Jump to content
Dogomania

NEMO mix owczarka i huski juz w hoteliku brakuje 180zl miesiecznie!


Lu_Gosiak

Recommended Posts

  • Replies 685
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lu_Gosiak']noo dokladnie...poki co telefon milczy
trzeba zmienic tekst do ogloszen i oglaszac Nemo z nowym tekstem[/QUOTE]
Ja już nie wiem czy to o teksty chodzi czy o co. Nasz Lisio piękny zdrowy psiak siedzi już rok w DT i nic. Teksty zmieniamy , raz łzawe , raz konkretne, raz optymistyczne, Fb ogłoszenia non stop, allegro wyróżnione non stop i nic. A niewidomemu psiaczkowi zrobiłam wydarzenie na FB we wtorek, a w piątek grzał już pupę w domu. Ślepy los po prostu. Nie udziełałam się tu u Nemo więc rzadko piszę ale zaglądam z nadzieją stale.

Link to comment
Share on other sites

Mysza wiem cos o tym bo mam juz rok u Jamora Aresa:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/134196-Śląsk-Psia-tragedia-po-roku-powrót-z-adopcji!zbieramy-na-hotel-brakuje-150zl[/URL]!!!

piekny, mlody, zdrowy, przyjacielski do wszystkich, psow, dzieci - byl 2 razy w metro i nic!!! szok po prostu...

Link to comment
Share on other sites

dzwoniam wczoraj do Nemoka - ma sie swietnie a nawet wspaniale bo jest...ZAKOCHANY:):)
biega sobie z jedna panna po wybiegu co ma cieczke i lezy koło Niej i chodzi wszedzie z Nia i w ogole...
ostatnio obca osobe co weszła na wybieg obszczekal, ale dziewczyna Go ochrzanila i stwierdzil, ze chyba sie pomylil bo podlecial i brzuch wywalil do glaskania:)

wiq ma stworzyc nowy tekst, bo na stary Nikt nie dzwonil

Link to comment
Share on other sites

Nemo dostał dodatkowo prezent od Bogusi - 50zl:):) DZIEKUJEMY!! i deklaracje od p.Reni za czerwiec

brakuje 60zl do oplacenie hoteliku - moze KTos chetny dorzucic chłopakowi pare groszy???

NEmok dostal pakiet ogloszen od wiq:) wieczorkiem moze bedzie nowy tekst!:)

Link to comment
Share on other sites

Zdjecia za siatki bo bylam z innymi psami i nie wchodzilam na jego wybieg. Aga sie smiala, ze powinnam go sobie wziasc bo tylko mnie z obcych lubi. Ale to nie prawda, razem ze na byla moja kolezanka i tez podszedl do niej sympatycznie. Wczesniej pisalam goscinnie z innego konta, bo nie mialam swojego.

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-SNPZdVk8W2g/Tfz79uS0zUI/AAAAAAAAB7Y/0Qkji86AKKs/s640/P1015315.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-QMk3CULd0tI/Tfz8BCsZVbI/AAAAAAAAB7c/T1aYf1sjLIg/s640/P1015320.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ZjkIBQfmk6Y/Tfz8CQgL3PI/AAAAAAAAB7g/Zo9KknJ5I60/s640/P1015324.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

LisPustyni, a może mogłabyś sklecić dla niego nowy tekst? Chyba z nas wszytskich jesteś najbardziej na bieżąco z jego postępami ;);)
Ja coś zupełnie ostatnio nie mam ani weny, ani czasu...
A ma wykupiony pakiet 50 ogłoszeń...

Link to comment
Share on other sites

Swoja droga on te kurzajki ma wielki i obrzydliwe, nie widzialam czegos takiego, wyglada jakby sobie rafe koralowa hodowal na ryju, pomijajac wzgledy estetyczne mysle, ze to juz jest tak duze, ze latwo moze to zerwac i wtedy bedzie problem. Ja wiem, ze to nie jest zabueg za 2 dyszki, ale moze jakies bazarki? Bo szkoda by bylo jakby to rozwalil.
I chyba lepie by sie sprawil jako pies mieszkajacy na zewnatrz, on nie jest jeszcze do konca "zresocjalizowanyL mysle, ze nieustanna obecnosc krzatajacych sie ludzi w domu
moglaby by wywolywac stres>lek>agresje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LisPustyni'][B]Swoja droga on te kurzajki ma wielki i obrzydliwe, nie widzialam czegos takiego, wyglada jakby sobie rafe koralowa hodowal na ryju, pomijajac wzgledy estetyczne mysle, ze to juz jest tak duze, ze latwo moze to zerwac i wtedy bedzie problem. Ja wiem, ze to nie jest zabueg za 2 dyszki, ale moze jakies bazarki? Bo szkoda by bylo jakby to rozwalil.[/B]
....[/QUOTE]

o co chodzi????? jakie kurzajki? Nemo?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...