jest zdrowa, ponadto jest odrobaczona i odpchlona. Wzorowo korzysta z kuwetki. Oferujemy możliwość bezpłatnej sterylizacji po osiągnięciu dojrzałości płciowej. Balbinka potrzebuje domku, gdzie będzie miała zapewnioną opiekę i dużo miłości. Jednym słowem, czeka na dom, który zapewni jej bezpieczną przyszłość.

Oferta TOZ Police 501 803 646 lub 514 032 196

ac537934a87af800med.jpg

f5d5170d8d2b0f3cmed.jpg

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Przepiekne macie koty w Policach :)

Wrzucilysmy zdjecie suni na FB ale zero odzewu. Na forum Police cos sie ruszylo? Trzeba dzisiaj pomyslec co z nia poczac, bo blakac sie po ulicy nie moze :(

Koty piękne,ale chętnych brak :(

Sunia wylądowała podobno w Sierakowie,więc za 2 tygodnie będzie w schronisku :(

A tu kolejny kociak:

1. IMIĘ: Murzynek
2. PŁEĆ: kot
3. RASA: europejska
4. WIELKOŚĆ: typowa dla kota
5. UMASZCZENIE: jak na zdjęciu
6. WIEK: ok. 6 tyg
7. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: nie (po osiągnięciu dojrzałości na koszt TOZ Police)
9. UPODOBANIA I NAWYKI :
Murzynek to przesłodki kociak z cudnym spojrzeniem. Ma niezwykle spokojne uosobienie Uwielbia kocie zabawy. Murzynek jest zdrowy, czyściutki, wzorowo korzysta z kuwety. Odrobaczony i odpchlony. Szuka przyjaznego domku i kochających opiekunów, którzy okażą mu mnóstwo miłości i trosk.
Oferujemy możliwość bezpłatnej kastracji po osiągnięciu dojrzałości płciowej.


Oferta TOZ Police 888 816 843

385cb311c78753fcmed.jpg

9de4341a1f9bb734med.jpg

1461c77824facf3bmed.jpg

Link to comment
Share on other sites

Miałyśmy w sobotę interwencję w wiosce obok Polic.Dostałyśmy zgłoszenie,że pani przejeżdżająca obok jednego z domów za płotem od strony lasu znalazła na wpół martwe szczenię.Zabrała je do weterynarza,odrobaczyła,odpchliła i znalazła mu nowy domek.Dwa dni później znalazła drugie szczenię,tym razem niestety się spóźniła i szczenię było martwe.Wtedy dopiero zgłosiła ten fakt nam.Nie myśląc długo na drugi dzień wybrałyśmy się pod wskazany adres.Zza domu wybiegły dwa psiaki(matka i ojciec szczeniaka) a za nimi to maleństwo:

9bb274be4211af42m.jpg

7c0a3cd7dea5e793med.jpg

Udało mi się zwabić szczeniaka pod płot i przeciągnąć na swoją stronę,po pobieżnych oględzinach wyszło takie oto paskudztwo:
-głowa szczeniaka:

65a4f595ff2109b1med.jpg

-wyłysiałe placki na nosie:

05aec0141be23db9med.jpg

-pchły włażące szczeniakowi nawet do oczu,dlatego były załzawione i wieczne przymrużone:

dbd216dccc519f7bmed.jpg

Link to comment
Share on other sites

dcf644c82364eecfmed.jpg

-uszy też w nie lepszym stanie:

54fadfc3d09e87a8med.jpg

-A to szyja dosłownie oblegana przez pchły,tak samo jak łapki i inne części ciała:

80dccddf8f82d7cemed.jpg

bd9f3c6dcc5ebea9med.jpg

Jak można szczeniaka doprowadzić do takiego stanu???I właściciele tego nie zauważyli.Podobno inne szczeniaki ktoś im ukradł :(
Szczeniak został zabrany,właściciele zrzekli się praw do niego,choć nie przyszło nam łatwo je uzyskać.Szczeniak trafił do domu pani,która zgłosiła sprawę,pani jeszcze tego samego dnia pojechała z nim do weterynarza w Szczecinie,a potem powiedziała,że będzie na własną rękę szukać mu domku.Jesteśmy w kontakcie.
Co do byłych właścicieli dostali przykaz,by porządnie wykąpać i odpchlić wszystkie psy(mają ich na posesji jeszcze 4 dorosłe),bo każdy z psów drapał się na potęgę.Ogólny stan innych psów był bez zastrzeżeń.

