Jump to content
Dogomania

Timur już domu nie szuka , zostaje z nami na zawsze !


Gugus24

Czy pomożesz nam rozesłac wątek dalej ?  

6 members have voted

  1. 1. Czy pomożesz nam rozesłac wątek dalej ?



Recommended Posts

  • Replies 544
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gugus24']Zero zainteresowania -,-[/QUOTE]
No niestety...
Muszę mu odnowić ogłoszenia....no i dalej czekać...

[IMG][IMG]http://i55.tinypic.com/vo6fme.jpg[/IMG][/IMG]

[IMG][IMG]http://i51.tinypic.com/211udu8.jpg[/IMG][/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia M.']Jaki śliczny i [B]łagodny[/B] piesek, aniołek;)[/QUOTE]
No nie wiem , z Timura to już pies obronny się robi;)
Jakiś czas temu dzieciaki chciały oskubać trochę porzeczek , sięgając przez ogrodzenie , i............nie oskubały ! Timek bronił krzaczka z taką determinacją jakby tam co najmniej parówki dojrzewały :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja uważam, że to postawa godna naśladowania. ;p Dla Timka nie ma podziałów na gorszy i lepszy, on traktuje wszystkich tak samo czy to dziecko, czy niepełnosprawny, czy kobieta czy mężczyzna.;) Timuś to ma jak moja babcia, wierzy że kiedyś mogą przyjść gorsze czasy i wszystko się może wtedy przydać;)

Edit. W ogłoszeniach możesz napisać, że pies jest poprawny politycznie;)
Pozdrawiam i do wtorku:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia M.'] Timuś to ma jak moja babcia, wierzy że kiedyś mogą przyjść gorsze czasy i wszystko się może wtedy przydać;)[/QUOTE]
O tak ! Szczególnie krzak porzeczkowy na którym rosną ( przynajmniej w timkowej wyobraźni)....parówki:lol: Chociaż.....Ciapuś , Timka poprzednik był wielbicielem wszelkich owoców , nawet agrest poogryzał prosto z krzaczka . Hmm , a może Timek doszedł do wniosku ,że najwyszży czas przejść na dietę odchudzającą :evil_lol::evil_lol:

[quote name='Klaudia M.']Edit. W ogłoszeniach możesz napisać, że pies jest poprawny politycznie;)[/QUOTE]
I to jest myśl ! bo w końcu czymś zacznie się wyróżniać a tym samym prędzej znajdzie dom. Jest tylko jeden problem - nikt go jeszcze nie sprawdzał pod względem tej poprawności ( a powinien aby po adopcji nie było reklamacji )...czyli pilnie potrzebny polityk-ochotnik w roli figuranta :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gugus24']Widzisz jaki banerek sobie walnąłem ?[/QUOTE]

Właśnie podziwiam go od rana , jest super:loveu::loveu:
A może chciałbyś swojego donka pokazać na bazarku fotograficznym ? Jakbyś przesłał 2 zdjęcia ( bo za jedno nie opłaca się wysyłać przelewu ) i napisał że ja zapłacę ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']Tu [url]http://www.dogomania.pl/threads/211698-BAZAREK-FOTOGRAFICZNY-quot-POKA%C5%BB-NAM-SWOJEGO-CZWORONOGA-quot-DLA-BUDRYSEK-do-7.-08.22-ga/page6[/url] i napisz ,że jutro zapłacę , o.k. ?[/QUOTE]

Nie bede wklejac ciocia tam ; ) nie chce mi sie dodawac do tynipic ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...