Jump to content
Dogomania

Sokół za TM


katarzyna09

Recommended Posts

Dobrze, że z łapką nic poważnego się nie dzieje. Z tego co piszesz ajlii, to Amisiek jest w naprawdę dobrej formie jak na swój wiek :)
Teraz pewnie niektóre dolegliwości będą coraz częstsze, bo idzie nieciekawy okres dla staruszków, ale przynajmniej będzie grzał doopkę w domku i miał najlepszą opiekę, jaką tylko można sobie wyobrazić :)
Zdjęcie śliczne, Amisiek sobie kwiatki wącha ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przedwczorajsza wizyta Sokołka w lecznicy nie została w pełni opłacona ,ponieważ zabrakło pieniążków :roll:Koszt wizyty to 79zł.Zakupiony został też antybiotyk-keflex(19,11zł)
Opłacone zostało tylko odrobaczenie-48zł.
Stan konta:-83,71zł

Edited by katarzyna09
Link to comment
Share on other sites

Zaraz sprawdzę bazarek (ile mam wpłat), bo myślę, że dzisiaj albo jutro mogę przelać już pieniążki:)
Dla mnie im szybciej tym lepiej, bo aktualnie mam pieniądze 4 psiaków pomieszane z moją prywatną kasą:) Hmmmm, przydałoby się osobne konto na potrzeby dogo;)

Edit: jak już taka pełna współpraca w zakresie bazarków, to podrzućcie choć czasem proszę Ciotki:)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233739-Bazarek-dla-Figo-)-Zapraszamy-do-25-10-do-22?p=19832546#post19832546[/URL]

Edited by paula_t
Link to comment
Share on other sites

Przelałam przed chwilką 151,50zł (za fanty+nadwyżki wyszło 236,50zł - 85zł = 151,50zł). Mam nadzieję, że udało się skasować Amisiowego minusa?

Potwierdź Kasiu tyle na bazarku jak dostaniesz: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233048-KONIEC%21%21%21Bazarek-dla-dw%C3%B3ch-psich-staruszk%C3%B3w-DO-10-10-ZAPRASZAMY%21%21%21/page23"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233048-KONIEC%21%21%21Bazarek-dla-dw%C3%B3ch-psich-staruszk%C3%B3w-DO-10-10-ZAPRASZAMY%21%21%21/page23[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Przelałam przed chwilką 151,50zł (za fanty+nadwyżki wyszło 236,50zł - 85zł = 151,50zł). Mam nadzieję, że udało się skasować Amisiowego minusa?

Potwierdź Kasiu tyle na bazarku jak dostaniesz: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233048-KONIEC!!!Bazarek-dla-dwóch-psich-staruszków-DO-10-10-ZAPRASZAMY!!!/page23[/URL][/QUOTE]

Pieniążki już na koncie Sokołka.Minus skasowany ;)Wielkie dzięki!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']...
Za jakiś czas (postaram się jak najszybciej) zorganizuję bazarek
...
tyle że potrzebuję chwilki oddechu od bazarków.[/QUOTE]
Wcale się nie dziwię, podziwiam, jesteś cioteńko niesamowita z tymi bazarkami!
Jak to dobrze, że na razie nie ma minusa...

Link to comment
Share on other sites

Poopowiadam Wam trochę o Amisiu... Ami to świetny pies - wielki, kochany, daje się tulić. Ma swój charakter i jak się na coś uprze, to nie ma zmiłuj. Np. śpi tylko w jednym, konkretnym pokoju. Jak wieczorem albo w nocy będą dzwi zamkniete, to będzie stał i sie w nie wpatrywał... a nóż się otworzą i psa wpuszczą do ulubionego pokoju ;) A w dzień ma miejscówkę w innym i koniec.
Amiś ogólnie jest psem nie okazującym emocji. Szczególnie od wiosny, gdy przestał wkurzać się na szczotkę. Generalnie to oaza spokoju i zrównoważenia. Jedyne emocje przekazuje za pomocą śliny, która skapuje z psiej mordy na hasło "idziemy jeść" :) Oczywiście lubi że Go pomiziać, wyraźnie podobają Mu się wszelkie drapanki, przytulanki i obgłaskiwanie. Ale przyjmuje to jak kot... z należytym "to-mi-się-należy, więc-tak-mi-rób". Natomiast nie wita sie rano jak pozostałe dwa owczary. Nie cieszy sie jak wracam do domu np. z zakupów (pozostałe szaleją z rarości). Normalnie zen uprawia... ;)
No i dziś się zdziwiliśmy... Mojego męża nie było praktycznie 2 dni w domu, rozwoził psy po Polsce. I dziś jak wrócił, to oczywiście psi szał radości (ja im jednak nie wystarczam :/, paskudy). No w tym wszystki drep-drep... Amiś, na dźwiek głosu mojego męża, przydreptał z jednego końca do domu do kuchni... i zaczął domagać sie (!) się witania z psem. Zatkał nas ten "wybuch radości". Po pół roku mieszkania z nami to... miło z Jego strony :D

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam do niezwykłego Centrum Handlowego! Twoje zakupy pomogą stareńkiemu Panu Psu walczyć z dolegliwościami oraz wspomogą Fundację Niechciane i Zapomniane :)
A śliczności mamy na bazarku - nowe firmowe koszulki, nowe sukienki i spodnie, biżuterię i mnóstwo różności!
Zapraszamy serdecznie: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233722-Dla-Pana-Psa-i-Fundacji-NOWE-FIRMOWE-CIUCHY-i-BIŻUTERIA-do-05-11-2012-!!!?p=19844036#post19844036[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katarzyna09']Paula,tak jak wcześniej Bea napisała,jesteś niesamowita!-tyle w Tobie siły i chęci do pomocy :lol:Dziękuję![/QUOTE]

[quote name='ajlii']Tak, Amiś ma wspaniałych przyjaciół, którzy troszcza się Niego z wielkim zaangażowaniem :))))[/QUOTE]

Każdy orze jak może ;) Wszyscy tutaj jesteśmy w jednym celu i każdy pomaga jak tylko się da.
A co do tych przyzwyczajeń ajlii, to ja mam jednego psiaka (niestety), ale Ty w domu to pewnie masz zbiór indywiduów po wieloma względami :)
Amiś może i nie kipi od nadmiaru okazywanych uczuć, ale na pewno jest Wam bardzo wdzięczny za to, co dla niego robicie:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...