Jump to content
Dogomania

Shila pogromczyni Nużycy,Grzybicy i Krzywicy W NOWYM EKSTRA DOMKU!!! DZIEKUJEMY!!!


Karilka

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W sobotę poszliśmy na Pola Mokotowskie poszaleć z aportem, Shila jak zwykle wlazła ku mojej uciesze w największą kałużę, a jak się ludzie dookoła cieszyli :evil_lol:moim szczęściem. Najbardziej spodobał mi się moment, kiedy próbowałem opanować wyżła imieniem Grey, nakręcony na aport jak Shila , tylko jeszcze nie oddawał do ręki zabawek- potrzebowałem pół godziny i już byłby wyprostowany. Komenda siad i 4 psy szalejące siedzą/ a ja słyszę komentarz z tyłu- jak zaklinacz psów/,tylko dziewczyny od Greya się zwinęły -zresztą razem z Greyem , całkiem bez sensu.:mad:

Link to comment
Share on other sites

a może chcecie dla Shili towarzysza zabaw .... identyczny prawie

[url]http://tablica.pl/oferta/oddam-psa-do-pilnowania-posesji-lub-na-wioske-ID3tG4z.html[/url]

tekst z ogłoszenia .... [I]pies jak na swój wiek jest dosyć duży . Jest to 2-dwu letni piesek[/I]...:-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']a może chcecie dla Shili towarzysza zabaw .... identyczny prawie

[URL]http://tablica.pl/oferta/oddam-psa-do-pilnowania-posesji-lub-na-wioske-ID3tG4z.html[/URL]

tekst z ogłoszenia .... [I]pies jak na swój wiek jest dosyć duży . Jest to 2-dwu letni piesek[/I]...:-o[/QUOTE]

nosz kurka pies to nie mebel :( ale fakt podobny do Shilki :)

Link to comment
Share on other sites

Dożyłem czasów kiedy Shila naprawia psy znajome, dziś w lesie szalała najpierw z boksią, a potem spotkaliśmy znajomą sznaucerką Cumę, z którą jest problem oszczekiwania obcych ludzi w lesie - jeśli idą bez psa, państwo skarżą się że nie wiedza jak z tym poradzić sobie i zrobiliśmy prostą rzecz, poprosiłem ludzi żeby nie odwoływali psa w momencie gdy któś będzie szedł w lesie, psy szalały , nie w głowie Cumie oszczekiwanie biegaczy czy spacerowiczów -biegała z koleżanką ,przeszliśmy kawał lasu, mnóstwo ludzi i ani razu nie szczekała, no i piesio wyprostowany , jeśli nie będą odwoływać psa co chwila.
Pan od Cumy poczuł się tak jak ja się czułem przy szkoleniu u Agaty ,moja Shila na komendę "do mnie" była przy Agacie, dziś komenda do mnie i Cuma z Shilą przy mojej nodze, pan Cumy miał nieszczególną minę,bo też w tym samym czasie wołał swoją sukę.
Moja Shilka jest ulubienicą mnóstwa ludzi w osiedlu, wygaskana za wszystkie czasy- uczymy ludzi że psy bez smyczy na spacerach są kochane.:loveu:

Edited by Shilomaniak
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shilomaniak']Dożyłem czasów kiedy Shila naprawia psy znajome, dziś w lesie szalała najpierw z boksią, a potem spotkaliśmy znajomą sznaucerką Cumę, z którą jest problem oszczekiwania obcych ludzi w lesie - jeśli idą bez psa, państwo skarżą się że nie wiedza jak z tym poradzić sobie i zrobiliśmy prostą rzecz, poprosiłem ludzi żeby nie odwoływali psa w momencie gdy któś będzie szedł w lesie, psy szalały , nie w głowie Cumie oszczekiwanie biegaczy czy spacerowiczów -biegała z koleżanką ,przeszliśmy kawał lasu, mnóstwo ludzi i ani razu nie szczekała, no i piesio wyprostowany , jeśli nie będą odwoływać psa co chwila.
Pan od Cumy poczuł się tak jak ja się czułem przy szkoleniu u Agaty ,moja Shila na komendę "do mnie" była przy Agacie, dziś komenda do mnie i Cuma z Shilą przy mojej nodze, pan Cumy miał nieszczególną minę,bo też w tym samym czasie wołał swoją sukę.
Moja Shilka jest ulubienicą mnóstwa ludzi w osiedlu, wygaskana za wszystkie czasy- uczymy ludzi że psy bez smyczy na spacerach są kochane.:loveu:[/QUOTE]

powiedz to ludziom na moim osiedlu ;)