Link to comment
Share on other sites

Odebrałyśmy też od pani z posesji dziś kotkę około 2 miesięczną,która się przybłąkała parę dni wcześniej.Ponieważ pani za parę dni wyjeżdża do pracy do Niemiec na dwa miesiące nie może się nim zajmować.Kociak jest już w Domu Tymczasowym i czeka na nowego właściciela.Tel:888-816-843

cf11ba2ca58c119amed.jpg

ca7953b62541c325med.jpg

cca3b2d719d562edmed.jpg


I kolejne zgłoszenie,na szczęście prośba o znalezienie domków dla szczeniaków,jak na razie mają 2 tygodnie,więc do oddania najwcześniej za 4-6 tygodni:

5 suczek:

0466343c5e8f60eamed.jpg

bf30c2cf252efa44med.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zanim wczoraj poszłam do domu po aparat,by zrobić zdjęcia mieszance shi tzu koczującemu od 3 dni u nas pod blokiem,pod blok przybłąkała się suczka ruda,wyglądem przypominająca amstaffkę,ruda z białym krawacikiem.Sunia raczej młoda,bez obroży.Podeszła do mnie przykurczona z merdającym ogonkiem,gdy przykucnęłam wkleiła mi się między kolana i swoją łapkę kładła mi na kolana.Chciała cała wejść,no ale to taki 25kg klocuszek,więc się nie dałam.Łasiła się do mnie i próbowała wycałowywać.Niestety gdy tylko wstałam,by iść po aparat-poleciała w stronę biedronki.Gdy wróciłam z aparatem już jej nie było :(Na pewno nie jest agresywna.Dobrze wyglądała i mam nadzieję,że tylko komuś zwiała.

Dziś Poszła za psem znajomych sąsiadów nich do domu,oni zawiadomili mnie:


33f6d638a8636b8amed.jpg

7a864ae204921141med.jpg

f4c772114e819133med.jpg

f12faba33c798faamed.jpg

1b6e5a19142d5f11med.jpg

Znajomi przetrzymają sunię do jutra na pewno,co będzie dalej to nie wiadomo :( Niestety dwa duże psy i dwójka małych dzieci to nie jest dobre połączenie.Sunia jest albo świeżo po cieczce,albo po szczeniakach,ma duże cycuch i cip....;)
W razie,jakby ktoś rozpoznał sunię to proszę dzwonić do mnie:Ada 502-350-461

Link to comment
Share on other sites

Błąka się już od wtorku po Wróbla, na moje oko mieszanka shi-tzu,ma wysuniętą dolną szczękę,ząbki mu wystają z mordki.Ma na sobie czerwone szelki i obróżkę przeciwpchelną,od szelek odwiązałam granatowy sznureczek,nie chciałam by pies się gdzieś zaczepił i zaklinował.Spokojnie go wygłaskałam z każdej strony,wzięłam za przednie łapki i podniosłam,by sprawdzić,płeć-chłopak icon_wink.gif

a981803503d89e5amed.jpg

f9a03ac73c5334b0med.jpg

cd4a9156b2795852med.jpg

1306a819471450a1med.jpg

Link to comment
Share on other sites

1. IMIĘ: Strzałek
2. PŁEĆ: kot
3. RASA: europejska
4. WIELKOŚĆ: adekwatna do wieku
5. UMASZCZENIE: czarny z białą strzałką na nosku
6. WIEK: ok 3 m-ce
7. STAN ZDROWIA: bardzo dobry - odpchlony i odrobaczony
8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: nie (wkrótce na koszt TOZ Police)
9. UPODOBANIA I NAWYKI:
Dlaczego Strzałek? Bo ma bialą strzałkę na nosku. To sympatyczny 3 m-czny mały kocurek. Uwielbia być głaskany i przytulany. Niezwykły pieszczoch, pięknie bawi sie zabawkami. Jest ciekawski – lubi przyglądać sie co robi człowiek oraz towarzyski – świetnie dogaduje się z innymi kotami. Jest czyściutki, zdrowy i załatwia sie do kuwety. Odpchlony i odrobaczony. Ten przeuroczy kociak sprawi opiekunom wiele radości. Strzałek czeka z niecierpliwością na swoją szansę. Mozesz stworzysz mu kochający dom własnie Ty?

