Jump to content
Dogomania

Sunia już w nowym domu


plastelina

Recommended Posts

szczerze mówiąc to nie wiem, ale jakoś nie wydaje mi się. widziałam ostatnio Panią na spacerze,ale daleko była więc z nią nie rozmawiałam, wygląda to mniej więcej tak, że podlatują do suni psy i się bawią, sunia szarpie Panią,psy dookoła ,pod nogami itd to sunia na długiej smyczy to samo, zaplątuje się o Panią i ogólnie nie wygląda to fajnie. zachowania właścicieli tych psów,którzy widzą co się dzieje i ich nie zabierają komentowac już nie będę.ludzie powinni jakieś testy przechodzic żeby psa dostac:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem w tej cudnej sunieczce ZAKOCHANA. Jest taka cudowna. Te problemy,które ona sprawia są do wyeliminowania. Miałam kiedyś psa, który miał lęk separacyjny i do tego niespożytą energię, to była masakra, ale kochaliśmy go i szkoliliśmy. Teraz mam psa, który był kopany, głodzony i bity. Od początku był lękliwy,ale w okresie dojrzewania ta lękliwość przerodziła się w agresję lękową,po moich wielu trudach, poświęceniu i miłości włożonej w tego psa,jest taki,jaki być powinien, więc te problemy jakie ma jej obecna opiekunka to nie jest coś trudnego do wyeliminowania. Setery to cudowne psy,ale przy złym prowadzeniu, małej ilości ruchu etc. będą sprawiać tego typu problemy,tym bardziej,że przeszłość sunieczki nie należy do najfajniejszych.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście że to jest do wyeliminowania :) to jest jeszcze podrośnięty szczeniak tak na prawdę, ale nie dziwię się starszym ludziom że sobie nie mogą poradzić, oni powinni sobie sprawić małego, bezproblemowego, odchowanego pieska, a nie pełną energii, młodziutką suczkę dużej rasy, o której wychowaniu nie mają pojęcia.

Daria a nie chciałabyś sobie sprawić drugiego pieska? :razz: Taka sunia w sam raz dla Ciebie ;)

Link to comment
Share on other sites

Pewnie,że bym chciała i to jeszcze jak! :) ale z rodzicami ciężko by było, jutro wezmę mamusię na ostrą rozmowę, może chociaż DT z możliwością pracy nad suczką, hmm no nic na razie nie będę mówić. Mama boi się,że jak weźmiemy na DT, to już zostanie na stałe, będę jutro rozmawiać

Link to comment
Share on other sites

Z tego co piszecie, zrozumiałam,że w chwili obecnej DT też jest brany pod uwagę? Na forum seterowym trzeba to jasno powiedzieć.Co do suni i jej niszczenia , to jest psia nastolatka i jak nie będzie miała zajęcia i odpowiedniej dawki ruchu to będzie sobie w ten sposób czas organizować.Eliminacja jej lęków to inna sprawa. Proszę jasno sprecyzować, czy suczka potrzebuje DT

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marsi66']Z tego co piszecie, zrozumiałam,że w chwili obecnej DT też jest brany pod uwagę? Na forum seterowym trzeba to jasno powiedzieć.Co do suni i jej niszczenia , to jest psia nastolatka i jak nie będzie miała zajęcia i odpowiedniej dawki ruchu to będzie sobie w ten sposób czas organizować.Eliminacja jej lęków to inna sprawa. Proszę jasno sprecyzować, czy suczka potrzebuje DT[/QUOTE]
Oferujesz się:cool3:?

Link to comment
Share on other sites

zadzwonię do Pani i wypytam o to. mnie w całej tej sytuacji wkurza też to,że tak naprawdę to nie jest zły dom i spokojnie oddałabym do niego jakiegoś starszego małego psiaka i wiem że miałby tam dobrze, a przez to że w ostatniej chwili ktoś wycofał się z adopcji psa do tego domu to kupili seterkę w pseud.chociaż dla suni to dobrze że w końcu wydostała się z pseudo.

Link to comment
Share on other sites

Prawda jest taka , ze nie każdy dom poradzi sobie z seterem i do tego jeszcze z problemami lękowymi.Myślę, że dla tych ludzi to tez jest porażka, bo pewnie chcieli dobrze i nie podołali.Teraz trzeba się skupić na znalezieniu suczce domu,w którym odzyska pewność siebie i radość seterzenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marsi66']Prawda jest taka , ze nie każdy dom poradzi sobie z seterem i do tego jeszcze z problemami lękowymi.Myślę, że dla tych ludzi to tez jest porażka, bo pewnie chcieli dobrze i nie podołali.Teraz trzeba się skupić na znalezieniu suczce domu,w którym odzyska pewność siebie i radość seterzenia.[/QUOTE]
Też tak sądzę.

Link to comment
Share on other sites

Dt jest bezpłatne nie stac by nas było na utrzymanie suni nie wiadomo ile w płatnym. MaDi a czy organizujemy Pani jakąś wizytę przed oddaniem do dt? As-ko super by było, tylko że sunia powinna pojechac w kontenerze, ona się bardzo boi, nie jest agresywna ale w panice może próbowac uciekac itd.

Link to comment
Share on other sites

To sprawdzony dom wyszukany przez "adopcje seterów", Jest te osoba, która może w niedzielę przewieźć ja pociągiem. Chyba zaryzykujemy, tylko aby właściciele pomogli ją zapakować. Obroża, szelki i kaganiec pozwolą zapanować nawet nad niebezpiecznym 20 kg psem. Wiem,że będzie to dla niej ogromny stres, ale jest to zarówno szansa na lepsze życie.
Plastelino wysłałam Ci smsa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...