Jump to content
Dogomania

Sokół za TM


katarzyna09

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wracają.
Serwis informacyjny - w punktach będę pisać;-)
1. Sokół widzi i to całkiem nieźle:) Siatkówka w dobrym stanie, jest zaćma ( wiek) - trzeba podawać preparat z czarnych jagód z luteiną.
2. Pies waży 35 kg.
3. Uszy - tak brudne, że ciężko dobrze obejrzeć, ale świerzbowca nie widać. Będą czyszczone przez Ajlii, bo Sokół bardzo sobie nie życzył dalszych manewrów, płakał i chciał do domu.
4. Serce - do badania, rytm zbyt wolny.
5. Śledziona podejrzana - wskazane usg
6. Stawy biodrowe sprawiają ból, ograniczona ruchomość - do sensownego suplementowania. Doraźnie zastrzyk p.bólowy/p.zapalny.
7. Pazury koszmarnie przerośnięte - podcięte częściowo - do systematycznego podcinania.
8. Krew pobrana - czekamy na wyniki.

Plan:
Wizyta u dra Nizołka w Wawie lub dra Korzeniowskiego w Łodzi (echo serca)
Wizyta u dra Marcińskiego w Wawie - usg
Wizyta u dra Garncarza w Wawie.
Nie wiemy, czy uda się to zebrać w ramy jednego wyjazdu - co byłoby pożądane ze względu na koszty transportu i organizację. Trudna logistyka.

Kochani, Sokół potrzebuje pieniędzy na diagnostykę i leczenie, być może na leki nasercowe. Na pewno na suplementy stawowe: kolagen, boswellię, mirystyniany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Wracają.
Serwis informacyjny - w punktach będę pisać;-)
1. Sokół widzi i to całkiem nieźle:) Siatkówka w dobrym stanie, jest zaćma ( wiek) - trzeba podawać preparat z czarnych jagód z luteiną.
2. Pies waży 35 kg.
3. Uszy - tak brudne, że ciężko dobrze obejrzeć, ale świerzbowca nie widać. Będą czyszczone przez Ajlii, bo Sokół bardzo sobie nie życzył dalszych manewrów, płakał i chciał do domu.
4. Serce - do badania, rytm zbyt wolny.
5. Śledziona podejrzana - wskazane usg
6. Stawy biodrowe sprawiają ból, ograniczona ruchomość - do sensownego suplementowania. Doraźnie zastrzyk p.bólowy/p.zapalny.
7. Pazury koszmarnie przerośnięte - podcięte częściowo - do systematycznego podcinania.
8. Krew pobrana - czekamy na wyniki.

Plan:
Wizyta u dra Nizołka w Wawie lub dra Korzeniowskiego w Łodzi (echo serca)
Wizyta u dra Marcińskiego w Wawie - usg
Wizyta u dra Garncarza w Wawie.
Nie wiemy, czy uda się to zebrać w ramy jednego wyjazdu - co byłoby pożądane ze względu na koszty transportu i organizację. Trudna logistyka.

Kochani, Sokół potrzebuje pieniędzy na diagnostykę i leczenie, być może na leki nasercowe. Na pewno na suplementy stawowe: kolagen, boswellię, mirystyniany.[/QUOTE]Jesteście niesamowici.
trochę tego sie uzbierało
ale nie jest na szczęscie kosmicznie źle.
Najgorsza kasa:(

Link to comment
Share on other sites

Ale u Campari pisze morisowa
ze Fundacje tak chętnie biora psy od Czarodziejki
bo to psy medialne
i teraz bedziecie kasę na nich tłuc.
Dlatego podobno Fundacja bernardyn chciała campari!
Moze im napisz malibo jak zarabiacie.
Bo mnie sie nogi ugieły:(
Morisowa uznała
ze u Czarodziejki jest dla campari
najlepsze miejsce:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Malizna, tu ciężko o komentarz - ja finansuję moją gromadkę z prywatnych środków, nie biorę grosza od Fundacji, raczej ja wspomagam, jak mogę. Nie będę się wypowiadać na temat dochodów fundacyjnych i sposobów ich zdobywania.[/QUOTE]
no ok, a czarodziejskie miejsce
jako najlepsze dla campari?
edit
przepraszam, to wątek Sokoła
poniosło mnie bardzo
wiecej niz bardzo:(
już milknę tutaj.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Sokól właśnie wyruszył na badania.
Psina uznała na biegu, że człowiek, w tym wypadku Ajlii, to gwarant pełnej miski, ciepła i bezpieczeństwa i nawet na siusiu nie należy się oddalać i spuszczać tego człowieka z oka. W wolnym tłumaczeniu - Sokół postanowił nie wychodzic dzis do ogrodu sam, a, że siuu się chciało, to postanowił ( trudno) siknąć w kuchni. Ajlii natychmiast się zorientowała w czym rzecz i poleciała z chłopakiem do ogrodu, chwaląc za załatwienie potrzeby na zewnątrz.
Ogólnie Sokół wręcz upaja się pobytem w domu - wszystko jest normalne i psu się należy. Ale pilnować trzeba, bo pewności, że te dobra nie znikną jeszcze w psie nie ma. Ale będzie:)[/QUOTE]

