Jump to content
Dogomania

*Pabianice* łagodny pitbull red nose po długiej drodze JUŻ W DS!! happy and*


piechcia15

Recommended Posts

Jeśli chodzi a takie bliskie zdięcia z Michałem to miałam wątpliwości, ale Putin od początku obchodzi się z nim jak z jak z jajkiem więc było łatwiej, oczywiscie nie przesadzam z ich przyjaźnią wszystko pod kontrolą...A ogólnie Putek to anioł, przynajmniej w tej chwili :diabloti: jest tak zrównoważonym psem i chętnym do pracy z człowiekiem, że aż miło! No i nikt tak mnie rano nigdy nie witał jak Putin :evil_lol: widocznie trafiałam na nieodpowiednich facetów :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sowillo']Jeśli chodzi a takie bliskie zdięcia z Michałem to miałam wątpliwości, ale Putin od początku obchodzi się z nim jak z jak z jajkiem więc było łatwiej, oczywiscie nie przesadzam z ich przyjaźnią wszystko pod kontrolą...A ogólnie Putek to anioł, przynajmniej w tej chwili :diabloti: jest tak zrównoważonym psem i chętnym do pracy z człowiekiem, że aż miło! No i nikt tak mnie rano nigdy nie witał jak Putin :evil_lol: widocznie trafiałam na nieodpowiednich facetów :eviltong:[/QUOTE] następna co psiak bliższy niż TZ:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

połowa mojej "rodziny" nadal uważa ( mimo że go nie widzieli ),że jestem nieodpwiedzialna że ten pies mnie zagryzie itd... itp...z reszta tak samo mówili przy poprzednim psie więc mnie to nie dziwi!!! Ale to, że oni wzięli dwa yorko podobne z pseudo jest ok... i jak tu gadać z takimi bo mnie się nie chce na każdej imprezie rodzinnej tłumaczyć po co ja akurat takich przyjaciół po schrniskach szukam...nie mam już siły :-(

Link to comment
Share on other sites

to miłość...mimo braku jajek :) podoba mi się:) muszę powiedzieć mojemu TZowi :evil_lol::evil_lol:

sowillo a czy można ta fotkę wykorzystać i wrzucić u nas na stronie do działo "w nowym domu" czy rodzice malucha sobie by tego nie życzyli?

ale na tym wątku konkursowym niektóry foty są fantastyczne !!ehh ze tez ja nie znam się tak na fotografii:(:(

to teraz jakiś przyszły twój luby będzie musiał prosić o twoją rękę ...Putina głowie domu :evil_lol::evil_lol: ciekawe czy uzyska zgodę na wejście do WASZEGO łoża miłości psio ludzkiej :evil_lol::evil_lol::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sowillo']co do tego gorszego wydania ludzi jakim są faceci, to na chwilę obecną wolę czworonożnych przyjaciół na podusi :diabloti: chyba, że to dwunożne przyjdzie na czterech i będzie skamlał, że mu zimno :diabloti:[/QUOTE]

ogólnie "podobno" mam dobre serducho, nawet dla tego gatunku ale tak jakoś ostatnio...:diabloti: mam nadzieje, że żadnego pana nie uraziłam ;)

Link to comment
Share on other sites

HEJ, pytanie do wszystkich właścicieli bullowatych, czy one wszystkie są takimi śpiochami i ciepłolubnymi stworami czy mojemu egzemplarzowi cos dolega. Pytam serio może on osłabiony jest, nie spi oczywiście cały czas bawi się je chodzi na długie spacery, ale śpioch jest straszny...no i te oczka czerwone już sama nie wiem. Czy taka jego natura czy coś jest nie halo...

Link to comment
Share on other sites

Kacha...jeszcze raz dodasz takie zdjęcie to ja puszczę pawia :evil_lol::loveu:

Chita widziałam twoje foty na wątku konkursowym....no muszę ci powiedzieć...szacun :cool3::cool3::loveu:

Kasia a może następnym razem pojawisz się z Putinkiem? podobno szykuje się 2 edycja:)za 2 tyg.(podobno)
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][URL]http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=5216&start=10[/URL] [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

no ja z przyjemnością na konkursik, ale chyba dopiero po remoncie bo teraz jest taki sajgon, że nie wiem jak mam ciąć te zdjęcia żeby nie było widać "za dużo" . Szkoda że już zima idzie, bo na działeczce to się fotki fajne robi a pogoda taka,że i cykać na spacerach też sie nie chce!

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://i56.tinypic.com/10qvwy1.jpg[/IMG]
dobranoc wszystkim, oczywiście łepetyne trzyma na mojej podusi, bo ta w paski nie pasuje do jego karnacji...:diabloti: a Ja śpię tam wciśnięta w ściane więc powiedzcie mi gdzie miejsce dla ewentualnego "kogoś":evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...