Jump to content
Dogomania

Bytom: Stara, ślepa sunia... Kto da jej szansę?


EwKo77

Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

U Anulki wszystko dobrze. Jest już absolutnie gotowa do adopcji...tylko brać i kochać.
Została wysterylizowana. Dzielnie to zniosła i wszystko jest już ładnie wygojone. Przed zabiegiem miała zrobione kompleksowe badania krwi, bo jak ją znależliśmy to mocznik był podwyższony, ale wszystko wyszło idelanie. Wet był mile zaskoczony wyglądem suni. Wykąpana, wyszczotkowana, odkarmiona zmieniła się w piękną rudą damę.
Jest sunią bardzo grzeczną. Opiekunka, u której tymczasowo Anula przebywa wprost nie umie wyjśc z podziwu, że są takie grzeczne psy. Jej się ponoć taki psi anioł jeszcze nie trafił.
Jedyne co się nie zmieniło to to, że reaguje histerią na inne psy.
Tak więc Anula jest gotowa do adopcji. Tylko brać i kochać.
Tam gdzie przebywa nie może zostać na stałe. Halina wyjeżdża znowu pod koniec lutego i jeśli nie znajdziemy dla niej domu, będziemy mieli problem :(
Jeśli ktoś mógłby nam pomóc w ogłaszaniu sunieczki to będziemy bardzo wdzięczni.
Opiekuna wirtualnego też niestety nie ma :(

Link to comment
Share on other sites

Postaram sie popstrykać jakieś fotki :) Tylko chyba dopiero przez weekend.

Bierzemy udział w ankiecie do konkursu Krakvetu:

To jest link do wątku na miau [URL="http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=123682"]viewtopic.php?f=1&t=123682[/URL]

Bedziemy bardzo wdzieczni, gdyby ktoś zechciał wesprzeć MiauKotki swoim głosem a tym samym naszą Anulke [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Niestety bez zmian: nadal bez domu, nadal źle reaguje na inne psy.
No, i to jej jedyne minusy.

Nowe [B][URL="https://picasaweb.google.com/115842546684163345230/Anula?authuser=0&authkey=Gv1sRgCNbr8o7UpYCg5AE&feat=directlink#"]fotki[/URL][/B] staruszki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nishita_']Witam, znalazłam wątek biednej babcinki i chciałam pomóc w ogłoszeniach, mogę?
Zalogowałam się niedawno na forum i chciałabym jakos pomóc psiakom, bo inaczej nie dam rady pomóc a ogloszenia chętnie zrobię.[/QUOTE]

Oczywiście, że możesz ogłaszać naszą starowinkę. Bardzo dziękujemy, bo może przez ogłoszenia ktoś ją dostrzeże.

Czas niestety ucieka a o Anulkę nikt nigdy nie zapytał :( Nie mam pojęcia co stanie się z psinką, ale są to jej ostatnie dni w tym DT. Dotychczasowa opiekunka nie będzie mogła się nią już raczej zająć, bo po powrocie od córki z Anglii idzie na operację do szpitala.
Chodzą mi po głowie same najgorsze wizje:-( Schronisko, eutanazja, bo chyba nic dobrego już tego psa nie czeka:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

No to bardzo zła sytuacja . Czy ta pani kiedy już będzie po operacji nie zdoła się opiekować psiną czy nie wyraża chęci ?
A sunia jest bardzo przywiązana do opiekunki ? Super Nishita że zrobisz jej ogłoszenia , bez nich marne szanse .
Może ktoś zechce zrobić jej banerek to sobie przykleję .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

o Anulkę nikt nie dzwonił, nikt nie pytał:( Sytuacja jej wyjaśniła się na tyle, że opiekunka tymczasowa postanowiła ją zabrać ze sobą o ile pomożemy jej sfinansować koszty transportu i "przygotowania" suniu do wyjazdu. Są to spore koszty, bo sam transport do Londynu kosztuje 100 funtów. Drożej niż za człowieka. Nie wiemy też, czy nie będzie potrzebny transporter dla niej na czas podróży, bo każdy przewoźnik mówi inaczej a najtańszy transporterek ( i to nie jestem pewna, czy odpowiedni dla Anuli) to koszt min.300zł. Tak więc koszty są bardzo duże:(


Wczoraj byłam już z Anulą u weta. Zrobiliśmy jej profilaktycznie wszystkie badania. Nie jest młodym psiakiem więc woleliśmy wszystko sprawdzić zanim zdecydujemy się na wysłanie naszej starowinki w taką podróż. Na szczęście wszystkie wyniki wyszły dobrze. Anulka jak na swoje lata jest w tej chwili okazem zdrowia mogliśmy ją więc zaczipować i odebrać paszport. Panienka waży aktualnie 13kg. :)

Chiałam też wyjaśnić sprawę choroby opiekunki Anulki. Udało się wszystko tak zorganiozować i przyśpieszyć terminy, że Halina jest już po wszystkich badaniach a podejrzane zmiany okazały się niegroźnymi zwłóknieniami :)

Jeśli więc uda nam się uzbierać pieniądze na transport i wyprawkę dla naszej podróżniczki to Anulka wyjedzie na kilka miesięcy do Anglii a może tam się ktoś zakocha w tej ślepej staruszce:oops:

Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie w przewożeniu zwierząt do ANglii, zna jakieś firmy transportowe itp. będziemy bardzo wdzięczni za wszelkie rady i uwagi.
Natomiast gdyby ktoś chciał i mógł weszprzeć Anulke finansowo to wpłaty prosimy kierować na konto naszej fundacji z dopiskiem "dla Anuli".

Mam wielką nadzieję, że uda się nam to wszystko zorganizować:oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...