Jump to content
Dogomania

Royal Canin Hepatic


zapcia68

Recommended Posts

  • 1 year later...

Mam pytanie:

tu jest skład hepaticu firmy Trovet

Wilgotność 9%, Białko 27%, Tłuszcz 17%, Kwasy tłuszczowe Omega 6:3 w stosunku 6.74:1, Węglowodany 42.50%, Popiół 6%, Błonnik 2%.
Minerały
Wapń 1.1%, Fosfor 0.8%, Magnez 0.1%, Sód 0.2%, Potas 0.4%, Chlor 0.65%, Miedź 5 mg/kg, Selen 0.1 mg/kg, Mangan 31 mg/kg, Cynk 128 mg/kg, Jod 2 mg/kg.

RC zawiera 16 % białka,taka sama zawartośc miedzi,cynk 230.

nie ukrywam,że wolałabym postarac sie o Trovet,bo raz,że tańszy,a dwa,że Trovetu dałabym psu 300 gram dziennie,a RC muszę 360,czyli opakowanie 6 kilo starczy nam zaledwie na 17 dni,a co dalej...

tylko niepokoi mnie wysoka zawartośc białka w Trovecie,bo juz wyczytałam,że dieta ma być niskobiałkowa dla psa wątrobowca. Jest na to jakies wytłumaczenie? będę wdzięczna za pomoc

Link to comment
Share on other sites

to zależy skąd to białko pochodzi-w rc jest to białko pochodzące z roślin(soja )co do trovetu to nie znam.i nie wiem jak psy na niej "funkcjonuja " i wyglądają-widziałam z atomonka na wątrobówce royalowskiej-do końca swego życia jadł tę karmę(czyli przez 4 lata)było ok.ze wszystkim

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...