[quote name='malibo57']Wracają.
Serwis informacyjny - w punktach będę pisać;-)
1. Sokół widzi i to całkiem nieźle:) Siatkówka w dobrym stanie, jest zaćma ( wiek) - trzeba podawać preparat z czarnych jagód z luteiną.
2. Pies waży 35 kg.
3. Uszy - tak brudne, że ciężko dobrze obejrzeć, ale świerzbowca nie widać. Będą czyszczone przez Ajlii, bo Sokół bardzo sobie nie życzył dalszych manewrów, płakał i chciał do domu.
4. Serce - do badania, rytm zbyt wolny.
5. Śledziona podejrzana - wskazane usg
6. Stawy biodrowe sprawiają ból, ograniczona ruchomość - do sensownego suplementowania. Doraźnie zastrzyk p.bólowy/p.zapalny.
7. Pazury koszmarnie przerośnięte - podcięte częściowo - do systematycznego podcinania.
8. Krew pobrana - czekamy na wyniki.

Plan:
Wizyta u dra Nizołka w Wawie lub dra Korzeniowskiego w Łodzi (echo serca)
Wizyta u dra Marcińskiego w Wawie - usg
Wizyta u dra Garncarza w Wawie.
Nie wiemy, czy uda się to zebrać w ramy jednego wyjazdu - co byłoby pożądane ze względu na koszty transportu i organizację. Trudna logistyka.

Kochani, Sokół potrzebuje pieniędzy na diagnostykę i leczenie, być może na leki nasercowe. Na pewno na suplementy stawowe: kolagen, boswellię, mirystyniany.[/QUOTE]


Bardzo dziękuję za dokładny opis na wątku :)

[quote name='bea100']Jestem > przybiegłam tu po rozmowie z Ajlii.
Zapisuję (na ten moment)
Luzia- podaj mi na PW dane i konto do wpłat (na zaś)[/QUOTE]

Witamy i dziękujemy. Konto za chwilkę wyślę.

[quote name='malibo57']Wydaje mi się, że moje zdanie na ten temat jest ogólnie znane, bo je przedstawiłam.
Wyłożyłam też krótko swoją filozofię na wątku o Hotelikach do Omijania.
[B]I zajęłam się robotą[/B]:grins:[/QUOTE]

I od razu widać rezultaty :razz: :)

[quote name='scorpio133']zapisuje watek[/QUOTE]

Witam serdecznie! :)

[quote name='BUDRYSEK']przekazuje swoja deklaracje 20 zł/mies na Sokołka[/QUOTE]

Bardzo dziękuję i za chwilkę ślę konto.

[quote name='zuzlikowa']Wstawiłam informację o domatorze Sokole na wydarzenie... może nieco środków i tu uda się zdobyc.[/QUOTE]

Miejmy nadzieję bo na razie jest cieniutko.

[COLOR="red"][B][SIZE="3"]Rozliczyłam pobyt Sokoła u Czarodziejki i wrzuciłam do #5 postu.
Aktualne rozliczenie od 01.03.2012 znajduje się w poście numer #3.
Na koncie Sokoła znajduje się na chwilę obecną 203 zł. Zaraz dopiszę deklarowiczów. :loveu:[/SIZE][/B][/COLOR]

[B]Malizna78 nie chcę być niemiła bo doceniam Twoją pomoc, ale bardzo Cię proszę ( po raz kolejny), żebyś nie robiła zamieszania na tym wątku. Jest to wątek Sokoła, a NIE ogólny psów pod opieką Czarodziejki. Więc jeśli można to takie rzeczy gdzie indziej. [/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Deklaracje na dzień dzisiejszy:[/B]



[B]Kasia B.[/B] - 100 zł
[B]Kasia S.[/B] - 50 zł.
[B]Bela51[/B] - 5 zł.
[B]Katarzyna09[/B] - 20 zł.
[B]Rencia42[/B] - 30 zł. [B]nie potwierdzone[/B]
[B]Malizna78[/B] - 5 zł ( płatne na konto Fundacji )
[B]Ewa i flatki[/B] - 15 zł.
[B]Wiesiek[/B] - 20 zł.
[B]Selenga[/B] - 10 zł.
[B]BUDRYSEK[/B] - 20 zł.
[B]Malibo57[/B] - 25 zł.

[B]Łącznie - 300 zł[/B]

Jeśli kogoś pominęłam to proszę krzyczeć :)

Edited by Luzia
Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Dołuje mnie ta kwota - bo za graniczną ( opłata za DT, hotel) uważa się obecnie 300,-
To ja dorzucę 25 stałej, żeby przekroczyć tę magiczną granicę.[/QUOTE]

Bardzo dziękuję :) I już zapisuję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...