Jump to content
Dogomania

Pudlowe "bejbiki i papiki"


Sonya-Nero

Recommended Posts

  • Replies 633
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zgadza się: sezon mamy z głowy. A plany były zupełnie inne. Najpierw miałyśmy skończyć championat - nie wyszło, bo praca.
Następnie miał być to rok agilitowy - nie wyszło, bo praca i nie mogłam zostać na Wrocław, do Łodzi i Łącka też nie mogłam pojechać. Cholery można dostać z ta pracą ;)
Wyszły dzieci, które czekały ostatnie w kolejce:cool3:

Więc zaczynam "zabawę" od końca - może zrealizuję plany?:evil_lol:

A ja to najchętniej dojechałabym już do Legnicy:eviltong: - przyjedziemy całą paczką :evil_lol:

A tak poważnie to zobaczymy jak Indii będzie dochodzić do siebie. Nie mam doświadczenia w temacie jeszcze.
Na razie Ruda nie chce robić za stateczną matronę i chętnie za piłeczką jeszcze by polatała. Zobaczymy jak będzie dalej.
Myślę, że do połowy października jakoś się pozbieramy:lol:

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, ja tez sezon mam z glowy przez dzieci jakby nie patrzec :evil_lol:
Ale za rok sobie odbije :cool3:
Do Legnicy nie przyjade nawet pokibicowac, wiec jak sie pozbieracie to zobaczymy sie moze na FORT CUP'ie we wrzesniu, co?
Ja mam ambitny plan sie pozbiarac juz na II edycje:roll:

Link to comment
Share on other sites

To w przyszłym roku będziemy odbijać sobie obie - nie mylić siebie:evil_lol:
Bardzo się cieszę, że pudle zaczynają biegać. A pojawi się jeszcze jeden pudliszon w klubie we Wrocławiu i nie będzie on ci mój ;)

A wrzesień :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IraKa']
(...)

Szykuje się nam wesoły kwartet :roll: na 1.07
Ale zdaje się że maluchy nie tylko u mnie zawitają.
Jak tam Aneta?[/quote]

U mnie jeżeli poszło dobrze - a sądząc po tempie poszło dobrze :razz: , maluchy będa na 20 sierpnia, powtórzyłam sprawdzoną linię :razz: a ktoś tu się dorobi braciszków/siostrzyczek :razz: :razz: :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneta']U mnie jeżeli poszło dobrze - a sądząc po tempie poszło dobrze :razz: , maluchy będa na 20 sierpnia, powtórzyłam sprawdzoną linię :razz: a ktoś tu się dorobi braciszków/siostrzyczek :razz: :razz: :razz:[/quote]

No :multi:
Przedstawiam wam panny z włóczki, czyli córki Melasi i Pusika :loveu:
[IMG]http://www.lindeza.webpark.pl/obrazy/T14.jpg[/IMG]

Pusik jest już poważnym tatusiem, dorobił się ;) :cool3: 10 dzieciaków: 4 chłopaków i 6 dziewczynek :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonya-Nero']


Pusik jest już poważnym tatusiem, dorobił się ;) :cool3: 10 dzieciaków: 4 chłopaków i 6 dziewczynek :multi:[/quote]


no tego to ja nie jestem pewna :cool1: Urodzeniowo tak, a resztę czas pokaże :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[quote name='Wiza']


Tylko nie podoba mi sie jak sie potem te obcina , [B]to straszne[/B] ..[/quote]

Nie bardziej niż flaga na ogonie twojego goldena.
Fryzyry wymyślono gdy pudle pracowały.
Nie myślisz że twój golden byłby szczęśliwszy łysy - nie musiałabyś go czesać, ani myć bo kąpieli w błocku , wystarczy szmatą przetrzeć :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiza']jakie słodkie małe pudelki :D


Tylko nie podoba mi sie jak sie potem te obcina , to straszne ..[/quote]

wiesz, pudel nie zrzuca sierści i po 2 latach byłby to jeden wielki kłąb kudłów.
A prawdą jest że styżenie tej rasy wymyślono jeszcze w średniowieczu i użytkową pierwotną fryzura jest LEW - wiesz to to z gołym tyłkiem i pomponami :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneta']wiesz, pudel nie zrzuca sierści i po 2 latach byłby to jeden wielki kłąb kudłów.
A prawdą jest że styżenie tej rasy wymyślono jeszcze w średniowieczu i użytkową pierwotną fryzura jest LEW - wiesz to to z gołym tyłkiem i pomponami :razz:[/quote]

Kiedyś pudle występowały we fryzurze sznurkowej, prawda?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarna_Owieczka']Kiedyś pudle występowały we fryzurze sznurkowej, prawda?[/quote]
Też :) ale jak warto zauważyc - miały też gołe tyłki :razz:
Ja myśle ze przedewszystkm występowały a la wygolony puli, bo kiedys ich tak nie czesano jak dzis

Link to comment
Share on other sites

Nie no widzę, że kupienie pudliczki (toyki) z rodowodem to graniczy z cudem! (Co ciekawe u tych co mają psiaki "w typie pudla" suczek dostatek! Teraz stwierdzam, że to, że ludzie kupują "nierodowodowe" to nie jest tylko kwestia ceny...)
Powiedzcie czy mamy w Polsce taki deficyt suczek w tej rasie? Czy też suczki idą tylko do znanych hodowców bo istnieje jakaś obawa przed sprzedaniem suki "w obce ręce" bo może zostać "rozmnożona"?
Mój pudliszon zrobił w rodzinie furorę (no bo jest cudowny jak się domyślacie:cool3:) i ciotka zapragnęła też pudelka. Bardzo się ucieszyłam bo mój mały miałby się z kim bawić. No to nakręciłam ciotkę, że tylko rodowodowy itd. Problem w tym, że ciocia chce koniecznie suczkę no i tu są schody, bo gdzie się nie zadzwoni to suczek już dawno "nie ma"... :sad: Mam jakieś takie wrażenie, że to nie do końca prawda i że trafiamy na mur, no bo nie jesteśmy "ze środowiska":-( Mylę się, czy też jest trochę prawdy w moim rozumowaniu?

Link to comment
Share on other sites

Wiesz to kwestia raczej tego co sie rodzi , niczego innego, bum na sunie jest straszny, mając jedną jedyną przeberałam w chętnych :razz:
Wiesz jak było u Archiego, 4 samczyki w miocie
Ciekawe czy u mnie tez teraz urodzą się same psy bo u mnie ludzie czekają też tylko na sunie :-o Ani jedne chętny na psa się nie objawił :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

powiem szczerze . Ja jakbym kupowala psiaka to tez suczke. Nie dlatego , ze mowie ze wirrniejsza czy takie tam bzdury. Po prostu mam niemile doswiadczenia z samcami. pewnie wiecie o co chodzi :cool3: pzrez to ze Axel byl samcem i robil to co robil musialam oddac tak ukochanego pzreze mnie psa :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...