Jump to content
Dogomania

*Pabianice* łagodny pitbull red nose po długiej drodze JUŻ W DS!! happy and*


piechcia15

Recommended Posts

[quote name='piechcia15']mama dobrze mówi :diabloti::mad:

już widzę Kaśkę z pitem w jednej ręce a z tym...w drugiej :loveu:[URL]http://www.pitman.pl/akcesoria/breakstick[/URL]
hehe ni tylko się poderwać na takim spacerku :loveu::evil_lol:

a gdy był w kagańcu to ustępował mu miejsca bo wiedział, ze nie ma co zaczynać bo ma namordnik...[/QUOTE]

aj tam aj tam Putek mu zawsze ustępował nawet bez kagańca (bez kagańca bawiły się od kilku tygodni) ale wczoraj miarka się przebrała :mad:
Przede mną i tak wszyscy uciekają, najpierw chodziłam z wyrośniętym rottkiem teraz z psem o imieniu PUTIN, no muszę przyzanać chyba nie mam najlepszej opini a przecież ja taka grzeczna jestem :diabloti:

A DRESY MNIE UWIELBIAJĄ NIESTETY I STARSI PANOWIE RÓWNIEŻ, chyba myślą że "ostra" jestem, a im brakuje adrenaliny....:mad::oops::crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sowillo']aj tam aj tam Putek mu zawsze ustępował nawet bez kagańca (bez kagańca bawiły się od kilku tygodni) ale wczoraj miarka się przebrała :mad:
Przede mną i tak wszyscy uciekają, najpierw chodziłam z wyrośniętym rottkiem teraz z psem o imieniu PUTIN, no muszę przyzanać chyba nie mam najlepszej opini a przecież ja taka grzeczna jestem :diabloti:

A DRESY MNIE UWIELBIAJĄ NIESTETY I STARSI PANOWIE RÓWNIEŻ, chyba myślą że "ostra" jestem, a im brakuje adrenaliny....:mad::oops::crazyeye:[/QUOTE]

:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Hej, mam pytanie do właścicieli bullowatych ;) . Czy i od którego roku życia dajecie swoim psiakom preparaty na stawy. Ja nie wiem ile lat ma Putin, ale chcę uniknąć problemów takich jakie miał mój rottek. Dlatego myślę o profilaktyce już teraz, Putek nie ma żadnych objawów ale wolę dmuchać na zimne...
Chłopaki sie dzisiaj spotkali, ucieszyli się jakby się nie widzieli sto lat :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']to dobrze, że nie obrazili sie na śmierć i życie:) wydaje mi sie że u psów nie ma czegos takiego jak foch? aczkolwiek napewno są wyjątki i psy pamiętliwe:)[/QUOTE]

Pod tym względem są zdecydowanie mądrzejsze od nas. Ludziska są pamiętliwe...
a chłopaki jak gdyby nigdy nic ale kaganiec już pozostanie na miejscu czyli na pyszczysku..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']fujj jakie paskudztwo:) a w tych kwiatkach próbowałam doszukac sie Rudolfa ale mi nie wyszło:):)[/QUOTE]

weź nie obrażaj Teośki. Żaby, w szczególności ropuchy to moi ulubieńcy na działeczce :eviltong:
a Rudolfinio musi poczekać do wiosny, jeszcze nie wie jaki będzie miał full wypas przez pół roku :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']Niestety, musisz się liczyć z tym, że Putin to terier - pies polujący! Nie oduczysz go instynktownych zachowań. Jedyne co możesz zrobić, to odseparować od niego zwierzyniec.[/QUOTE]

Nie no też nie ma co panikować :razz: zdaję sobie sparwę, że na dziaqłce będzie miał mnóstwo spotkań z kotami, jaszczurkami, jeżami, żabami i to dla niego będą silne bodźce ... . wierzę jednak w instynkt samozachowawczy stworów działkowych, które są przyzwyczajone do obecności psów, i zazwyczaj wychodzą późnym wieczorem a wtedy to Putek będzie już spał po całodziennym lataniu...jetem dobrej myśli...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[IMG]http://i54.tinypic.com/2my54ps.jpg[/IMG]

Putin z wrodzoną sobie nostalgią i romantyzmem :loveu: Zyczy wszystkim paniom dużo miłości radości i uśmiechu :loveu:
zdjęcie oczywiście z komórki ( przepraszamy za wrażnia estetyczne a raczej ich brak :oops: )
p.s jak widać chore oczko znowu "wróciło " :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']a co on ma z tym oczkiem?[/QUOTE]

na początku myśleliśmy, że to zwykłe podrażnienie między innymi dlatego że szybko przeszło po kropelkach. Teraz jednak wet mówi że prawdobodonie jest to grzyb albo zapalenie powieki. Będziemy robić wymazy wtedy się okaże co i jak.
A tak na co dzień Putek jest naszą miłością absolutną mój brat mówi że zamiast Putinek powinien się nazywać Tulinek bo cały czas siedzi nam na kolanach, tuli się i całuje wszystkich jak popadnie :loveu: kochana bestia :razz: na wieczornych spacerach oczy dookoła głowy bo panowie są podejrzani tak "z urzędu" :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...