TELEFON KONTAKTOWY: Oferta Toz Police 888 816 843

30f24b963e523592med.jpg

1. IMIĘ: Dorcia
2. PŁEĆ: kotka
3. RASA: europejska
4. WIELKOŚĆ: adekwatna do wieku
5. UMASZCZENIE: czarno - biała
6. WIEK: ok 3 m-ce
7. STAN ZDROWIA: bardzo dobry - odpchlony i odrobaczony
8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: nie (wkrótce na koszt TOZ Police)
9. UPODOBANIA I NAWYKI:
Dorcia to śliczna mała 3 m-czna dama mająca lśniące i miękkie futerko, niczym kocyk polarowy. Jest przyjaźnie nastawiona do człowieka. Lubi głaskanie i przytulanie. Bardzo chętnie bawi sie różnymi zabawkami. Świetnie dogaduje się z innymi kotami. W jedzeniu nie jest wybredna. Po każdym spozytym posiłku myje się i ucina sobie drzemkę. Ceni sobie spokój. Jest zdrowa, czyściutka i korzysta z kuwety. Odpchlona i odrobaczona. Dorcia szuka domu, w którym zostanie otoczona miłością i pozostanie w nim do końca swego życia.
TELEFON KONTAKTOWY: Oferta Toz Police 888 816 843

51c10312e7b4e8c0med.jpg

1. IMIĘ: Czarnulka
2. PŁEĆ: kotka
3. RASA: europejska
4. WIELKOŚĆ: typowa dla kota
5. UMASZCZENIE: jak na zdjęciu
6. WIEK: ok. 3 m-ce
7. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: nie (po osiągnięciu dojrzałości na koszt TOZ Police)
9. UPODOBANIA I NAWYKI :
Czarnulka ma lsniącą sierść.Jest niezwykle przymilnym pieszczochem, za co odwdzięczy się donośnym mruczeniem. Niekiedy indywidualistka. Czyściutka, zdrowa, korzysta z kuwety. Ponadto jest odrobaczona i odpchlona. Bardzo lubi zabawę, chętnie biega za wszelkiego rodzaju piłeczkami i myszkami. Jest przyjazna wobec innych kotów, które chętnie zaprasza do zabawy.
Oferujemy możliwość bezpłatnej sterylizacji po osiągnięciu dojrzałości płciowej. Do szczęścia brakuje jej tylko troskliwego domu, w którym będzie czuła kochana i potrzebna.

TELEFON KONTAKTOWY: Oferta TOZ Police 888 816 843

866fa281d14c49c3med.jpg

1. IMIĘ: Frutuś
2. PŁEĆ: kot
3. RASA: europejska
4. WIELKOŚĆ: adekwatna do wieku
5. UMASZCZENIE: jak na zdjęciu (marmurkowy)
6. WIEK: ok 5 m-cy
7. STAN ZDROWIA: bardzo dobry - odpchlony i odrobaczony
8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: nie (wkrótce na koszt TOZ Police)
9. UPODOBANIA I NAWYKI:
Frutus to słodki chłopak, który uwielbia towarzystwo człowieka, pieszczoty, głaskanie. Odwdzięcza się głośnym i rozkosznym mruczeniem. Jest niezmiernie spokojny, podczas zabawy nie wyciąga pazurków, delikatnie łapie łapkami. Potrafi zająć się sam sobą, ale kocha wspólne zabawy z człowiekiem. Do zabawy wystarczy mu żołądź, wysuszony listek, piłeczka. Ma przepiękne umaszczenie: czarno-szare marmurkowe, i lśniącą, mięciutką sierść. Jest zdrowy, korzysta z kuwety. Odpchlony i odrobaczony. Nie przeszkadza mu towarzystwo innych kotów i psów. Do szczęścia brakuje mu jeszcze kochającego domu, w którym stanie się pełnoprawnym członkiem rodziny. Daj Frutusiowi szansę na lepsze życie.

