Jump to content
Dogomania

Sokół za TM


katarzyna09

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cajus JB']Jakiego hoteliku potrzebuje Sokół?[/QUOTE]

Sokół jest psiakiem na chwilę obecną sprawnym, więc myślę, że spokojnie można szukać miejsca gdzie będzie miał ogród, budę i swojego ludzia. Psi kumple przy jego usposobieniu również nie zaszkodzą.


[quote name='zuzlikowa']...cóż, coś nie tak z Twoją pamięcią...ale masz rację- jestem nadzwyczaj konsekwentna jeśli chodzi o warunki w jakich trzymane są psy i o opiekę jaką są objęte.
Nigdy też nie zakładałabym się o niczyje życie... a psa tym bardziej.
Odpowiedzialność za obecną ich sytuację Sokoła ponosi min. jednoznacznie ta osoba, która patrzy na Ciebie z lustra. I tyle w tym temacie.


[B]Wracam do Sokoła.[/B]
Nie będę powtarzała pytania Cajusa... już padło i jest ważkie.
Czy możliwe jest wstawienie tekstu z kontaktem, który mógłby być wykorzystany do ogłoszeń Sokoła i ew. wydarzenia na FB? Czy takie wydarzenie byłoby dla Was przydatne?
Rozumiem także,że potrzebna jest pomoc w szukaniu deklaracji i pieniędzy dla psiaka?[/QUOTE]

A o jaki konkretnie tekst chodzi? Taki "ala" ogłoszeniowy czy ogólnie historia itp??
Jeśli mam być szczera każda pomoc na chwilę obecną jest na wagę złota.


[quote name='zuzlikowa'][B]kontakt i wszystkie informacje na tym wątku:[/B]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/216534-Hotel-dla-ps%C3%B3w-starszych-niepe%C5%82nosprawnych-i-chorych-5-miejsc-jedno-w-domu?p=17861361#post17861361"][SIZE=4]Hospicjum dla psów starszych , chorych , po operacjach -694-195-509[/SIZE][/URL][/QUOTE]

Znam ten hotelik i warunki w nim panujące są super tylko niestety przy deklaracji miesięcznej w kwocie 155 zł boję się, że nie podołamy finansowo. Już w tej chwili Sokół jest na minusie. A jest to 300 zł na miesiąc.


[quote name='kasiek.']Nie ma kto zrobic mu eventu na fb .........
bella zamilknij :crazyeye:[/QUOTE]

Wydarzenie na pewno mile widziane, o ile jest oczywiście taka możliwość.


[quote name='zuzlikowa']Jeśli będzie potrzeba, a Ty zrobisz wydarzenie, to zostanę współadminem. Może tak być?
Może i Luzia będzie mogła być adminem wydarzenia... jeśli takowe jest potrzebne.[/QUOTE]

Jak najbardziej mogę być adminem, konto na fejsie mam i w niczym mi to nie będzie przeszkadzać.


[quote name='kasiek.']No własnie to samo chciałam ci powiedzieć .....
kto jest opiekunem psa ,jak mam robić event ,to musze miec kontakt,tekst do ogłoszenia i jak z deklaracjami macie konto fundacyjne...?[/QUOTE]

Opiekunem jestem ja. Na fejsie : Luiza Golonka , tylko co do tekstu to jaki on ma być?

Link to comment
Share on other sites

Luziu, wklejam obiecany baner - miejsce do sprawdzenia i odpytania.
[URL="http://www.piespodgrusza.yoyo.pl/"][U][IMG]http://i1196.photobucket.com/albums/aa418/HappyGarden/Banerki/Obrazaa.jpg[/IMG][/U][/URL]

Ginn mogłaby przyjąć ew. jakieś psy - ma miejsca domowe i kojcowe. Szczegóły trzeba ustalać z nią bezpośrednio.
I uprzedzam, że nie znam tego hotelu, więc nie jest to rekomendacja, tylko informacja.


I jeszcze jedno miejsce
[url]http://www.dogomania.pl/threads/198475-LILUtosi-w%C4%85tek-informacyjny[/url].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']Sokół jest psiakiem na chwilę obecną sprawnym, więc myślę, że spokojnie można szukać miejsca gdzie będzie miał ogród, budę i swojego ludzia. Psi kumple przy jego usposobieniu również nie zaszkodzą.




A o jaki konkretnie tekst chodzi? Taki "ala" ogłoszeniowy czy ogólnie historia itp??
Jeśli mam być szczera każda pomoc na chwilę obecną jest na wagę złota.




Znam ten hotelik i warunki w nim panujące są super tylko niestety przy deklaracji miesięcznej w kwocie 155 zł boję się, że nie podołamy finansowo. Już w tej chwili Sokół jest na minusie. A jest to 300 zł na miesiąc.




Wydarzenie na pewno mile widziane, o ile jest oczywiście taka możliwość.




Jak najbardziej mogę być adminem, konto na fejsie mam i w niczym mi to nie będzie przeszkadzać.




