Jump to content
Dogomania

Skandal ewimark


seejay

Recommended Posts

Wystawa dnia 06.11 pozostawia wiele do Życzenia ponieważ wszystkie psy z hod. pana M.Wojciechowskiego "Ewimark" wiedzialy co je czeka;) Nie trzeba wiele pisac zna on sie z Panem O.Lotharym z ktorym spedza czas przed wystawa na kolacjach uczestniczy z nim rowniez w bankietach. Nie musze wspominac ze w tym roku dzieki Oli Szydłowskiej oraz jej tacie nalezacym do ZKwP Leszno "organizator" wszystkie psy z tej oto hodowli wygraly wystawe miedzynarodowa w lesznie u pana sedziego Petra Rechanka kolejny sprawiedliwy sedzia:) Trudno wiec o sprawiedliwe oceny na polskich ringach a lista znajomych sedziow tego hodowcy jest dluga. Dziwie sie tylko ze kazdy z sedziow ma odwage i tupet tak traktowac innych wystawcow ktorzy placa takie same pieniadze za wystawy i tez licza na sprawiedliwa ocene. Moze dzieki wiekszej ilosci takich osob jak ja sprawiedliwosci stanie sie kiedys zadosc. Pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się że jeżeli seejaypisze prawdę (szkoda że anonimowo) to osoba której to dotyczy nie poczuje się pomówiona.
Bo wszyscy wiedzą i widzą co się dzieje na wystawach dotyczy to oczywiście ras jakie sami posiadamy.
Np. Jako właściciel psa jest wpisany ktoś inny a pies jest własnością sędziego który na tej samej wystawie ocenia.
Sędzia śpi w domu wystawcy,cały wieczór bawią się w disco a rano,ocenia psa kolegi.
To są przykłady które widziałem na własne oczy i takie bardzo delikatne bo znam jeszcze kilkanaście ale pisanie ich na forum nic nie zmieni czy nam się to podoba czy nie.Bo raczej wszyscy wiedzą że:[COLOR=Red]"Życie to układ".

[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yanni']A gdzie się podział temat "skandale sędziowskie" ?? Ja go nie widzę a jeszcze przed wczoraj tu był !!! Komu znowu to przeszkadzało ?[/QUOTE]

[quote name='krzysio']Masz rację Yanni ja tez to zauważyłem .[/QUOTE]

Zostały wykasowane posty i automatycznie temat znalazł się na końcu drugiej strony.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...