Jump to content
Dogomania

Pudlowe "bejbiki i papiki"


Sonya-Nero

Recommended Posts

  • Replies 633
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PATIszon']Uff jestem...
A tak poza tym to mloda "aportuje" wszystko co sie da, lacznie z metalowymi foremkami do babeczek :loveu:[/QUOTE]

Gratuluję uroczego nabytku:loveu: .
No, teraz spokojnie mogę napisać, że wdepnęłaś na amen:evil_lol:

Mam nadzieję, że sunia jeszcze nie raz Cię zadziwi i szybo będziemy mogły spotkać się przy okazji jakiś zawodów:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon'](...)
A moze pudel oleje nagle te zabawy i postanowi byc klasycznym psem do towarzystwa....[/quote]

Już to widzę :razz:
Pudel to poduszki :razz: dywaniki :razz: kocyki i kocyczki :razz: i szaleństwo w czystej postaci :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Chyba, że to nie pudel :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Jade na zakupy.
Musze kupic jakas szczotke i toto uczesac, bo po ostatnich szalenstwach na mokro zaczyna slabo wygladac...:diabloti:

Czy wasza tez sa takie wybredne?
Kopmpetnie olewa sucha karme :niewiem:
Miala jesc 4 razy dziennie, a ja trudno na 2 posilki zagonic.
Najchetniej zaglada do miski Kenii a swoje zarcie olewa.
Dzis np zjadla doslownie 2 kulki karmy i poszla sie bawic :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Edit:

Pudel juz nie grymasi przy misce.
Odkad przerzucilam sie na 3 karmienia dziennie (z czego to karmienie w poludnie jest raczej symboliczne: jakis serek, jugurt itp) i odkad Kenia juz nie brzydzi sie wyjadac pudlowi z miski obie przescigaja sie w zjadaniu tego co w michach :evil_lol:

Tak to ja lubie.

[B]A to filmik ze spacerku:[/B]

[URL]http://www.zippyvideos.com/4959400276792966/kimi_marzec_2007/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://www.peggymoran.com/images/GIFS/ballpoo3t.gif[/IMG]Pełny luzak,żadnego szacunku dla starszej większej domowniczki,która zresztą traktuje ją jak uprzykszoną muchę,super dziewczyny.
[IMG]http://www.sztoudi.ovh.org/images/buzie/16_2_26.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]PATIszon Kimi jest wspaniala . jak tak oglądam ten twoj filmik ze spacerku to od razu mi sie zachciewa miec szzceniaka pudla w domu. :evil_lol: Dość , ze szczenie to jeszcze pudel masz na prawde wsoło. A kenia rzeczywiście ma pzregwizdane :evil_lol:

zrób nam przyjemnośc a przynajmniej mi i nakręć wiecej filmików tak miło na nią patrzeć.
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonya-Nero']
Mam nadzieję, że Kimi nie ma już tego dużego tłustego brzuchola ;)[/quote]
A miala? :crazyeye:
[quote name='Mokka']O rany, jaka ona jest słodka .[/quote]
No po Tobie sie tego okreslenia nie spodziewalam.
Duzo mozna o niej powiedziec, ale nie, ze jest slodkim aniolkiem, a juz takie cos :loveu: nie pasuje kompletnie :evil_lol:



[quote name='pati'][LEFT]A kenia rzeczywiście ma pzregwizdane :evil_lol:[/LEFT]

[/quote]
[LEFT]Kenia radzi sobie coraz lepiej. Juz nawet zabiera mlodej zabawki. Mysle, ze ten szczeniak powinien i jej sie przysluzyc. Moze znormalnieje troche, dziwaczka jedna.:roll: [/LEFT]



[LEFT][quote]zrób nam przyjemnośc a przynajmniej mi i nakręć wiecej filmików tak miło na nią patrzeć. [/quote][/LEFT]

Mam zamiar pokrecic troche w sobote na treningu, zwlaszcza, ze ma byl ladna pogoda...wreszcie:mad:

Link to comment
Share on other sites

Czekamy z niecierpliwościa na kolejny film :multi:
A czy na filmiku "Pierwszy tunel" Kimi wreszcie przelazła czy nie :hmmmm: nie mogę się dopatrzyć ;)
Tłusty brzuchol - a nie miała? nie wykluczam też takiej możliwości, że w tym zamieszaniu cztery razy oglądałam jednego i tego samego szczeniaka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...