Jump to content
Dogomania

Swiss-14 lat,rasa sznaucer średni.


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[url]www.dogomania.pl/threads/175966-Półdzika-Bunia-wymaga-dalszej-socjalizacji-płatny-domowy-dt-poszukiwany!!!/page114[/url]

tu wayek

na te chwile wiem, tyle co wy :(
nie wiem,czy babka z dt na pewno sunie wezmie, jak wyzdrowieje, czy sie tylko przestraszyla i chce odmowic, a nie wie jak

jutro do niej zadzwonie. dzis juz za pozno. zwlsacza, jak chora spi o tej porze

jutro Wam dam znac

dajci mi jakis nr tel na pm
chyba mam do zerduszko, czy juz dzwonilyscie do niej, czy mam szukac?

a kto mial brac na noc na dt? Margi?

kierowca juz odwolony

jutro dam znac o ile przelozone.
kierowcy jest glupio kase trzymac, chce odeslac.


ja mowie-zeby nie odsylal, bo moze za kilka dni pojedzie i wszystko bedzie tak smao, jak na dzis.


przepraszam,ze pozno pisze. jechalam po psa na dt 300km w 1 strone, a po drodze drugi bidul sie trafil i tez byla akcja. ledwo do domu wrocilam

Link to comment
Share on other sites

licze i licze na rózne strony ale nie stać nas na transport całościowy :( za dużo psiaków pod opieka bez deklaracji :( historia się powtarza jak z Birmanem, ale Birman już jedzie i dziś będzie w hotelu więc wierzę, że Swissowi też się poukłada - oby jak najszybciej bo serce pęka :( dobrze, że on nie wie, co było planowane

Link to comment
Share on other sites

Posłuchajcie!

Nie czytam tych wątków, bo to jest jakaś masakra tak wywracać wszystko w ostatniej chwili.... Obawiam się, że jest tak jak napisała Kora, że się kobiecina przestraszyła.

Jeżeli nie jechałbym pod Zgorzelec po tego psa, to jest dużo mniej kilometrów. Strasznie szkoda mi tego psiaka, bo sam kiedyś prowadziłem adopcję staruszka bez szans na adopcję i wiem jaka jest satysfakcja, jak się uda.

Ale wracając do tematu:
Dla mnie ta trasa byłaby sporo krótsza, i wyniosłaby około 940 km według google maps, czyli jakieś 470 pln za całkowity koszt. Mogę dorzucić od siebie te 70 i mielibyście 400 do zapłacenia za drogę. Do tego byłbym szybciej w domu. Jestem przy kompie gdzieś do północy, więc jak się zdecydujecie to mogę wyjechać bladym świtem.

Czekam na Waszą decyzję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psi Ratownicy']rano. byłbym na Śląsku koło 11.00[/QUOTE]


no to to obgadamy jutro bo nie wiem jak zerduszko z pracą - ja bym go mogła w okolicach Katowic przejąć o tej porze bez problemu - to dogadamy jutro ten etap :) bo jak się nie poukłada to Nikus pomoże prawda? :loveu:

rany emocje już mi uszami wychodzą - DZIĘKUJĘ!!!! naprawdę Dziękuję, że jesteście ze Swissem :Rose:

Psi Ratownicy - Szerokiej Drogi jutro!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...