Opiekunem jestem ja. Na fejsie : Luiza Golonka , tylko co do tekstu to jaki on ma być?[/QUOTE]
Taki tekst normalny o psie i dlaczego domu musi na cito szukac ...tak jak do ogłoszenia ,ja nawet tego watku nie czytałam ,to nic o nim nie wiem
a macie konto fundacyjne ,bo jak nie to trzeba szukać ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']Taki tekst normalny o psie i dlaczego domu musi na cito szukac ...tak jak do ogłoszenia ,ja nawet tego watku nie czytałam ,to nic o nim nie wiem
a macie konto fundacyjne ,bo jak nie to trzeba szukać ?[/QUOTE]

A nada się ten z pierwszego postu ?
Konta fundacyjnego nie ma, pieniądze zbierałam prywatnie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']A nada się ten z pierwszego postu ?
Konta fundacyjnego nie ma, pieniądze zbierałam prywatnie .[/QUOTE]
Dobra dam z tym tekstem co znalazłam ,ale on taki sobie wymyslcie jutro lepszy ,ja prywatnie na fb zbierac nie moge ...tym bardziej w tej sytuacji ,moze mi fb zniknać ,wiec pisac do fundacji ,a na razie napisze ze bedziemy zbierać jak bedzie konto...

Link to comment
Share on other sites

dobra jest taki prosty ,kiepawy ,ale jest ,jutro jakies fotki dam i to tyle z mojej strony prowadzic ,kontaktowac sie ,wgrywać fotki i dziekowac jak ktos cos napisze...:evil_lol:
[URL="https://www.facebook.com/events/280737501994396/"]https://www.facebook.com/events/280737501994396/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Na pewno dam.

Chciała bym również napisać, że poza miejscem [B][U]szukamy również deklaracji[/U][/B]. Wiadomo, że większość hoteli za psa wielkości Sokoła liczy więcej niż 300 zł m/c a my jak już pisałam mamy tylko 155 zł ( o ile nikt się nie wycofa z deklaracji ).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']Na pewno dam.

Chciała bym również napisać, że poza miejscem [B][U]szukamy również deklaracji[/U][/B]. Wiadomo, że większość hoteli za psa wielkości Sokoła liczy więcej niż 300 zł m/c a my jak już pisałam mamy tylko 155 zł ( o ile nikt się nie wycofa z deklaracji ).[/QUOTE]

Jak wygląda sytuacja u Sokoła? Wiadomo coś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Luzia, jak wyniki poszukiwań? Udało się coś znaleźć?
Sokół może wyjechać w poniedziałek, razem z Rafim, jeśli Nika28 się zdecyduje. Transport po mojej stronie.[/QUOTE]

W tym hoteliku o którym wczoraj rozmawiałyśmy są miejsca. Koszt miesięczny to 400 zł. + oczywiście wszelkie koszty wizyt weterynaryjnych, leczenia itp.
Jeśli chodzi o warunki to psiaki ze sobą zgodne mieszkają w domu razem z ludźmi ( czyli myślę, że Sokół się do nich zaliczy). W razie gdyby jednak nie, jest również duży kojec z dwoma budami.
Warunki oczywiście jeszcze trzeba dodatkowo sprawdzić na miejscu, chyba, że ktoś zna właścicielkę i może coś na ten temat napisać.

[quote name='zuzlikowa']Jak wygląda sytuacja u Sokoła? Wiadomo coś?[/QUOTE]

Cały czas czegoś szukamy, na chwilę obecną mamy 225 zł deklaracji ( o ile osoby finansujące go do tej pory się nie wycofają ) .
Hotel kosztuje 400 więc z mojej strony to jeszcze za mało, bo taką kwotę ciężko dozbierać.

[quote name='LILUtosi']Jestem na zapytanie. Coś da się o tym psie jeszcze napisać?
Jaki do ludzi? Jaki do innych psow, suk? Czy dużo szczeka. Posłuszny czy nie, czy brudzi....wszystko co wiecie.[/QUOTE]

Z tego co mi wiadomo, osób obcych się trochę boi,do swoich jest wspaniałym psem. Z psami u Czarodziejki żył w zgodzie. Co do szczekania to szczerze powiem nie wiem, nie było o tym wspominane a ja jakoś nie myślałam, żeby o coś takiego pytać. Początkowo zdarzyło się mu nawiać, ale ostatnimi czasy jego zachowanie na spacerach się poprawiło. Ogólnie Sokół to starszy, spokojny i towarzyski psiak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Luzia, to się cieszę, że są jakieś perspektywy. Pieniądze się znajdą, trzeba prosić, gdzie się da. Może wrzuć prośbę o deklaracje na ogólny watek "hospicjum"?
Fanty na bazarek już zbieram.
Na FB u Sokoła coś się dzieje?[/QUOTE]

Ludzie piszą i udostępniają, ale jak na razie realnej pomocy nie zaoferowano.
Pewnie, zaraz przygotuję jakiś w miarę składny post i wrzucę na wątek ogólny.
Dzięki wielkie za wszystko!! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...