Jump to content
Dogomania

Sokół za TM


katarzyna09

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziś jeszcze fajny, ciepły dzień. Ale już chłodno się powoli robi, więc wieczory przymusowo w domu :(

Ale póki słońce świeci, to Amiś robi na trawie "niedźwiadka". Z moich podopiecznych jeszcze Falek też lubi się poniedźwiadkować - czyli leżeć niby na boku, niby na grzbiecie i łapkami sobie ocierać mordkę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajlii']Dziś jeszcze fajny, ciepły dzień. Ale już chłodno się powoli robi, więc wieczory przymusowo w domu :(

Ale póki słońce świeci, to Amiś robi na trawie "niedźwiadka". Z moich podopiecznych jeszcze Falek też lubi się poniedźwiadkować - czyli leżeć niby na boku, niby na grzbiecie i łapkami sobie ocierać mordkę :)[/QUOTE]

Bardzo dobrze, niech korzystają z ostatnich słonecznych dni, bo potem to same będą do domku uciekać przed deszczem i mrozem.
Ja uwielbiam jak psiaki tak robią, to jest takie słodkie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze dni dni bazarku, ale minusa na pewno skasujemy, a nawet Amisiek będzie na plusie!:multi: W końcu kolejny miesiąc już leci...

Edit:
Ciotki, przepraszam za off, ale zajrzyjcie przynajmniej, bo ruch na bazarku sleepingbyday żaden :(
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233128-Zimno-ciemno-czas-na-film!-WYSYŁKA-GRATIS!-Wspomóż-chorą-Miszkę-w-BDT-Do-8-10[/URL]

Edited by paula_t
Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Dzięki:)
Jak dasz mi wreszcie powysyłać więcej zaproszeń, to zajrzy:mad:;)
A czy w tym miesiącu czekają Was jeszcze jakieś wydatki prócz hoteliku 1.11.?[/QUOTE]

Obawiam się że tak... Odrobaczenie (cena hurtowa na szczęście) i trzeba by powtórzyć usg. Amiś miał zrobione usg w marcu, u dr Marcińskiego w Warszawie. Nie było nic alarmującego, zalecone było powtórzenie usg za pół roku.

Link to comment
Share on other sites

Zdrowie Amisia najważniejsze zważywszy na to, że już najmłodszy nie jest. Jak było zalecane, żeby zrobić, to nie ma rady, bez powodu też by nie zalecali powtórnego usg.
Przepraszam, że musicie czasem odpowiadać na takie moje głupkowate pytania, ale staram się to sobie jakoś w głowie poukładać- koszta, czas do kiedy trzeba zebrać kaskę itp.:oops:

Link to comment
Share on other sites

Amiś mnie zadziwia :)

W nocy śpi w dużym pokoju. Ma swoje ulubioną miejscówkę tam, po wieczornym siku stoi przed dzwiami i czeka by Go tam wpuścić. Ale w dzień lubi leżeć w małym, przechodnim pokoju. Dokładnie koło okna, dzwi od łazienki i szlaku do dużego pokoju. Oczywiście tak, by tarasować wejście do łazienki. Wiele razy musiałam przesuwać prawie 40 kg Amisia ;) Aż załapał w końcu o co chodzi... Jak widzi że idę w Jego stronę, to bacznie mnie obserwuje. Jak skręcę w prawo (do pokoju) to leży spokojnie, a jak prosto idę to wstaje i idzie albo się trochę przesuwa :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...