TELEFON KONTAKTOWY: Oferta Toz Police 888 816 843 lub 514 032 196

edf94c177bfff148med.jpg

Link to comment
Share on other sites

1. IMIĘ: Malwinka
2. PŁEĆ: suczka
3. RASA: mieszaniec
4. WIELKOŚĆ: mała
5. UMASZCZENIE: czarna
6. WIEK: ok. 7 m-cy
7. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: nie
9. UPODOBANIA I NAWYKI:
Malwinka to maleńka suczka o przepięknych oczach i czarnym umaszczeniu. Wpatrzona jest w człowieka niczym w obraz. Bardzo szybko się przywiązuje. Została zabrana w związku z naszymi działaniami interwencyjnymi. Mieszkała w towarzystwie innych psów, ale niestety była bardzo wystraszona. Teraz powolutku otwiera się, nabiera pewności siebie, merda ogonkiem. Kocha być z człowiekiem. Jest psiakiem kanapowym, nie wyobraża sobie spania na podłodze. Zajmuje niewiele miejsca, i kanapa jest jej ulubionym miejscem. Ładnie chodzi na smyczy, może być w towarzystwie innego psa czy kota. Jest młodziutka, ma zaledwie 7 m-cy, więc jeszcze wiele ją można nauczyć. Tylko potrzeba jej dużo miłości, troskliwości i ciepła domowego. Może Ty pomożesz jej uwierzyć, że można żyć bez ciągłego strachu, być przytulanym i pieszczonym? Szukamy Malwince spokojnego domu, w którym pozostanie do końca swojego życia i będzie czuła się w nim potrzebna i kochana.
Oferujemy możliwość bezpłatnej sterylizacji suczki po osiągnięciu dojrzałości. Zastrzegamy sobie prawo do kontroli przed i po - adopcyjnej. Sunia jest odpchlona i odrobaczona. TOZ Police 888 816 843

[IMG][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/199/dscf2729k.jpg/][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/3465/dscf2729k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/IMG]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/651/dscf2720z.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/2307/dscf2720z.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enigma79']Ada, wiadomo, co się stało z tym psiakiem z "ronda" (Police) ? Bo widziałam jego ofertę na stronie TOZ (Misiek).. mnie się on raczej jako mały - średni wydawał niż duży.

Wciąż się błąka po Policach,tak jak i ten:

b4cad90e7ebb8255med.jpg

6e30abe0f8236717med.jpg

3fd7129459f7e7d7med.jpg

w czwartek,był w moich okolicach,czyli na Wróblewskiego,w piątek na drugim końcu Polic,aż za szkołą podstawową nr 8,która jest na Piaskowej.Jeszcze wcześniej był koło ryneczku,na Bankowej-lata po całych Policach.W czwartek zauważyłam,że musiał zostać albo ugryziony przy oku,albo ma jakieś zapalenie,bo jedno oko zaczerwienione,spuchnięte(widać na trzecim zdjęciu,jego prawe oko).Jest dość wychudzony.Moim zdaniem ma około roku.Nie jest w ogóle agresywny,wręcz strachliwy.Za moją rudą suczką lata,szczekliwy-nadawał by się do pilnowania posesji,ale od innych psów samców stroni.

Link to comment
Share on other sites

1. IMIĘ: Malwinka
2. PŁEĆ: suczka
3. RASA: mieszaniec
4. WIELKOŚĆ: mała
5. UMASZCZENIE: czarna
6. WIEK: ok. 7 m-cy
7. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: nie
9. UPODOBANIA I NAWYKI:
Malwinka to maleńka suczka o przepięknych oczach i czarnym umaszczeniu. Wpatrzona jest w człowieka niczym w obraz. Bardzo szybko się przywiązuje. Została zabrana w związku z naszymi działaniami interwencyjnymi. Mieszkała w towarzystwie innych psów, ale niestety była bardzo wystraszona. Teraz powolutku otwiera się, nabiera pewności siebie, merda ogonkiem. Kocha być z człowiekiem. Jest psiakiem kanapowym, nie wyobraża sobie spania na podłodze. Zajmuje niewiele miejsca, i kanapa jest jej ulubionym miejscem. Ładnie chodzi na smyczy, może być w towarzystwie innego psa czy kota. Jest młodziutka, ma zaledwie 7 m-cy, więc jeszcze wiele ją można nauczyć. Tylko potrzeba jej dużo miłości, troskliwości i ciepła domowego. Może Ty pomożesz jej uwierzyć, że można żyć bez ciągłego strachu, być przytulanym i pieszczonym? Szukamy Malwince spokojnego domu, w którym pozostanie do końca swojego życia i będzie czuła się w nim potrzebna i kochana.
Oferujemy możliwość bezpłatnej sterylizacji suczki po osiągnięciu dojrzałości. Zastrzegamy sobie prawo do kontroli przed i po - adopcyjnej. Sunia jest odpchlona i odrobaczona.

TELEFON KONTAKTOWY: Oferta Toz Police 514 032 196

92e7be625ccc6f17med.jpg

8e6596986ca27beamed.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...