Jump to content
Dogomania

Proszę o zamknięcie tematu


Recommended Posts

Popytam, może ktoś z okolic Krakowa (może ktoś z jakiejś fundacji) mógłby do Ciebie zajrzeć, obejrzeć psa, porobić dobre zdjęcia zastanowić się na miejscu jak Ci (a w szczególności Twojemu psu) pomóc. Bo tak na odległość to sobie można gdybac i mieć dobre rady, ale zobaczyć na żywo psa to zupełnie co innego.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 384
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BUDRYSEK']do w-c mam jakies 40 pare km
jak bedzie trzeba to podjadę...szkoda psiaka[/QUOTE]
Wiem ilu masz podopiecznych , nie będzie to łatwe . Może ktoś mieszka w Wadowicach i zechce nam pomóc . Bardzo mi szkoda psiaka , oprócz niego jeszcze dwa są chore ( trzustka i stawy ).

Pozdrowienia od Lolitki ( Makity )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanka']Wiem ilu masz podopiecznych , nie będzie to łatwe . Może ktoś mieszka w Wadowicach i zechce nam pomóc . Bardzo mi szkoda psiaka , oprócz niego jeszcze dwa są chore ( trzustka i stawy ).

Pozdrowienia od Lolitki ( Makity )[/QUOTE]

równiez przesyłam pozdrowienia :)

przejrzałam watek w pzrelocie, nie doczytałam o innych psiakach i kotach :(
tym bardziej trzeba tam podjechać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']O innych psiakach i kotach to sabusia pisała w innych tematach.
Mam nadzieję, ze tu się pojawi i zgodzi na odwiedziny, bo w takim przypadku to na odległość raczej trudno działać, a na miejscu można ustalić jak konkretnie można pomóc.[/QUOTE]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/197308-co-zrobi%C4%87-ze-zwierz%C4%99tami-czy-szukac-im-juz-schroniska"]http://www.dogomania.pl/threads/197308-co-zrobi%C4%87-ze-zwierz%C4%99tami-czy-szukac-im-juz-schroniska[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Czytałam . Sabusia prosi o pomoc na kilku wątkach , trzy chore psy i pięć kotów to duże obciążenie finansowe . Ma trudną sytuację materialną i brak pomocy w miejscu zamieszkania . W sumie mogłaby nic nie pisać i pozbyć się problemu ale tego jeszcze nie zrobiła .
Sabusia odezwij się .

Link to comment
Share on other sites

moj jeden pies jest chory na trzustke je karmę z royal canin gastro drugi jest chory na stawy moje kociaki byly chore na kk ale juz im przeszlo ostatnio w urzedzie miejskim pani z gminy zapytala sie mnie czy nie chcialabym przygarnac kilku bezdomnych kotoew bo nie maja gdzie ich umiescic myslalam ze mnie szlag trafi :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

no ale w jaki sposób można by mi pomóc? u mnie to tylko finansowo bo potrzeba mi karmy na trzustkę dla sary, suplementow na stawy dla saby no i jakies suplementy na siersc dla blekiego (albo dla niego nowy dom) blekiego jestem w stanie oddac komuś ale tamtych zwierzaków absolutnie nie i taka opcja nie wchodzi w grę

Link to comment
Share on other sites

Dzięki sabusia, że sie odezwałaś :) Chodzi właśnie o obejrzenie Blakiego i może szukanie mu nowego domu - fajnie jakby mógł go zobaczyć ktoś kto siedzi w adopcjach i widuje psy z różnymi przypadłościami, żeby spojrzał fachowym okiem, a jakbyś mogła podjechać do BUDRYSKA i jej zaufanej wetki to już w ogole byłoby super.
Co do suplementów na stawy to napisz pw do filodendron - ona się dowiadywała czym zastąpić drogie psie suplementy równie dobrymi ale tańszymi ludzkimi (jakie dawki itp)

Link to comment
Share on other sites

byłam z blekim kiedys u weterynarza w oswiecimiu na bloniach on powiedzial zeby jak pies sie wygryzie dawac mu antybiotyk keflex albo kefawet a przepisal jeszcze omegan i scanomune kazal kąpać psa codziennie w szamponie wetriderm i sebovet czy doswiadczony wet by sie mylił? wadowiccy weterynarze tez tak mowili

Link to comment
Share on other sites

Zastosowałaś się do tych zaleceń i nic nie pomogło Blekiemu ? Nic się nie poprawiło ? Czy po prostu koszty leczenia są zbyt duże i w tym problem .
Zgadzasz się żeby ktoś z Dogomanii odwiedził Cię i doradził co można zrobić żeby Ci pomóc . Nie wiem jeszcze czy będzie taka możliwość ale zanim będziemy o to prosić to chcę wiedzieć czy zgadzasz się .
Jeżeli jesteś zdecydowana oddać Blekiego to załóż mu wątek w dziale -psy do adopcji . Może zrób mu ogłoszenia , może Allegro ?

Link to comment
Share on other sites

tak zastosowalam sie do rad weta pol roku byl spokoj potem znow sie zaczeło myslalam ze to ja mam przyjechac z psem do bilska? co do ogloszen to nie wim jak zrobic moge przyjechac do bielska i spotkac sie z budryskiem niech od razu jak sie zgodzi zdjecia mu porobi a co do przyjazdu to najpierw musze kogos poznac a nie wpuszczac wszystkich do siebie bo potem i d...obrobia

Link to comment
Share on other sites

Pewnie będzie trzeba zawieźć i zdiagnozować Blekiego i niewykluczone że nie jeden raz będziesz musiała pojechać na kontrolę . Wątek możesz mu założyć bo to potrafisz . Jeżeli chodzi o wizytę to my też poznajemy się na tym forum a potem odwiedzamy i kontaktujemy w realu bo to ułatwia działanie i budzi zaufanie . Ty potrzebujesz pomocy a inni chcą wiedzieć komu pomagają to proste .

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny przepraszam.......... moze po prostu by mi ktoś pomógl w ten sposób że zgosdzil by sie mi oddac (moze ma juz nie potrzebne/?) leki kefawet lub keflex jakies suplementy na siersc ? ugadalam sie z wet ze w 23 przyjde go obciać i kupie mu ubranko.... czy mozecie cos wspopmoc? chociaz dla blekiego?:shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::-(:-(:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sabusia']boze .... napisalam w dziale adopcje ze oddam blekiego ..... napisalam ...przezytalam.... i ryczec mi sie chce..... tak naprawde nie chce go oddac.........:(((((( przepraszam[/QUOTE]

No to tym lepiej , mamy jasność . To dobrze że jesteś do niego przywiązana bo nie zawsze to wynikało z Twoich wypowiedzi . Cieszę się że tak czujesz , to całkiem normalne .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...