Jump to content
Dogomania

19-20.02 - Rzeszów - SZUKAM PSA !!!


Ciapkowa.

Recommended Posts

Szukam psa na Rzeszów.
Najlepiej żeby był to większy pies, od razu mówię, że sobię poradzę (ale wolałabym, nie "brac" psów, które są wielkości nowofundlanda).
Ja mam 13 lat i to będzie mój debiut. ;)
Chętnych na wypożyczenie psa proszę o kontakt, w tym wątku, na PW na dogo lub na gg : 11809628

Pozdrawiam! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Żeby nie robić oddzielnego wątku, podpinam się pod ten :)

Poszukuję psa na wystawę, która odbędzie się 19-20.02.10 w Rzeszowie. Pies dowolnej rasy. Bardzo zależałoby mi, aby był on z podkarpacia, ponieważ to będzie mój debiut i chciałabym z nim wcześniej poćwiczyć. Wstępnie na dowolny dzień. Chętnych proszę o kontakt na PW lub na GG: 5156341.
Dziękuję i pozdrawiam! :)

Link to comment
Share on other sites

W Rzeszowie nie zamierzam wystawiać Audika (chiński grzywacz) ale prawdopodobnie będzie gościnnie.

Jak ktoś potrzebuje psa to chętnie użyczę o ile będzie chciał z tą osobą iść, bo jest upierdliwy i nie zawsze to robi ;)
Chien jakbyś była zainteresowana w sobotę rano będę w Rzeszowie, więc mogłabym go zabrać :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foxowa']W Rzeszowie nie zamierzam wystawiać Audika (chiński grzywacz) ale prawdopodobnie będzie gościnnie.

Jak ktoś potrzebuje psa to chętnie użyczę o ile będzie chciał z tą osobą iść, bo jest upierdliwy i nie zawsze to robi ;)
Chien jakbyś była zainteresowana w sobotę rano będę w Rzeszowie, więc mogłabym go zabrać :cool3:[/QUOTE]
A brałabyś Fuksa czy Audika? W sumie mogłabym, tylko najpierw byśmy się spotkały, bo jak już mówiłam, zależałoby mi na ćwiczeniu.

Link to comment
Share on other sites

Tak a jak nie przypadniesz psu do gustu ?
To też może się zdarzyć.

A jak nie poćwiczysz,pies możecię np, ugryźć na wystawie i będzie śmiesznie :)

Nie chce cię straszyć alelepiej pocwicz kilka razy.I w spisie hodowli na podkarpaciu znajdziesz coś dla siebie.
Do wystawy jest jeszczedużo czasu dlategoszukaj.

POWODZENIA

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']Ćwiczenia nie maja nic do rzeczy czy pies ugryzie czy nie, nie opowiadaj herezji.... Jak sie ma wymianę na MP to dostajesz obcego psa i ten też jakoś na dzień dobry do gardła Ci sie nie rzuca...[/QUOTE]

Dokładnie. Psy na MP i ogólnie na wystawach, z tego co wiem, nie powinny być agresywne.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Darianna']Nie nabijać się z mojego maleństwa, Karmelo jak che to potrafi. Jak chce, ma dobry humor, jak pogoda gra, podłoga nie za śliska, handler ma dobre smaki... eeee.... No, to łatwy pies jest, o! Tylko trochę uparty :diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE]
Ale my Karmelowe dziecko kochamy i wierzymy w jego talent!

Link to comment
Share on other sites

Ja psa znalazłam w 3 dni. Poprostu zadzwoń do najbliżeszej hodowli, może oni ci psa użyczą lub podadzą kogoś z okolicy kto startuje w MP( mi właśnie hodowca polecił MP z okolicy). Ja mam debiut w Bydgoszczy(12.02.11) i wolalam się przygotować i poznać psa, ale wiesz to twoja sprawa. Poszperaj trochę po hodowlach w okolicy- myślę, że znajdzie się jakaś która będzie przyjazna MP. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agairiki']Ja psa znalazłam w 3 dni. Poprostu zadzwoń do najbliżeszej hodowli, może oni ci psa użyczą lub podadzą kogoś z okolicy kto startuje w MP( mi właśnie hodowca polecił MP z okolicy). Ja mam debiut w Bydgoszczy(12.02.11) i wolalam się przygotować i poznać psa, ale wiesz to twoja sprawa. Poszperaj trochę po hodowlach w okolicy- myślę, że znajdzie się jakaś która będzie przyjazna MP. ;)[/QUOTE]

Ja już znalazłam psa. A na sobotę mam psa hm. który trochę dalej mieszka :D To cóz, poćwiczę na wystawie i jakoś to będzie...

Link to comment
Share on other sites

agairiki, nie każdy ma możliwość poćwiczenia z psem przed, jeśli ma taką możliwość przed debiutem - super. Ale dalej najczęściej wygląda to tak, że ma się psa ze znajomej hodowli, która jedzie akurat na tą samą wystawe, psa znalezionego przez neta, a czasami nawet psa znalezionego dopiero na wystawie. Chyba, że ktoś ma taką możliwość to idzie ze swoim ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...