Link to comment
Share on other sites

Kasiulek masz może namiary do laski od Szpicy z Marysina? znalazłam takie ogłoszenie na FB :( kurka sama bym wzięła gdyby nie moja obecna sytuacja :(

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]do piatku musi znalezc dom [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande][I][URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151771091357120&set=a.301275497119.157104.301169692119&type=1"][IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/s403x403/1012744_10151771091357120_14970377_n.jpg[/IMG]
[/URL][/I]

[COLOR=gray][I]Z bólem serca muszę oddać Tilę (sunię w typie szpica) pod opiekę innej osobie. Moja nowa praca która związana jest z ciągłymi wyjazdami nie pozwala mi na opiekowanie się zwierzakiem. Niestety mam bardzo mało czasu na znalezienie jej nowego domu ( w sobotę wyjeżdżam) więc proszę państwa o pomoc. Tila jest bardzo spokojnym i kochanym psem. Jest ułożona, spokojna i troszkę z niej leniuszek-nie reaguje na pukanie do drzwi czy dzwonek,nie szczeka ( co nas na początku martwiło, ale weterynarz wykluczył chorobę)tylko raz szczeknęła jak został przez przypadek nadepnięta. Pielęgnacja jej nie sprawia kłopotu uwielbia czesanie i kąpiele. Nie sypia na łóżku, fotelach itp. Na spacerach bardzo posłuszna nawet jak chodzi bez smyczy to chodzi przy nodze- to ona pilnuje właściciela. Akceptuje inne zwierzęta nie warczy. Jest to piesek do kochania ,potrafi się upomnieć o to by ją pogłaskać. Jedzenie-ogólnie jada wszystko lecz kasza i ryż - na nie źle reaguje ma wolne stolce. Preferuje karmę suchą oraz mięso-1 w tygodniu. Uwielbia również jabłka. Tila oczywiście posiada aktualną książeczkę zdrowia, jest zachipowana i jest wysterylizowana. Tel.: 533-63-63-90[/I]
[/COLOR]



[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mój pies nie potrafi pracować w rozproszeniu:diabloti:. Wypatrzyłem kota w osiedlu przed jakimś domem, Shila miała się czołgać -takiego nowego hopla mamy, tylko potwór koci szyderczo z 2 metrów hipnotyzował psa i nie dała rady , leżała i to był pies co patrzył się na kota, zero pracy- i co z tym fantem zrobić?:evil_lol:.
Jakie porady behawioralne?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziś z Shilką na PM, takiej porcji och-ów i ach-ów to już dawno nie słyszałem na temat mojej Shilki, jaka mądra i śliczna, a wieczorem /chciała już na spacer/spojrzała na mnie tak że już nigdy złego słowa nie powiem psicy- człowiek nie byłby w stanie przekazać takiego uczucia słowami- aż mi się ciepło zrobiło pod sercem

Edited by Shilomaniak
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shilomaniak']Dziś z Shilką na PM, takiej porcji och-ów i ach-ów to już dawno nie słyszałem na temat mojej Shilki, jaka mądra i śliczna, a wieczorem /chciała już na spacer/spojrzała na mnie tak że już nigdy złego słowa nie powiem psicy- człowiek nie byłby w stanie przekazać takiego uczucia słowami- aż mi się ciepło zrobiło pod sercem[/QUOTE]

no wiesz na Twoim miejscu już bym sie dawno przyzwyczaiła do pochlebstw ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Co u Shilki?
U nas kolano sie goi, pogoda paskudna, masa zaliczeń na studiach (oczywiście chata posprzątana na błysk), no i umiemy aport sportowy z wyczekaniem bez pozycji "siad" na końcu (Vuko nie może jeszcze siadać przez to kolano) ale za to z pieknym trzymaniem w pysku. No i głupoty w stylu obroty, zdech pieees, patrz etc... Nuuuudaaaaaa

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-PmNrMDkAvho/UopIEHa_G6I/AAAAAAAAB7g/1drwFrLWyEI/w365-h570-no/DSC_5535.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-6NsZ77MJ7go/UopIDJLQZFI/AAAAAAAAB7g/1WJgNDxkymY/w382-h571-no/DSC_5530.jpg[/IMG]

Wspomnienia, wspomnienia :loveu:

Edited by Karilka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...